Subnautica Download Pełna Wersja Za Darmo

O grze Subnautica Download Pełna Wersja Za Darmo

Możesz spełnić swoje marzenie o zanurzeniu się w finezyjny podwodny świat dzięki Subnautica Download. To wyjątkowa gra, która przeniesie cię do wirtualnej rzeczywistości, której akcja w całości dzieje się w odmętach oceanu. Co w nich na ciebie czeka? O tym przekonasz się już za chwilę.

Historia postaci w Subnautica Download

Dużym walorem, jaki można dostrzec już na pierwszy rzut oka w Subnautica Download, jest dbałość o szczegóły. Nic w tej grze nie dzieje się przez przypadek. Twórcy zadbali o spójność najdrobniejszych detali, dzięki czemu rozgrywka, choć magiczna, wywołuje sporo realnych emocji i zdaje się naprawdę być bliska rzeczywistości.

Główny bohater, którym sterujesz w Subnautica za darmo, jest w czasie podróży. W wyniku potwornej katastrofy rozbija się jednak, przez co zostaje całkiem sam, nie mając do dyspozycji żadnych ważnych do przetrwania elementów. Jedyne co pozostaje ci po twoim dawnym życiu, to wrak kapsuły. Na początku staje się on twoją bazą wypadową i jedynym schronieniem przed nieznanym.

Zapierający dech w piersiach świat Subnautica pełna wersja ma w sobie mnóstwo tajemniczości. Jako rozbitek, jedyne czego pragniesz, to powrót do domu. Na to nie masz jednak szans, dlatego nie pozostaje ci nic innego, jak zacząć sobie radzić. Teraz twoim zadaniem jest zadbać o pożywienie, schronienie oraz rozwój kapsuły.


Polecamy również grę: House Flipper Download za darmo


Subnautica Pobierz i oddaj się ciekawej rozgrywce

Celem wszystkich działań, które będziesz podejmował, jest przetrwanie. Jeśli klimat stałego zagrożenia oraz konieczności rozwoju, to element, który doceniasz w grach, Subnautica pobierz już teraz, a nie będziesz zawiedziony.

Twórcy tego tytułu dali ci bowiem do dyspozycji wielki, otwarty świat. Powoli możesz przemieszczać się po nim, odpływając coraz dalej od swojej bezpiecznej kapsuły. Dlaczego eksploracja jest tak ważna?

Oczywiście odkrywanie świata Subnautica Download nie wiąże się wyłącznie z jego walorami estetycznymi. Przebywając w trudnych do przetrwania warunkach, musisz zdobyć elementy, które pozwolą ci na przykład na uzdatnianie wody lub zwiększenie bezpieczeństwa twojej bazy. Musisz jeść, pić, odpoczywać i czuć się bezpiecznie.

Odkrycie całego świata Subnautica za darmo jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy wchodzisz na coraz wyższe poziomy gry. Jeśli chcesz to uczynić, konieczne będzie zdobywanie nowych umiejętności, stosowanie rozmaitych rozwiązań do ulepszania kapsuły oraz poszukiwanie nowych obiektów na mapie.

Twoje możliwości sięgają naprawdę daleko – ze swojej maleńkiej kapsuły możesz ostatecznie uczynić wspaniałą stację badawczą.

POBIERZ TERAZ

Subnautica Pełna wersja za darmo z wyjątkową fauną i florą

Spokojnie możemy powiedzieć, że w Subnautica Download wkroczysz do świata, którego nie widziałeś jeszcze w żadnej innej grze. Sam przekonasz się o tym, odkrywając kolejne obszary dostępnej mapy.

Będziesz nie tylko zszokowany, ale również zachwycony tym, jak daleko mogła posunąć się wyobraźnia twórców tej pozycji. Dzięki temu nie pożałujesz ani minuty spędzonej na eksploracji tego wyjątkowego miejsca.

W Subnautica za darmo możesz podziwiać aż trzydzieści różnorodnych biomów. Każdy z nich jest niepowtarzalny na swój sposób. Przyglądając się im z bliska, dostrzeżesz, że cechują się one indywidualnym środowiskiem naturalnym.

W ten sposób różnią się one nie tylko wyglądem, ale także obiektami, które możesz w nich znaleźć. Mają one rozmaite właściwości, dlatego każdy z nich wymaga dokładnego zbadania. Pamiętaj jednak, że wyjątkowość biomów to także nietuzinkowe istotny, które tam na ciebie czekają.

Jednym z najwspanialszych elementów Subnautica Download jest możliwość podziwiania wielorakich kreatur, stworzonych na potrzeby gry. Są one tak różne i pełne detali, że nie sposób nie nazwać ich wyjątkowymi. Stworzenia te są jednak nie tylko przepiękne, ale również nadzwyczaj groźne.

Powinieneś zawsze mieć to z tyłu głowy, gdy już przyjdzie ci zbliżyć się do jakiegoś. Istoty w Subnautica Download wydają z siebie także specyficzne odgłosy, porykiwania czy pomruki, które przeraziły już niejednego.


Polecamy również grę: Fall Guys Download za darmo


Jak pobrać Subnautica za darmo na konsolę

Fenomenalny świat Subnautica za darmo pozwala przenieść się do krainy wprost z najwspanialszych opowieści fantasy. Dlatego pewnie nie zdziwi cię informacja, że jedną z inspiracji do stworzenia tego tytułu była powieść Juliusza Verne „20 000 mil podmorskiej żeglugi”.

Twórcy chcieli stworzyć pozycję, dzięki której każdy gracz będzie mógł poczuć się jak prawdziwy głębinowy podróżnik. Naszym zdaniem w pełni im się to udało.

Za stworzenie Subnautica Download odpowiada studio Unknown Worlds Entertainment, które jednocześnie jest jej producentem. W 2014 roku na próbę udostępniono tę pozycję w ramach wczesnego dostępu dla użytkowników Microsoft Windows. Jej pełna wersja ukazała się dopiero cztery lata później.

Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Subnautica za darmo w wersji na konsolę, nie musisz martwić się godzinami poszukiwań. Twórcy z biegiem lat wydali kolejne odsłony gry na różnego rodzaju sprzęt. Teraz można w nią grać nie tylko na pecetach, ale także na PlayStation 4 czy Xbox One.

POBIERZ TERAZ

Dodatkowe informacje o Subnautica pełna wersja

Trudno jest zmieścić w kilku słowach opis tak wspaniałego i rozbudowanego świata jak ten, z którym mamy do czynienia w Subnautica Download. Chcemy jednak podkreślić jeszcze jeden ważny element, który naszym zdaniem wpływa na wyjątkowość tej gry.

Pisaliśmy już wyżej, że jest to survival, rozgrywka nastawiona na przetrwanie. W standardowych pozycjach tego typu, do zadań gracza należy między innymi pokonywanie antagonistów. Tutaj sytuacja jest odwrotna. Realizm tego tytułu sięga aż do zachowań głównego bohatera. Dlatego widząc podmorskiego potwora, wcale nie stajesz z nim do walki, tylko instynktownie unikasz konfrontacji.

Warto także wspomnieć o tym, że Subnautica została doceniona zarówno przez użytkowników (wystawiających jej bardzo pochlebne recenzje), jak i przez świat producentów gier oraz magazynów przeznaczonych dla graczy. Doczekała się nawet kilku nagród.

Jak widzisz, Subnautica Download to gra gwarantująca świat pełen niespodzianek. Niektóre będą dla ciebie pomocne, inne przerażające, ale jedno jest pewne – każda z nich cię zachwyci pięknymi szczegółami.

4.6/5 - (187 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i3 2.5 GHz

 • Grafika:

  512 MB Intel HD 4600 lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  4 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  20 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w Subnautica za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry Subnautica za darmo
  9.1Łączna ocena

  Oceny gry Subnautica dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   92
  • Dźwięk
   95
  • Fabuła
   86
  • Styl gry
   93
Zalety i wady gry

Subnautica za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Spora różnorodność w roślinności, gatunków zwierząt
   • Świetne efekty dźwiękowe
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Czasem gra potrafi irytować przez brak tlenu
   • Momentami monotonna
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry Subnautica Download wynoszą 7 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...