Timberman Download Za Darmo

Szukasz prostej zręcznościówki, przy której miło spędzisz czas? W takim razie doskonale trafiłeś! Timberman Download to nieskomplikowana, ale wciągająca gra. Jest to typowy umilacz czasu, który doceniły już miliony gracz na całym świecie. Jak to się stało, że tak prosta pozycja stała się niezwykle popularna? Już tłumaczymy!

Timberman Download – dzieło polskiego studio Digital Melody

Zacznijmy od tego, że ta bardzo przyjemna gra została stworzona przez polskie studio deweloperskie. Mowa oczywiście o Digital Melody, które słynie szczególnie z gier mobilnych. Wśród najbardziej znanych tytułów tego studio należy wymienić chociażby Runventure, Risky Rescue oraz oczywiście Timberman. Warto również dodać, że w katalogu gier od Digital Melody przeważają pozycje na urządzenia mobilne, to kilka tytułów jest dostępnych także na pecety.

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o Digital Melody, to właśnie Timberman jest ich najsłynniejszym dziełem. Pierwotnie bowiem była to typowa gra na urządzenia mobilne. Początkowo, w maju 2014 r., wydano ją wyłącznie na iOS. Następnie Timberman pojawił się na Androidzie.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8392

Ogromna popularność gry sprawiła jednak, że zdecydowano się na wydanie na PC. Pecetowana wersja Timbermana pojawiła się już rok później! To spory ukłon w stronę fanów, ponieważ dzięki temu każdy może używać takiego sterowania, jakie uważa za najlepsze. Mając do dyspozycji ulubiony sprzęt, łatwiej będzie ci zdobywać punkty.

Timberman Do pobrania na urządzenia mobilne i PC

Skoro wiemy już, na jakie urządzenia dostępna jest omawiana tutaj gra, możemy przejść do szczegółów. Timberman za darmo pobierz na to urządzenie, na które będzie ci najwygodniej i zacznij rozgrywkę. Od razu zauważysz, że gra nie jest skomplikowana. To bardzo typowa zręcznościówka z fajną oprawą graficzną. Wcielasz się w niej w pociesznego drwala. Twoim zadaniem jest oczywiście ścinanie drzewa!


Polecamy również grę: Rayman Legends Download za darmo


Timberman Pobierz a przekonasz się, że mimo swej prostoty, gra jest bardzo wciągająca. Poza tym, że musisz ścinać segmenty drzewa, to w trakcie pracy musisz unikać wystających gałęzi. Jeśli chcesz to zrobić, musisz jak najszybciej przeskoczyć na drugą stronę pnia. Z pewnością brzmi to banalnie, ale uwierz nam – Timberman Download nie jest łatwą grą!

Sprawdź, jak szybko potrafisz zareagować!

Gry na urządzenia mobilne to nie tylko zabijacze czasu. Bardzo często dzięki nim sprawdzamy, jak szybko potrafimy reagować. Timberman Pobierz i przekonaj się, czy jesteś tak zręczny, jak sądziłeś. W końcu samo ścinanie drzewa i skakanie z jednej strony pnia, na drugą, to jeszcze nie wszystko. Z każdą chwilą rozgrywka staje się bowiem coraz trudniejsza. Jako drwal stoisz bowiem przed wyzwaniem ścięcia najwyższego drzewa na świecie. W grze przekłada się to na niekończące się nigdy drzewo, które ścinasz bez końca… tzn. aż nie uderzysz o gałąź.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8392

Narzędzie do ścinania drzewa otrzymujesz oczywiście w Timberman. Na czym zatem polega trudność w tej grze? Otóż z każdym kolejnym ściętym segmentem, rozgrywka przyspiesza. Dużo trudniej jest zatem unikać wystających gałęzi. Rzecz jasna samo drzewo nigdy się nie kończy, więc prędzej czy później na pewno wpadniesz. Kluczem do zwycięstwa jest zatem pobijanie własnych rekordów oraz ilości punktów, które zdobędą inni gracze.

Mikropłatności oraz dodatki

Ogólnie Timberman możesz pobierać na dowolne urządzenie. Cała rozgrywka została skonstruowana tak, że nie musisz niczego kupować, by świetnie się bawić. Zebrane w grze punkty umożliwiają ci nawet odblokowywanie nowych postaci oraz plansz. Pamiętaj, że w Timberman nie zmieniają one rozgrywki – to jedynie dodatki, które mają urozmaicić grę. Wśród dodatków znajdziesz:

  • cztery dodatkowe plansze,
  • ponad trzydzieści rozmaitych postaci,
  • dodatkowe postaci dostępne wyłącznie na Steam.

Koniecznie musisz także wiedzieć, że w grze dostępne są mikropłatności. Dzięki nim możesz szybciej zdobywać inne postaci itp. Nie są one jednak konieczne, aby móc się dobrze bawić. Inną sprawą są reklamy, których nie lubi chyba nikt z nas. To fakt, jeśli nie chcesz płacić, Timberman Pobierz po prostu i zacznij rozgrywkę. Możesz jednak wykupić wersję bez reklam.


Polecamy również grę: Fall Guys Download za darmo


Jak pobrać Timberman z trybem multiplayer?

Co do zasady Timberman za darmo pobierasz w wersji singleplayer. Wówczas skupiasz się głównie na biciu własnych rekordów oraz ogólnie wyników społeczności, która również uwielbia tę grę. Jednak specjalnie dla osób, które korzystają ze Steama, pojawiła się nowa opcja. Timberman stał się dostępny także w trybie multiplayer. To oznacza możliwość rywalizowania z innymi graczami.

Bardzo ciekawą nowością jeśli chodzi o Timberman jest zupełnie nowa opcja dostępna dzięki platformie Steam – a mianowicie Timberman VR. To wyjątkowa opcja, która pozwoli ci osobiście wcielić się w słynnego drwala. Za pomocą technologii VR to ty będziesz brać udział w wyścigu o ścięcie jak najwyższego drzewa! Jednakże, wersja na VR nie jest już grą bezpłatną. Mimo to warto się skusić, ponieważ cena jest niewygórowana, a rozrywka fantastyczna. Oczywiście potrzebne będą ci także specjalnego gogle VR.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8392

Na koniec chcemy dodać jeszcze kilka słów o oprawie Timberman. Otóż jest to piękna, oldschoolowa gra, która przypomina najwspanialsze czasy arcade. Zarówno grafika, jak i muzyka są świetnie dopasowane. Jeśli nadal nie jesteś przekonany co do tego tytułu, to może przemówią do ciebie statystyki. W Timbermana zagrało już bowiem około 30 000 000 graczy na całym świecie!

4.6/5 - (204 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *