GTA 5 Download Pełna Wersja Za Darmo

O grze GTA 5 Download Pełna Wersja Za Darmo

Jeśli poprzednie wersje Grand Theft Auto przypadły wam do gustu, z GTA 5 Download bez trudu znajdzie się na szczycie listy z waszymi ulubionymi pozycjami. Już od 2015 roku ta część znanej na całym świecie serii bije rekordy popularności. Dlaczego? Cóż, sprawdźcie koniecznie!

Najważniejsze fakty o GTA 5 Download

Mówiąc o rekordach bitych przez GTA 5 pełna wersja, wcale nie żartujemy. To nie tylko jedna z najbardziej popularnych gier, choć była wydawana jednocześnie z kilkoma innymi, naprawdę świetnymi tytułami. To także gra, której zwiastun pobił rekord oglądalności w kategorii przygodowych gier akcji. Ponadto, ta pozycja pobiła aż sześć rekordów Guinnessa w różnych kategoriach sprzedaży.

Jak na tak fantastyczny tytuł wymagania sprzętowe są naprawdę niewielkie. Rzecz jasna wzrosły one nieco w stosunku do poprzednich części, jednak spokojnie GTA 5 pobierz nawet na nieco starszego peceta. Standardowo twórcy pomyśleli również o miłośnikach konsoli do gier. Dlatego najnowsze Grand Theft Auto dostępne jest również na PlayStation 4, 3 oraz Xbox One i Xbox 360.

GTA 5 pobierz i wkrocz do świata prawdziwych przekrętów

Historia GTA 5 Download rozpoczyna się od napadów dokonywanych niegdyś przez dwóch bardzo zżytych ze sobą kumpli: Michaela i Trevora. Ich drogi rozeszły się jednak. Michael stał się typowym gangsterem, który postanowił udać się na przedwczesną emeryturę: żona, dzieci i stabilna, nudna praca. Po starych czasach pozostały mu jedynie wspomnienia, które wywołują jeszcze dreszczyk emocji.


Polecamy również grę: GTA SA Download


Trevor to osobnik z zupełnie innej bajki. Gdy wkracza na scenę w GTA 5 Download, wszystko wywraca się do góry nogami. Trevor jest porywczy, nieustępliwy, agresywny i wyjątkowo brutalny. Z pozoru wydaje się głupkowaty, ale ma swoje momenty, w których widać, że postać ta nie została zupełnie pozbawiona inteligencji.

Do tanga trzeba dwojga, ale do napadów w GTA 5 Download potrzebne jest trio. Franklin wydaje się najbardziej niepozornym członkiem tego dream team. Jest sprytny i nieco tajemniczy. Teoretycznie pracuje legalnie dla jednego z dealerów samochodowych. Szybko dowiadujemy się jednak, że jego rola polega na odzyskiwaniu pojazdów, które nie zostały opłacone. To właśnie dług syna Michaela sprawia, że losy tych dwóch postaci splatają się ze sobą.

Wszystkie te postaci otrzymujesz w GTA 5 za darmo, musisz je jedynie odblokować. Mając całą trójkę, zyskujesz mieszankę wybuchową, której nic nie jest w stanie zatrzymać… oczywiście, jeśli dobrze nią pokierujesz.

POBIERZ TERAZ

Świeże rozwiązania w GTA 5 Pełna wersja za darmo

Dzięki licznym ulepszeniom dostępnym w GTA 5 za darmo, rozgrywka staje się jeszcze bardziej fascynująca niż w poprzednich wersjach. Jak już pewnie zauważyłeś, tym razem zamiast jednego głównego bohatera, masz ich aż trzech. Najważniejsze jest jednak to, że możesz wcielać się w każdego z nich. Dosłownie, w dowolnej chwili możesz decydować, kim akurat chcesz grać w GTA 5 Download.

Inną nowością, którą na pewno szybko zauważysz, jest poszerzenie pakietu minigier w GTA 5 Download. Tym razem możesz zabrać wybraną postać na kort tenisowy, aby rozegrać meczyk lub udać się na pole golfowe i zaliczyć kilka dołków. Pojawił się także triatlon. Sport to nie jedyny element, który rozszerzono. Także czynności dnia codziennego zyskały swoje miejsce w świeżej odsłonie GTA 5 Download. Teraz możesz udać się również do fryzjera bądź na zakupy. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, byś trochę poleniuchował przed telewizorem.

POBIERZ TERAZ

Jak pobrać GTA 5 za darmo wszystkie misje?

Oczywiście tym, co najbardziej zajmuje graczy, jest wypełnienie wszystkich dostępnych misji. W ten sposób mogą przejść całą grę. GTA 5 za darmo daje dostęp do każdej misji. Haczyk tkwi jednak w tym, by je odblokować. Uczynienie tego wymaga dwóch kwestii: odblokowania wszystkich postaci oraz wykonywania kolejno wszystkich zadań.


Polecamy również grę: City Car Driving Download


O ile ta druga kwestia jest normalna, o tyle pierwsza z nich to nowość w GTA 5 Download. Otóż, niektóre misje powinny być wykonane za pomocą konkretnego bohatera. Musisz mieć zatem zarówno Michaela, jak i Trevora oraz Franklina, aby móc ukończyć grę.

Nowym elementem w GTA 5 Pełna wersja są również rozwinięte umiejętności bohaterów. Oczywiście wcześniejsze odsłony także przypisywały postaci określone możliwości, które należało rozwijać. Tym razem mamy jednak do czynienia z czymś niespotykanym: w GTA 5 Download każdy bohater ma własne, unikalne cechy.

Michael jest wyjątkowo przydatny w czasie walki. Może zwolnić czas, dzięki czemu wymiana ognia z nim to pewna śmierć dla przeciwnika. Trevor działa jak na autopilocie – gdy tylko wpadnie w szał, jest nie do zabicia, a sam ma wyjątkowo mordercze zdolności. Natomiast niepozorny Franklin to nadzwyczajny kierowca. On także może wrzucić slow motion i dzięki temu w wyjątkowo sprawny sposób gubić pościgi, perfekcyjnie pokonując każdy zakręt.

Otoczenie w GTA 5 Download

Różnorodność jaką spotkasz w GTA 5 za darmo, z pewnością cię zachwyci. Twoi bohaterowie mieszkają w Los Santos (jednak nie tym z początku lat 90-tych, lecz nowoczesnym, dopracowanym w szczegółach mieście). Sama nowoczesność otoczenia to jeszcze nie wszystko.

Twórcy dopracowali również pole widzenia. Przedmioty nie pojawiają się na twojej drodze zbyt nagle, a ogół otoczenia jest o wiele bardziej szczegółowy. Grafika nie zawodzi także w kwestii zmian pogody czy pory dnia i nocy.

Detale w wykonaniu twórców GTA 5 dotyczą nie tylko grafiki, ale także fabuły. Te dwa elementy łączą się, gdy zagłębiamy się w historię naszych postaci. Każda z nich na przykład mieszka w zupełnie innej dzielnicy. Michael to bogacz i widać to w jego otoczeniu. Natomiast Franklin zamieszkuje ubogą dzielnicę, gdzie nietrudno zostać pobitym czy okradzionym.

Grając w piątą część Grand Theft Auto, z całą pewnością poczujesz się, jak byś sam brał udział w tworzeniu świetnego kina akcji. Nie zastanawiaj się więc jak pobrać GTA 5 za darmo ze wszystkimi wspaniałymi nowościami, lecz już teraz skorzystaj z pełnej wersji gry.

4.8/5 - (136 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom X4 9850 2.5 GHz

 • Grafika:

  1 GB GeForce 9800 GT / Radeon HD 4870 lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  4 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  72 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w GTA 5 za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry GTA 5 za darmo
  9.4Łączna ocena

  Oceny gry GTA 5 dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   94
  • Dźwięk
   96
  • Fabuła
   98
  • Styl gry
   98
Zalety i wady gry

GTA 5 za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Tryb multiplayer
   • Spore możliwości tuningu pojazdów
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Potrafi wciągnąć na wiele godzin
   • Sporo cziterów
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry GTA 5 Download wynoszą 18 lat.
Comments
 1. Collin

  Z moim internetem pobieranie to istny dramat, pół dnia się pobierało uroki mieszkania na wsi ale gra miodzio 🙂

Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...