GTA SA Download Pełna Wersja Za Darmo

Adrenalina, mocna fabuła, szybkie auta – tak, na pewno już wiecie, że chodzi o GTA SA Download! Jedna z najlepszych serii gier na świecie, Grand Theft Auto, w wydaniu pod tytułem San Andreas przez samych graczy nazywana jest wyśmienitą rozrywką. To wciągająca pozycja, zdecydowanie warta poświęconego jej czasu.

Mocna fabuła w GTA SA Download

Na rynku jest wiele gier, które opierają się na przestępczym światku i pościgach samochodowych. Jednakże tylko GTA SA Download ma tak fenomenalnie rozbudowaną fabułę. Włączając grę, przenosisz się do Zachodniego Wybrzeża lat 90-tych. Wirtualna rzeczywistość przeplata się tam z elementami zaczerpniętymi z realnych wydarzeń tamtego czasu.

Wszyscy mówią na ciebie CJ. Jesteś Afroamerykaninem, pochodzącym z ubogiej dzielnicy. Sam przyznasz, że wzorce, z których czerpałeś od dziecka, nie były najlepsze. Akcja GTA San Andreas Pełna wersja toczy się w 1992 r. Końcówka XX wieku ze swoimi licznymi zawirowaniami oraz trudny ówczesnego życia, odcisnęły na tobie piętno, którego nie da się tak po prostu pozbyć. Chcesz od niego uciec, ale twoja przeszłość, połączona z okrutnym losem, nie pozwalają ci na to.

Los Santos opuściłeś dawno temu, po śmierci swojego brata. Gdy podły los ofiary morderstwa spotkał także twoją matkę, wracasz niczym syn marnotrawny na jej pogrzeb. Na miejscu zastaniesz prawdziwą demolkę. Cała twoja rodzina, cały gang, a zatem twoi przyjaciele – kompletnie wszyscy są w rozsypce. Gdy wszechobecna w GTA SA skorumpowana policja dodatkowo wrabia cię w zabójstwo i zabrania ci opuszczać stanu, postanawiasz zostać i pomóc swoim.


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download


Czy wrócisz do przestępczego życia? GTA SA Pobierz i rozpocznij rozgrywkę

Widać los nadal nie chce oszczędzać CJ-a. Nie wierzysz? GTA SA pobierz i przekonaj się, jakimi metodami musisz posługiwać się, aby osiągnąć swój cel. Kradzione pojazdy stają się twoim podstawowym środkiem transportu. Musisz ćwiczyć, aby poradzić je coraz lepiej. Jeśli chcesz przeżyć, musisz także coraz celniej strzelać ze zdobytych przez siebie broni.

Carl w GTA San Andreas powinien stale się rozwijać. Jeśli go zaniedbasz, stanie się niezdrowy, powolny, a przez to także nieskuteczny. Powinien zatem dbać o wytrzymałość, atrakcyjność i pojemność płuc. Jego głównym zadaniem jest wypełnianie poszczególnych zadań. W wolnej chwili CJ w GTA SA za darmo może zagrać bilard lub koszykówkę, skorzystać z automatów do gier lub wziąć udział w zawodach lowriderów.

W ferworze ekscytujących wydarzeń nie zapomnij o jedzeniu! To nie żart, CJ w GTA SA musi regularnie spożywać posiłki. W przeciwnym razie najpierw zacznie opadać z sił, aż wreszcie padnie z głodu. Nie zjadaj jednak zbyt dużo na raz, bo możesz źle się poczuć i zwymiotować. Od nadmiernej ilości jedzenia możesz również przytyć, a przez to spać się powolny i nieskuteczny w działaniu.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 26297

Nowości w GTA San Andreas Pełna wersja

Świeża odsłona GTA SA Pełna wersja to wiele nowości od twórców serii. Jedną z nich jest uzyskanie dostępu do całego stanu. Mapa obejmuje trzy różne miasta, które nazwano Los Santos, Las Ventura oraz San Fierro. Pierwowzory dla tych wirtualnych miejsc stanowią Los Angeles, Las Vegas oraz San Francisco. Ciekawym rozwiązaniem w GTA SA jest ożywienie mapy, poprzez przechodniów, których spotyka CJ. Dzięki nagraniu ponad czterech tysięcy linii dialogowych może on rozmawiać ze spotkanymi na ulicy ludźmi.

W GTA SA możesz także nieco zmodyfikować głównego bohatera. Nadal będziesz CJ-em, ale nic nie stoi na przeszkodzie temu, byś zmienił jego fryzurę, ale zrobił mu tatuaż. Carl wyjątkowo ma także do dyspozycji nowy wachlarz pojazdów. Od tej pory może poruszać się także traktorami, quadami, żniwiarkami, rowerami oraz pociągami.


Polecamy również grę: BeamNG Drive Download


Co więcej, CJ może nie tylko wyglądać inaczej, ale także lepiej korzystać z przestrzeni. W GTA SA pływasz i nurkujesz. Coraz lepiej możesz sobie radzić także z pościgami. W tej części CJ nauczył się bowiem przeskakiwać ogrodzenia. Na jego umiejętności wpływa także możliwość opanowania jednej ze sztuk walki na siłowniach rozsianych po mieście.

Nowa muzyka: jak pobrać GTA SA

Muzyka przeszła do gamerskiej historii! Zresztą, każda część Grand Theft Auto słynie ze świetnej ścieżki dźwiękowej. Znacznie mniejszą popularnością cieszą się zastosowane w grze rozwiązania graficzne. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to jedna z tych serii, w których grafika odgrywa raczej drugorzędną rolę. Fani nie narzekają zbyt szczególnie na ten aspekt, bo GTA SA to o wiele więcej niż strona wizualna.

Bardzo ważnym elementem, którego nie da się przeoczyć, jest fakt, iż każdy gracz w GTA SA korzysta z nowego rodzaju sztucznej inteligencji w tej serii. Rozgrywka poprawiła się pod względem jakościowym. Policja o wiele szybciej reaguje teraz na przestępstwa. Zupełnie inaczej wyglądają również strzelaniny. Wcześniej osoby postronne po prostu rozbiegały się, a tym razem także chowają się i kucają.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 26297

Co jeszcze czeka na gracza w GTA SA?

Jeśli należysz do sceptyków, sprawdź jak pobrać GTA SA za darmo wersję demonstracyjną. My jednak polecamy od razu pełną wersję gry. Dzięki niewygórowanym wymaganiom grafiki możesz spokojnie grać także na nieco starszym sprzęcie. Nie musisz spełniać żadnych wyjątkowych parametrów.

Co ważne, GTA SA jest dostępne także na popularne konsole. Jeśli zatem wolisz grać na przykład na Play Station, także z tą pozycją nie będzie problemu. Poza tym, w ten sposób zyskujesz wyjątkową opcję: tryb dwuosobowy. Na konsoli można wykonywać specjalne misje, do których wypełnienia potrzebujesz towarzysza. Dostęp do tego elementu otrzymujesz w GTA SA.

Samą grę GTA SA pobierz w dowolny sposób. Rockstar Games jak zwykle wyszło potrzebom graczy naprzeciw i umożliwiło pozyskanie gry zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Decydując się na tę drugą opcję, pamiętaj, by wybrać bezpieczną stronę.

Tego tytułu nie może zabraknąć w kolekcji żadnego gracza! GTA SA to połączenie mistrzowsko przygotowanej historii z emocjonującymi zadaniami.

4.7/5 - (139 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Jeden komentarz

  1. Ekstra lubie wracac do starych czasow gier tego typu a gta sa juz przeszedlem chyba z 30 razy ale nadal mi sie nie nudzi i lubi na czitach pograc tez :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *