Minecraft Dungeons Download Za Darmo

O grze Minecraft Dungeons Download Za Darmo

Sprawdź, jak udało się połączenie craftingu z mrocznym klimatem w Minecraft Dungeons Download. Poznaj popularną serię od zupełnie innej strony i oceń efekty. Czy uda ci się odnaleźć w zupełnie nowym świecie, rodem z minecraftowego horroru?

Poznaj Minecraft Dungeons Download

Dotychczas Minecraft mógł kojarzyć się głównie z kreowaniem własnych obiektów oraz tworzeniem niebanalnych budowli czy przedmiotów z zebranych surowców. W Minecraft Dungeons Download czeka na ciebie coż zupełnie nowego.

Choć sama produkcja wykorzystuje rzecz jasna motywy znane z tytułowej serii, to nie jest ona jej częścią, lecz spin-offem. To zatem dawka zupełnie nowych wrażeń, choć zaserwowana z określonej oprawie graficznej.

Pierwszą zmianą, jaką na pewno zauważysz, jest istnienie fabuły. W Minecraft Download poznajesz swojego głównego antagonistę, jakim jest Arcyzłosadnik. Dysponuje on potężną armią potworów i za jej pomocą ma zamiar zaatakować zamieszkiwaną przez ciebie wioskę.

Wszyscy twoi bliscy są w okropnym niebezpieczeństwie. Musisz zadbać o ich bezpieczeństwo, dlatego wyruszasz naprzeciw dzikim hordom, aby je zatrzymać i nie dopuścić do katastrofy.

Minecraft Dungeons Pobierz i poznaj nowy świat

Fantastyczną zmianą, docenioną przez wielu graczy, jest stworzenie zupełnie nowego świata. W przeciwieństwie do oryginalnej serii, w Minecraft Dungeons za darmo możesz poruszać się po bardzo dużym, zamkniętym świecie.

Proceduralnie generowane lochy stanowią główny motyw tej mrocznej pozycji. W każdym z nich umieszczone są rozmaite pułapki, dlatego poruszanie się po nich jest bardzo trudne i wymaga skupienia. Musisz być ostrożny na każdym kroku. Uważaj także na potwory, które musisz pokonać, aby być w stanie przejść dalej.

Kolejną zmianą w świecie Minecraft Dungeons pełna wersja jest brak możliwości kreowania nowych obiektów. Nie zajmujesz się tutaj niszczeniem i budowaniem, lecz realizacją założonego przez twórców scenariusza.

Tym razem jednak, twoi przyjaciele-gamerzy mogą pomóc ci ratować wioskę. Jeżeli lubisz współpracę z innymi, to Minecraft Dungeons pobierz i wypróbuj tryb multiplayer. Na zasadach kooperacji może razem grać nawet do czterech graczy. Co ciekawe, producenci stworzyli również możliwość prowadzenia rozgrywki międzyplatformowej, co zdecydowanie ułatwia wspólną zabawę.

POBIERZ TERAZ

Minecraft Dungeons Pełna wersja za darmo na różne platformy

Wszyscy znają Mojang, studio, które odniosło ogromny sukces, tworząc Minecrafta. Popularność tej serii stała się tak wielka, że aktualnie praktycznie wszędzie można znaleźć fanty, dodatki i wydawnictwa, które są z nią związane.

To samo studio stworzyło oczywiście także Minecraft Dungeons Download. Gra ukazała się w maju 2020 roku i za jej wydanie odpowiada Xbox Games Studios.

Dzięki wielkiemu wkładowi producentów w to, by zaspokoić potrzeby miłośników serii, Minecratf Dungeons za darmo daje możliwość wyboru, czy chcesz nabyć ten tytuł na urządzenie z oprogramowanie Microsoft Windows, czy na konsole, takie jak:

 • Nintendo Switch
 • Xbox Series X
 • Xbox Series S
 • Xbox One
 • PlayStation 4

Jak widzisz, wybór jest naprawdę szeroki. Dzięki temu nie będziesz martwić się o sterowanie w Minecraft Dungeons Download, ponieważ możesz wybrać najbardziej odpowiadającą ci opcję.


Polecamy również grę: Minecraft Java Edition Download za darmo


Jak pobrać Minecraft Dungeons za darmo z możliwością wgrania dodatków?

Sam scenariusz do gry jest bardzo ciekawy i rozbudowany. Jednakże wielu graczy zastanawia się, jak pobrać Minecraft Dungeons za darmo z możliwością rozszerzania rozgrywki. Twórcy przewidzieli taką możliwość, więc wgrania wybranego dodatku jest banalnie proste i nie trzeba niczego kombinować. Co istotne, od lipca 2020 roku do lutego 2021 roku powstało kilka ciekawych dodatków.

Wśród dodatków do Minecraft Dungeons Download znajdziesz między innymi „Jungle Awakens”. Znajdziesz w nim zupełnie nowe wyposażenie, szanse na odkrycie świeżych połaci mapy oraz trzy kolejne misje do wykonania.

Następnym dodatkiem jest „Creeping Winter”. Jeśli uda ci się go zdobyć, to w Minecraft Dungeons za darmo pojawią się trzy dodatkowe misje oraz nowe obiekty. Z tym dodatkiem do gry weszła również aktualizacja. Za jej pomocą do gry zostały wprowadzone nowe elementy, takie jak kolejne postaci oraz codzienne wyzwania.

Kolejnym dodatkiem do Minecraft Dungeons Download wartym uwagi jest „Howling Peaks”. Zyskasz dzięki niemu nowe mapy, kolejne misje oraz przedmioty. Ostatni dodatek to „Flames of the Nether”, gdzie pojawiają się nie tylko przedmioty i mapy, ale również skórki, nowe zwierzę i aż sześć dodatkowych misji.

POBIERZ TERAZ

Jak wygląda rozgrywka w Minecraft Dungeons Download?

Rozpoczynając grę w Minecraft Dungeons za darmo, wybierasz sobie postać, którą będziesz sterować. W specjalnym panelu przebierasz pośród kilkunastu propozycji. Dopasowujesz zatem wygląd swojego bohatera, a potem wskakujesz wraz z nim do świata gry.

Od razu spostrzeżesz, że mapę możesz zobaczyć z lotu ptaka. Poruszając się po niej, przechodzisz nie tylko przez mrożące krew w żyłach lochy, ale również przez kaniony oraz mroczne bagna.

Na pewno zwrócisz również uwagę na to, że twoja postać nie ma żadnych umiejętności, które mógłbyś ulepszać. To jednak nie znaczy, że w Minecraft Dungeons nie możesz się rozwijać.

Twoją rolą jest w tym wypadku zapewnianie swojemu bohaterowi coraz lepszego wyposażenia. Wśród przedmiotów, które będziesz zyskiwał, znajdują się: bronie, pancerze oraz inne części ekwipunku.

Ta pozycja nie może pozostać niezauważona. Zagraj w Minecraft Dungeons Download, aby przekonać się, jak świetnie udało się połączyć genialny i niezwykle popularny motyw świata Minecrafta z wyjątkowo wciągającą rozgrywką fabularną.

4.7/5 - (243 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i5 2.8 GHz

 • Grafika:

  2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  8 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  6 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w Minecraft Dungeons za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry Minecraft Dungeons za darmo
  9.1Łączna ocena

  Oceny gry Minecraft Dungeons dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   89
  • Dźwięk
   86
  • Fabuła
   88
  • Styl gry
   90
Zalety i wady gry

Minecraft Dungeons za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Przyjemny system walki
   • Ładna oprawa graficzna
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Stosunkowo małe pomieszczenia i lochy
   • Mała ilość poziomów
Gra: Informacje
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ TERAZ

Liczba pobrań: 6837

Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry Minecraft Dungeons Download wynoszą 7 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...