Subnautica Download Pełna Wersja Za Darmo

Możesz spełnić swoje marzenie o zanurzeniu się w finezyjny podwodny świat dzięki Subnautica Download. To wyjątkowa gra, która przeniesie cię do wirtualnej rzeczywistości, której akcja w całości dzieje się w odmętach oceanu. Co w nich na ciebie czeka? O tym przekonasz się już za chwilę.

Historia postaci w Subnautica Download

Dużym walorem, jaki można dostrzec już na pierwszy rzut oka w Subnautica, jest dbałość o szczegóły. Nic w tej grze nie dzieje się przez przypadek. Twórcy zadbali o spójność najdrobniejszych detali, dzięki czemu rozgrywka, choć magiczna, wywołuje sporo realnych emocji i zdaje się naprawdę być bliska rzeczywistości.

Główny bohater, którym sterujesz w Subnautica, jest w czasie podróży. W wyniku potwornej katastrofy rozbija się jednak, przez co zostaje całkiem sam, nie mając do dyspozycji żadnych ważnych do przetrwania elementów. Jedyne co pozostaje ci po twoim dawnym życiu, to wrak kapsuły. Na początku staje się on twoją bazą wypadową i jedynym schronieniem przed nieznanym.

Zapierający dech w piersiach świat Subnautica pełna wersja ma w sobie mnóstwo tajemniczości. Jako rozbitek, jedyne czego pragniesz, to powrót do domu. Na to nie masz jednak szans, dlatego nie pozostaje ci nic innego, jak zacząć sobie radzić. Teraz twoim zadaniem jest zadbać o pożywienie, schronienie oraz rozwój kapsuły.


Polecamy również grę: House Flipper Download za darmo


Subnautica Pobierz i oddaj się ciekawej rozgrywce

Celem wszystkich działań, które będziesz podejmował, jest przetrwanie. Jeśli klimat stałego zagrożenia oraz konieczności rozwoju, to element, który doceniasz w grach, Subnautica pobierz już teraz, a nie będziesz zawiedziony.

Twórcy tego tytułu dali ci bowiem do dyspozycji wielki, otwarty świat. Powoli możesz przemieszczać się po nim, odpływając coraz dalej od swojej bezpiecznej kapsuły. Dlaczego eksploracja jest tak ważna?

Oczywiście odkrywanie świata Subnautica nie wiąże się wyłącznie z jego walorami estetycznymi. Przebywając w trudnych do przetrwania warunkach, musisz zdobyć elementy, które pozwolą ci na przykład na uzdatnianie wody lub zwiększenie bezpieczeństwa twojej bazy. Musisz jeść, pić, odpoczywać i czuć się bezpiecznie.

Odkrycie całego świata Subnautica za darmo jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy wchodzisz na coraz wyższe poziomy gry. Jeśli chcesz to uczynić, konieczne będzie zdobywanie nowych umiejętności, stosowanie rozmaitych rozwiązań do ulepszania kapsuły oraz poszukiwanie nowych obiektów na mapie.

Twoje możliwości sięgają naprawdę daleko – ze swojej maleńkiej kapsuły możesz ostatecznie uczynić wspaniałą stację badawczą.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6193

Subnautica Pełna wersja za darmo z wyjątkową fauną i florą

Spokojnie możemy powiedzieć, że w Subnautica wkroczysz do świata, którego nie widziałeś jeszcze w żadnej innej grze. Sam przekonasz się o tym, odkrywając kolejne obszary dostępnej mapy.

Będziesz nie tylko zszokowany, ale również zachwycony tym, jak daleko mogła posunąć się wyobraźnia twórców tej pozycji. Dzięki temu nie pożałujesz ani minuty spędzonej na eksploracji tego wyjątkowego miejsca.

W Subnautica za darmo możesz podziwiać aż trzydzieści różnorodnych biomów. Każdy z nich jest niepowtarzalny na swój sposób. Przyglądając się im z bliska, dostrzeżesz, że cechują się one indywidualnym środowiskiem naturalnym.

W ten sposób różnią się one nie tylko wyglądem, ale także obiektami, które możesz w nich znaleźć. Mają one rozmaite właściwości, dlatego każdy z nich wymaga dokładnego zbadania. Pamiętaj jednak, że wyjątkowość biomów to także nietuzinkowe istotny, które tam na ciebie czekają.

Jednym z najwspanialszych elementów Subnautica jest możliwość podziwiania wielorakich kreatur, stworzonych na potrzeby gry. Są one tak różne i pełne detali, że nie sposób nie nazwać ich wyjątkowymi. Stworzenia te są jednak nie tylko przepiękne, ale również nadzwyczaj groźne.

Powinieneś zawsze mieć to z tyłu głowy, gdy już przyjdzie ci zbliżyć się do jakiegoś. Istoty w Subnautica wydają z siebie także specyficzne odgłosy, porykiwania czy pomruki, które przeraziły już niejednego.


Polecamy również grę: Fall Guys Download za darmo


Jak pobrać Subnautica na konsolę

Fenomenalny świat Subnautica pozwala przenieść się do krainy wprost z najwspanialszych opowieści fantasy. Dlatego pewnie nie zdziwi cię informacja, że jedną z inspiracji do stworzenia tego tytułu była powieść Juliusza Verne „20 000 mil podmorskiej żeglugi”.

Twórcy chcieli stworzyć pozycję, dzięki której każdy gracz będzie mógł poczuć się jak prawdziwy głębinowy podróżnik. Naszym zdaniem w pełni im się to udało.

Za stworzenie Subnautica odpowiada studio Unknown Worlds Entertainment, które jednocześnie jest jej producentem. W 2014 roku na próbę udostępniono tę pozycję w ramach wczesnego dostępu dla użytkowników Microsoft Windows. Jej pełna wersja ukazała się dopiero cztery lata później.

Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Subnautica w wersji na konsolę, nie musisz martwić się godzinami poszukiwań. Twórcy z biegiem lat wydali kolejne odsłony gry na różnego rodzaju sprzęt. Teraz można w nią grać nie tylko na pecetach, ale także na PlayStation 4 czy Xbox One.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6193

Dodatkowe informacje o Subnautica pełna wersja

Trudno jest zmieścić w kilku słowach opis tak wspaniałego i rozbudowanego świata jak ten, z którym mamy do czynienia w Subnautica. Chcemy jednak podkreślić jeszcze jeden ważny element, który naszym zdaniem wpływa na wyjątkowość tej gry.

Pisaliśmy już wyżej, że jest to survival, rozgrywka nastawiona na przetrwanie. W standardowych pozycjach tego typu, do zadań gracza należy między innymi pokonywanie antagonistów. Tutaj sytuacja jest odwrotna. Realizm tego tytułu sięga aż do zachowań głównego bohatera. Dlatego widząc podmorskiego potwora, wcale nie stajesz z nim do walki, tylko instynktownie unikasz konfrontacji.

Subnautica – Trailer

Warto także wspomnieć o tym, że Subnautica została doceniona zarówno przez użytkowników (wystawiających jej bardzo pochlebne recenzje), jak i przez świat producentów gier oraz magazynów przeznaczonych dla graczy. Doczekała się nawet kilku nagród.

Jak widzisz, Subnautica to gra gwarantująca świat pełen niespodzianek. Niektóre będą dla ciebie pomocne, inne przerażające, ale jedno jest pewne – każda z nich cię zachwyci pięknymi szczegółami.

4.6/5 - (187 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *