Age of Empires 4 Download Za Darmo

Dziś bierzemy na tapetę jedną z najbardziej znanych i lubianych gier strategicznych – Age of Empires 4 Download. Ten fenomenalny tytuł utrzymał poziom poprzednich części i stał się jedną z najchętniej wybieranych przez graczy strategii. Jeżeli jeszcze nie miałeś przyjemności obcowania z tym tytułem, zapraszamy cię do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o nim.

Age of Empires 4 Download to już czwarta odsłona wyjątkowej strategii

Trzeba przyznać, że cała seria Age of Empires to prawdziwe arcydzieło. Pierwsza pełnoprawna odsłona tej gry miała miejsce pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku! Od tego czasu poziom wszystkich komponentów cały czas jest poprawiany. Nic dziwnego, że Age of Empires 4 odniosło taki sukces. To już kolejna część, która pokazuje, że gra może się bezustannie rozwijać.

Producentem Age of Empires 4 jest kanadyjskie studio Relic Entertainment. Być może kojarzysz tego producenta z innych ciekawych tytułów. Do najpopularniejszych gier wyprodukowanych przez Relic Entertainment należą Company of Heroes oraz  Warhammer 40,000. Natomiast wydawcą Age of Empires 4 jest nie kto inny jak Xbox Game Studios.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8215

Premiera Age of Empires 4 miała miejsce pod koniec października 2021 roku. Gra była i nadal jest dostępna wyłącznie na PC. Niemniej jednak, wciąż jest ona bardzo popularna. Jeżeli także masz zamiar po nią sięgnąć, możesz nabyć jej pudełkową wersję wraz z kluczem aktywacyjnym. Znajdziesz ją niemal w każdym większym marketów z RTV/AGD. Jeśli nie jesteś zwolennikiem wersji w pudełkach, Age of Empires 4 Pobierz przez Steam.


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download za darmo


Poznaj 8 cywilizacji

Tym, co najbardziej ucieszyło miłośników serii Age of Empires to spory wachlarz cywilizacji do wyboru. W Age of Empires 4 za darmo masz dostęp aż do ośmiu cywilizacji. Rozpoczynając rozgrywkę możesz stanąć na czele jednej z nich. Do wyboru masz:

  • Anglików
  • Francuzów
  • Chińczyków
  • Cesarstwo Rzymskie
  • Mongołów
  • Sułtanat Delhijski
  • Dynastię Abbasydów
  • Rusinów

Przypomnimy tylko, że akcja Age of Empires 4 pozwala ci przenieść się do niesamowitych czasów średniowiecza. Stąd dostęp do tak wielu cywilizacji, które możesz poprowadzić do zwycięstwa, jest naprawdę wielką zaletą tej gry.

Co ważne, rozgrywka przebiega zawsze inaczej, w zależności od wybranej przez ciebie cywilizacji. Wynika to z faktu, iż każda cywilizacja w Age of Empires 4 Download ma własne mocne oraz słabe strony. Do każdej z nich przypisane są również unikalne jednostki, a zatem każda cywilizacja ma także określone możliwości.

Age of Empires 4 Pobierz i rozwijaj swoją cywilizację

Sam fakt kierowania cywilizacją to jeszcze nie wszystko. Jeśli jesteś miłośnikiem historii, Age of Empires 4 Pobierz i obserwuj, jak twoja cywilizacja rośnie w siłę. Z każdym kolejnym zwycięstwem oraz z każdą rozbudową twojej potęgi, coraz bardziej przybliżasz się do kolejnej ery. Możesz zatem przejść przez kilka etapów rozwoju i cieszyć oczy nowymi zdobyczami, budowlami itd.


Polecamy również grę: The Sims 3 Download za darmo


Jeżeli grałeś już w poprzednie części tej serii, na pewno zauważysz także kilka zmian jeśli chodzi o rozgrywkę. Niektóre elementy w Age of Empires 4 zmieniły swoje funkcje. Wiele z nich przestało być “biernych”, masz więc liczne możliwości działania. Idealnym przykładem są mury obronne. Jak zauważyli gracze, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, w Age of Empires 4 za darmo masz możliwość rozmieszczenia swoich jednostek na murach. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej interesująca.

Cztery emocjonujące kampanie fabularne

Kolejną zaletą Age of Empires 4 są fantastycznie przygotowane kampanie fabularne. Każda z nich odnosi się do konkretnych wydarzeń historycznych, a nawet ma wyznaczone określone ramy chronologiczne. W grze pojawiają się także postaci historyczne. Dodatkowo pomiędzy każdym rozdziałem w Age of Empires 4 czekają na ciebie mini-filmiki, które wdrożą cię w historię każdej następnej misji.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 8215

Co jeszcze czeka na ciebie w czasie rozgrywki. Zdecydowanie Age of Empires 4 Pobierz także, jeśli lubisz zróżnicowane zadania. Bowiem poza wystawianiem armii do boju, w tej grze musisz także pozyskiwać zasoby (surowce, pożywienie), a także wznosić różnego rodzaju obiekty (nie tylko wojskowe!).

Age of Empires 4 Trailer

Jak pobrać Age of Empires 4 z trybem multiplayer?

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości! W Age of Empires 4 masz dostęp do trybu wieloosobowego. Dzięki popularnemu multiplayerowi możesz spędzić czas na świetnej rozgrywce wraz ze swoimi przyjaciółmi. Aktywność w trybie wieloosobowym to także szansa na włączenie się do społeczności miłośników całej serii Age of Empires. Tryb multiplayer w Age of Empires 4 pozwala na rozgrywkę dla max. 8 graczy.

Tego tytułu nie może zabraknąć u żadnego wielbiciela gier strategicznych. Age of Empires 4 Pełna wersja stoi na wysokim poziomie i gwarantuje świetną rozrywkę.

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *