NFS Most Wanted Download Za Darmo

Jeśli kochasz prędkość i silne emocje, to NFS Most Wanted Download jest perfekcyjną pozycją dla ciebie. Ryczące silniki, pisk hamulców i prawdziwy power pod maską, solidnie pracują na pozycję tej legendarnej gry. Bierz udział w pościgach, pokonaj wszystkich najlepszych kierowców i zostań królem szybkości. Co czeka na ciebie w tej części Need for Speed?

Fabuła w NFS Most Wanted Download

Choć NFS Most Wanted to oczywiście ściganka, nie brakuje w niej także świetnie przygotowanej fabuły. Grę rozpoczynasz od wyścigu w Rockport. Oczywiście nie jest on legalny, chcesz zatem nie tylko wygrać, ale również nie wpaść w sidła policji.

Twoim przeciwnikiem jest Razor, jeden z kierowców ze słynnej Czarnej Listy. To specjalne określenie na najszybszych kolesi w okolicy, których najtrudniej jest pokonać.

Pierwszy wyścig w NFS Most Wanted pełna wersja nie wypada po twojej myśli. Zostajesz bowiem najzwyczajniej w świecie wykiwany – „ktoś” uszkodził twoje auto. Przegrywasz wyścig z Razorem i tracisz swoje auto. Na domiar złego, aresztuje cię policja i choć musieli cię wypuścić, nic na ciebie nie mając, wiadomo, że tak łatwo nie odpuszczą.

NFS Most Wanted Pobierz z najlepszymi autami i świetną muzyką

Istnieją dwa elementy, których nie może zabraknąć w naprawdę dobrej grze wyścigowej, a są to: świetne fury i bardzo dobra muzyka. W NFS Most Wanted znajdziesz oba te elementy.


Polecamy również grę: Bus Simulator 18 Download za darmo


Kochasz porządne gabloty? Świetnie się składa, NFS Most Wanted pobierz i ciesz się tym, z czego najbardziej słynie ten tytuł: samochody. Fantastycznie odwzorowane modele, które robią wrażenie nie tylko wizualnie, ale również od strony technicznej.

W grze masz ich do wyboru całe mnóstwo i możesz przebierać w wielu znanych markach. Twórcy gry postarali się o to, aby prezentowane w niej pojazdy zdobyły licencje od ich oryginalnych producentów. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.

Oczywiście NFS Most Wanted to również świetna muzyka. Dzięki staraniom producentów, w grze możliwe było użycie całej masy świetnych, znanych kawałków – także na nie udało się bowiem zdobyć licencję. Ścieżki dźwiękowe do Need for Speed są tak popularne, że doczekały się nawet osobnych wydań.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7453

Tryby gry w NFS Most Wanted Pełna wersja za darmo

Sama fabuła stworzona do tej części Need for Speed sprawia już, że warto sięgnąć po tę grę. Jednak twórcy pomyśleli także o odmiennych formach rozgrywki, dlatego w NFS Most Wanted możesz wybrać także inny tryb. Jednym z nich jest klasyczny tryb wyścigów.

Po jego wyborze decydujesz, w jaki sposób mają przebiegać zawody, do których chcesz podejść. W NFS Most Wanted mogą być to eliminacje, w który zawsze odpada ostatnia osoba w danym okrążeniu; drag, czyli sprint po mieście, na pełnym gazie, z manualną skrzynią biegów i naturalnym ruchem na drogach; zwyczajny sprint; tradycyjna jazda po torze oraz próby czasu i prędkości, w których kolejno zwyciężają osoby z najkrótszym czasem/największą sumą prędkości.

To jeszcze nie wszystko! W NFS Most Wanted Download możesz także podjąć się serii prób. Polega ona na trenowanie różnych elementów rozgrywki: czasu, prędkości czy uciekania przed stróżami prawa.

W ten sposób ćwiczysz swoje umiejętności. Jest to także świetny pomysł na początek gry, jeśli jesteś nowicjuszem w Need for Speed. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie także temu, być przygodę z NFS Most Wanted pełna wersja od razu rozpoczął od przejścia całej fabuły.

Jak pobrać NFS Most Wanted z trybem wieloosobowym?

Nie każdy lubi odgrywać scenariusze i przechodzić gry wyścigowe samemu. Twórcy gry pomyśleli także o tym. Zatem jak pobrać NFS Most Wanted za darmo z trybem wieloosobowym?

Na szczęście jest to opcja uwzględniona od razu w pełnej wersji gry. Dzięki temu nie musisz przejmować się żadnymi rozszerzeniami. Trzeba przyznać, że to dobry ruch twórców tego symulatora. Need for Speed od lat cieszy się ogromną popularnością, któż więc nie chce dzielić wyścigowych emocji z przyjaciółmi?

Co więcej, NFS Most Wanted możesz mieć zarówno na komputer personalny, jak i na wybraną konsolę. Tytuł ten został bowiem wydany nie tylko na pecety, ale też na:

  • Nintendo DS,
  • Game Cube,
  • Game Boy Advance,
  • Xbox 360,
  • PS Portable,
  • PlayStation 2,

Tak szeroka gama platform cieszy użytkowników od 2005 roku, gdy Electronic Arts wydało tę grę. Zwłaszcza że wszyscy zgodnie przyznają, iż zarówno mechanika, jak i inne elementy (na przykład dobrze dopracowana grafika) w NFS Most Wanted są równie świetnie przygotowane na każdej platformie.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7453

Rozgrywka fabularna w NFS Most Wanted

Wróćmy jeszcze do Raznora. Rozgrywka fabularna nie kończy się przecież na tym jednym wydarzeniu. Otóż w NFS Most Wanted startowałeś ze wspaniałym BMW, które zostało ci odebrane.

Jak już wiesz, musisz także ukrywać się przed policją, która tylko czeka, aż znajdzie na ciebie jakiekolwiek brudy. Dlatego udajesz się na przedmieścia, gdzie pozostajesz w cieniu i bierzesz udział jedynie w pomniejszych wyścigach. Do czasu…


Polecamy również grę: GTA 5 Download za darmo


W NFS Most Wanted trudno pozostać w ukryciu. Stajesz się coraz lepszy i pokonujesz kierowców, aż w końcu trafiasz do Camden Beach. Po odniesionych tam sukcesach czeka cię powrót do Rockport.

Chcesz stawić czoła Raznorowi, zemścić się na nim i odzyskać swoje auto, ale czeka na ciebie niespodzianka. On także nie stał w miejscu – znalazł się na szczycie Czarnej Listy. Jeśli chcesz go pokonać, musisz najpierw położyć wszystkich pozostałych kierowców.

NFS Most Wanted – Trailer

To nie jest takie proste. W NFS Most Wanted za darmo nie staniesz do żadnego wyścigu. Musisz zapłacić wyrzeczeniami i masą ćwiczeń, bowiem każdy kolejny przeciwnik wymaga od ciebie wyższego poziomu.

Wysokie notowania, wygrywanie określonej ilości wyścigów i kamienie milowe to niezbędne elementy do tego, by stawać w szranki z coraz wyższymi pozycjami Czarnej Listy. Pamiętaj także o policji, która bezustannie wisi ci na ogonie!

Jeśli już czujesz w sobie tę prędkość, to znaczy, że koniecznie musisz mieć NFS Most Wanted. Wybierz najlepszy samochód, zdobywaj umiejętności, a przede wszystkim baw się świetnie, rozwijając niebotyczne prędkości na każdej drodze!

4.6/5 - (158 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *