Assetto Corsa Download Za Darmo

Jeżeli zależy ci na zagraniu w naprawdę mocny tytuł, to polecamy Assetto Corsa Download . Ten symulator wyścigów jest opisywany przez graczy, jako emocjonujący i świetnie wykonany. Faktycznie, sami także musimy przyznać, że dbałość o detale jest zdumiewająca. Sprawdź, czy właśnie o taką grę ci chodziło.

Powstanie Assetto Corsa Download

Trzeba przyznać, że prace nad Assetto Corsa nie należały do łatwych.  Pierwsze części składowe tego tytułu powstały w 2008 roku, jednak dalsze prace trwały naprawdę długo. Samo demo technologiczne pojawiło się dopiero po pięciu latach. Dopiero po nim przyszedł czas na oficjalne wydanie gry.

Za powstanie tego wyjątkowego tytułu odpowiada studio Kunos Simulazioni. Dzięki tej włoskiej firmie użytkownicy Assetto Corsa za darmo mają dostęp do dodatkowych wersji językowych, to znaczy angielskiej oraz chińskiej. W ten sposób mogą z niej korzystać gracze praktycznie z całego świata.

Assetto Corsa Pobierz i weź udział w fascynujących wyścigach

Oczywiście najważniejszym elementem rozgrywki w Assetto Corsa pełna wersja są wyścigi samochodowe. Gdy po raz pierwszy wejdziesz do gry, na pewno zauważysz, że stworzono do niej wygodny, przyjazny użytkownikowi interfejs. Na samym początku decydujesz, z jakiego trybu rozgrywki chcesz skorzystać. Może to być opcja kariery, startu w mistrzostwach oraz zawodów specjalnych.

Wielką zaletą Assetto Corsa jest wysoki realizm rozgrywki. To solidnie przygotowana symulacja, toteż trzeba przyszykować się na prawdziwy wysiłek. Idealnym przykładem jest sterowanie pojazdem, które nie należy do najłatwiejszych i wymaga ćwiczenia swoich umiejętności. Wymagające jest na przykład wchodzenie w zakręty.

Trudności mogą początkowo zniechęcać, ale to właśnie jest siła Assetto Corsa Download – gra przyciąga, ponieważ za każdym razem chcesz osiągnąć więcej, spróbować jeszcze raz, nauczyć się i stać się najlepszy. Możesz rozwijać swoje własne umiejętności, dzięki którym już żadne wyścigi nie będą ci straszne.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5369

Assetto Corsa Pełna wersja za darmo ze świetnymi samochodami

Rzecz jasna w symulatorze wyścigów nie może zabraknąć także świetnych pojazdów. W Assetto Corsa za darmo otrzymujesz dostęp do idealnych modeli, które powstały dzięki specjalistycznym skanom laserowym. Wszystko się zgadza: wygląd, parametry techniczne oraz fizyka. Producentom udało  się uzyskać specjalne certyfikaty na auta w grze.

Jak pobrać Assetto Corsa ze wszystkimi pojazdami? Są one wbudowane w pełną wersję gry. Twoim zadaniem jest jedynie wybranie przed wyścigiem modelu, który będzie ci najbardziej odpowiadał. Przebierając w dostępnych pojazdach, zauważysz marki, takie jak:

  • Mazda,
  • Nissan,
  • Ford,
  • Toyota,
  • Alfa Romeo,
  • Audi,
  • Chevrolet
  • BMW.

Polecamy również grę: Yandere Simulator Download za darmo


Zanim zdecydujesz, którym autem będziesz jechać, zapoznaj się z jego cechami, które zostały skrupulatnie opisane w interfejsie. Ponadto, masz także możliwość dopasowania wizualnej strony samochodu do własnego gustu.

Jak pobrać Assetto Corsa, spełniając wymagania?

Pisaliśmy już o tym, że Assetto Corsa powstawało stosunkowo długo. Dodatkowo, pierwsza wersja komercyjna została wypuszczona na komputery prywatne. Producenci postarali się jednak o dalszy rozwój tego tytuły. Aktualnie Assetto Corsa za darmo zostało stworzone również na inne popularne platformy, w tym PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki temu można korzystać z symulatora na ulubionym sprzęcie.

Posiadacze pecetów muszą jednak zmierzyć się z tym, że twórcy gry postawili przed nimi konkretne wymagania sprzętowe. Dlatego Assetto Corsa  pobierz z uwzględnieniem zalecanych przez producenta parametrów, aby móc w pełni cieszyć się grą. Można jednak spróbować zagrać także na nieco mniej rozbudowanym sprzęcie i z nieco mniejszą ilością miejsca na dysku.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5369

Mnogość tras w Assetto Corsa

Twórcy Assetto Corsa pomyśleli również o urozmaiceniu rozgrywki za pomocą map. Ich wygląd został zainspirowany prawdziwymi trasami, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej realistyczna i ciekawsza. Są to solidne tory o różnych poziomach trudności, wśród których każdy gracz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Assetto Corsa – Trailer

Co ważne, wszyscy użytkownicy Assetto Corsa mają możliwość wprowadzania modyfikacji do gry. Jednym z podlegających im elementów są pojazdy. Większość graczy skupia się jednak na tworzeniu autorskich torów. W ten sposób wykazują się kreatywnością oraz mają wpływ na własną rozgrywkę.

Co jeszcze znajdziesz w Assetto Corsa?

Poza standardową rozgrywką w Assetto Corsa gracz ma dostęp również do innych, interesujących form rozgrywki. Rzecz jasna same wyścigi także są niezwykle wciągające, szczególnie ze względu na ich poziom trudności. Dlatego twórcy przygotowali ułatwienia dla graczy. Są to takie elementy jak automatyczna skrzynia biegów oraz sugerowana linia jazdy. Są one pomocne, choć nadal największą rolę będą odgrywać twoje umiejętności.

Ponadto, w Assetto Corsa dostępne są także dodatkowe opcje, takie jak bicie rekordów oraz wykonywanie prób czasowych. Wielu użytkowników chwali także możliwość driftingu, ponieważ stanowi ona sporą atrakcję dla wprawionych graczy. Co więcej, w trybie kariery realizujesz rozmaite wyzwania, dzięki czemu masz określone cele do osiągnięcia.

Weź udział w wielorakich wyścigach do Assetto Corsa, dostosuj poziom trudności i posmakuj prawdziwej adrenaliny na świetnie odwzorowanych torach.

4.6/5 - (266 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *