Rayman Legends Download Za Darmo

Wyjątkowy tytuł, jakim jest Rayman Legends Download, to już piąta odsłona tej kultowej serii. Choć jest to jedna z tych gier, które zna praktycznie każdy, to postanowiliśmy przybliżyć ją wam nieco. W końcu nie można pominąć tak legendarnego tytułu, jak Rayman.

Twórca Rayman Legends Download

Opisywany tutaj Rayman Legends został stworzony przez Michela Ancela. Ten francuski projektant gier odpowiada także za wszystkie poprzednie części oraz ogólnie za stworzenie słynnego Raymana.

Choć Ancel pracuje dla Ubisoft, to należy do wyjątkowego grona twórców gier, którym udało się trafić do świadomości graczy pod własnym nazwiskiem. To ogromny sukces w tej branży.W popularności Michela Ancela nie ma niczego dziwnego. Wykreowana przez niego postać Raymana, uwielbianego przez graczy w różnym wieku, na całym świecie, stała się niezwykle popularna.

Doczekała się ona także przedstawienia pod postacią licznych gadżetów, chętnie nabywanych przez fanów. Co więcej, Rayman Legends i inne części tej serii, to niejedyne znane dzieło Ancela. Odpowiada on także za Beyond Good & Evil oraz przełożenie na świat gier King Konga z filmu w reżyserii Petera Jacksona.

Rayman Legends Pobierz na dowolną platformę

Michel Ancel stworzył Rayman Legends pełna wersja jako piątą część sagi, a Ubisoft wydało ją w 2013 roku. Zanim to jednak nastąpiło, pojawiło się mnóstwo trudności, które opóźniały pojawienie się gry na rynku.

Jej premierę wielokrotnie przekładano, podając przy tym różnorodne zapowiedzi. Na szczęście (dla graczy) zmieniono również pierwotne plany, zgodnie z którymi tytuł ten miał ukazać się wyłącznie na konsolę Wii U.

Dostosuj grę do ulubionego sposobu sterowania, po prostu Rayman Legends pobierz na taką platformę, która będzie ci najbardziej odpowiadać. Dzięki zmianie strategii Ubisoft gra ukazała się bowiem w wersjach na różne urządzenia.

Od samego początku gracze mogli spokojnie skorzystać z niej na Wii U, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach prywatnych. Ponadto, w 2014 roku Rayman Legends ukazało się dodatkowo na PlayStation 4 oraz Xbox One. Aktualnie jest dostępne również na PlayStation Vita oraz Nintendo Switch.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4975

Rayman Legends Pełna wersja za darmo zabierze cię do krainy snów

Dzięki Rayman Legends za darmo odbędziesz wyjątkową podróż po wielowymiarowej krainie snów. Choć sam sposób rozgrywki nie różni się zbytnio od tych, które są znane z poprzednich części gry, to jej fabuła ponownie wciągnie cię do wyjątkowego świata. Przenosisz się bowiem do niezwykle kolorowej, wesołej, wirtualnej rzeczywistości w 2D. Jako główny bohater akurat zostajesz przebudzony po stuletniej drzemce. Zobacz, co na ciebie czeka…

Kiedy w Rayman Legends Download główny bohater oraz jego przyjaciel Globox śpią, dookoła zaczynają panoszyć się stwory z sennych koszmarów. Nie tylko sieją one spustoszenie w samej krainie, ale również porywają jej malutkich mieszkańców. Przerażony sytuacją czujny i pocieszny Murfy postanawia obudzić Raymana.


Polecamy również grę: BeamNG Drive Download za darmo


Do całej tej historii w Rayman Legends jesteś wprowadzany przez ciekawy filmik animowany, który pokazuje, co działo się wokół głównego bohatera po zakończeniu akcji Rayman Origins i w czasie jego snu.

Jak pobrać Rayman Legends ze wszystkimi światami?

Twórcy gry jak zwykle zadbali o swoich fanów, więc nie trzeba zastanawiać się, jak pobrać Rayman Legends z dostępem do wszystkich światów. Ponownie, analogicznie do uprzednich części, są one w całości zawarte w pełnej wersji gry. Jest się z czego cieszyć, ponieważ cechują się one bogactwem niespodzianek oraz czyhających w nich stworów.

Wśród rozdziałów w Rayman Legends, w których rozgrywają się poszczególne fragmenty gry, należy wymienić:

  • Malaki w tarapatach,
  • Zakumkana historia,
  • Fiesta de los Muertos,
  • 20.000 Mil Podlumskiej Żeglugi,
  • Olimpus Maximus,
  • Impreza Żywych Umarlaków,

Każdy z elementów w Rayman Legends prezentuje konkretną część wydarzeń, w których będziesz brać udział. Pierwszy z nich to świat, w którym budzisz się jako główny bohater. Po wysłuchaniu relacji Murfy’ego wyruszasz na pomoc małym istotom. Musisz przebyć lasy oraz zamki, a przy tym także stawić czoła wielu wrogom, w tym między innymi smokom.

Kolejny świat – Zakumana historia – to miejsce, w którym Rayman Legends za darmo pozwoli ci doświadczyć trudów wspinaczek po łodygach fasoli oraz walki z opancerzonymi wrogami. Dalej czeka na ciebie miejsce inspirowane meksykańskim świętem zmarłych, pełnym szkieletów i wielkich Luchadores. Kolejna jest podwodna kraina, w której czeka na ciebie wielu pułapek oraz przeszkód, wymagających zręczności.

Olimpus Maximus w Rayman Legends to miejsce inspirowane starożytną Grecją. Znajdziesz się tu nie tylko wśród antycznych budynków, ale również mitycznych potworów. Natomiast ostatni świat to poziom, który odblokujesz po uwolnieniu 400 malutkich postaci.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4975

Rayman Legends pełna wersja z powrotem do Origins

Dodatkową gratką dostępną w Rayman Legends jest Back to Origins. Jest to specjalna galeria, która zawiera kilkadziesiąt poziomów z poprzedniej części gry. Zostały one częściowo zmienione, nie uwzględniono również wszystkich i nie zostały w żaden sposób związane z fabułą. Może je odblokowywać za pomocą szczęśliwych biletów, które zdobywasz w trakcie głównej rozgrywki.

Rayman Legends – Trailer

Poza tymi zremasterowanymi poziomami, w Rayman Legends i tak jest co robić. Gra składa się łącznie ze stu dwudziestu poziomów. Ponadto, w grze dostępne są również dzienne oraz tygodniowe wyzwania online, w których rywalizujesz z innymi graczami w sieci.

Wciel się w słynnego Raymana i przejdź wszystkie poziomy w Rayman Legends. Sprawdź, czy uda ci się zdobyć szczęśliwe bilety, by móc przejść świeżą odsłonę poziomów z Rayman Origins oraz spróbuj swoich sił w wyzwaniach dla graczy online.

4.6/5 - (208 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *