The Crew 2 Download Za Darmo

Zdecyduj się na udział w jednych z najbardziej popularnych wyścigów samochodowych w The Crew 2 Download. Sprawdź, czy druga część gry jest godnym zastępcą The Crew wydanego w 2014 roku. Jakie nowości dla użytkowników wprowadzili twórcy, aby powtórzyć sukces słynnej już jedynki? Przekonaj się o tym na własnej skórze.

Kilka informacji o The Crew 2 Download

Sam tytuł jest kojarzony przez wielu graczy ze względu na bardzo popularną pierwszą część tej serii. Warto jednak wspomnieć o tym, że The Crew 2 Download wielu określiło fenomenem wśród gier wyścigowych, wskazując na wiele zalet tego tytułu.

To właśnie tutaj możesz zostać najszybszym i najlepszym kierowcą, sprawdzając swoje umiejętności na różnorodnych trasach. W tle będzie ci towarzyszyć niewielka historia, okraszona scenkami wideo, które uatrakcyjniają grę, jednocześnie nie zaburzając rozgrywki.

Powstanie The Crew 2 pełna wersja wiąże się z dwoma studiami z różnych krajów – chodzi oczywiście o Ubisoft Reflections oraz Ivory Tower. To brytyjsko-francuskie połączenie zaowocowało wydaniem drugiej części The Crew w 2018 roku jako sequel.

Twórcy pochylili się nad graczami z całego świata, dodając do The Crew 2 za darmo możliwość wyboru wielu wersji językowych, w tym nawet niderlandzkiej, chińskiej czy niemieckiej.


Polecamy również grę: Fall Guys Download za darmo


The Crew 2 Pobierz i sprawdź, jak wygląda rozgrywka

Z założenia The Crew 2 Download jest sandboksową grą stawiającą oczywiście na wyścigi samochodowe. Choć jest ona uwielbiana przez wielu graczy, to nie uniknęła również krytyki. Twórcom gry zarzucono, że jest ona zbyt podobna do poprzedniej części.

Sami fani, zwracający uwagę na wszelkie detale, są jednak zadowoleni z efektów pracy producentów. W The Crew 2 za darmo otrzymują otwarty świat, po którym mogą się one poruszać. Mapę stanowią oczywiście Stany Zjednoczone. Nie zmieniła się ona zbytnio, ale dodano kilka usprawnień, dzięki czemu jest to poprawiona, lepsza wersja obszaru znanego z jedynki.

Co więcej, w The Crew 2 wyścigi odbywają się na wielu rozmaitych trasach. Całość, rzecz jasna, skupia się właśnie na konkurowaniu z innymi kierowcami. Nie musi to jednak być sztuczna inteligencja.

W The Crew 2 za darmo masz możliwość rywalizacji ze znajomymi lub innymi, realnymi graczami. Taka opcja dostępna jest dzięki trybowi wieloosobowemu. Prawdziwa rywalizacja to ogromny zaleta tej pozycji.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7291

The Crew 2 Pełna wersja za darmo z rozmaitymi postaciami

Problemem wielu gier tego typu jest to, iż bohater w całości jest ustalany z góry. Jeśli przeszkadzało ci to dotychczas, to The Crew 2 pobierz bez obaw. W tej grze możesz samodzielnie dobrać postać do swoich indywidualnych potrzeb. Masz dostęp do kilku gotowych zawodników i spośród nich wybierzesz tego, który najbardziej ci odpowiada. Pamiętaj, aby dobrze przemyśleć swoją decyzję, ponieważ poszczególni kierowcy różnią się nie tylko wyglądem. Wszyscy mają przypisane unikalne cechy, stanowiące o ich umiejętnościach.

Oczywiście na samym wstępie twój kierowca w The Crew 2 Download, choć potrafi co nieco, nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie. To twoim zadaniem jest sprawić, aby stał się najlepszym z najlepszych. Odbywając kolejne wyścigi, zdobywasz nowe poziomy umiejętności.

Ponadto, doświadczenie pozwala ci również na uzyskanie wyjątkowej szansy, by tuningować swoje pojazdy. Możesz skupić się zarówno na ich wyglądzie, jak i na parametrach technicznych. Zwracaj uwagę na detale, takie jak przyczepność opon, które mogą okazać się kluczowe w drodze do kolejnych zwycięstw.

Jak pobrać The Crew 2 za darmo z najlepszymi pojazdami

Prawdziwą radość sprawił fanom fakt, że nie muszą oni zastanawiać się, jak pobrać The Crew 2 za darmo ze wszystkimi pojazdami – twórcy udostępnili je w tej części od razu. Przede wszystkim masz do wyboru całą gamę aut.

Wybierasz spośród około pięćdziesięciu modeli, które dodatkowo dzielą się jeszcze na kategorie. Ponadto, w The Crew 2 za darmo możesz zasmakować adrenaliny, podejmując się wyścigu na motocyklu. To prawdziwa gratka dla fanów dwóch kółek.

Co więcej, The Crew 2 udowadnia, że w ścigankach nic nie jest niemożliwe. Tym razem twórcy postarali się bowiem o to, aby wyścigi były jeszcze ciekawsze. Wszystko to za sprawą dodatkowych środków transportu, jakimi są rozmaite łodzie oraz samoloty. Zapanowanie nad amerykańską przestrzenią powietrzną oraz wodami terytorialnymi – to jest dopiero coś!

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7291

The Crew 2: jakie są dostępne tryby gry?

Ostatnia, choć wcale nie najmniej ważna kwestia, to oczywiście dostępność trybów gry w The Crew 2 Download. Twórcy postarali się o różnorodność w tej kwestii, trybów jest kilka i każdy z nich oferuje inny sposób rozgrywki.

Wśród głównych trybów należy wymienić:

  • Pro Racing,
  • Live Extreme,
  • Street Racing,
  • Offroad,

Większość z tych trybów w The Crew 2 jest analogiczna do tych, które znasz z innych gier wyścigowych czy też pierwszej odsłony tego tytułu. Chcemy jednak wspomnieć co nieco o Street Racing, który jest bardzo rozbudowany. Masz w nim możliwość wzięcia udziału w konkursach driftu, drag racing czy ściganiu się po ulicach miast.

Prawdziwa zabawa w The Crew 2 Download zaczyna się wtedy, gdy przebierasz w dostępnych pojazdach. Możesz z powodzeniem brać udział w zawodach samolotowych lub wygrywać najróżniejsze konkurencje na wodzie.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


Sam decydujesz, czy chcesz wypróbować łódź typu jetsprint, czy zwykłą motorówkę. Także samochody pozwalają na ekstra zabawę. Nie musisz bowiem poruszać się zwykłą wyścigówką, niech to będzie samochód terenowy albo imponujący monster truck.

The Crew 2 – Trailer

Pamiętaj, że aby sprawnie korzystać z The Crew 2, powinieneś spełniać podstawowe wymagania postawione przez producenta gry. Wśród nich znajdziesz takie parametry jak procesor Intel Core 2 Quad 2.5 GHz/AMD Athlon II X4 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/ Radeon HD 4870 lub lepsza, 18 GB HDD oraz Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit. Nie są one wygórowane, ale warto upewnić się, czy wszystkie funkcje będą poprawnie działać na twoim sprzęcie.

Solidne podejście twórców The Crew 2 przyniosło świetny efekt pod postacią odświeżonej wersji lubianej jedynki, z ekscytującymi dodatkami.

4.6/5 - (214 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *