TheHunter Call of the Wild Download Za Darmo

Poczuj prawdziwy smak adrenaliny z TheHunter Call of the Wild Download. To wyjątkowy symulator, który pozwoli ci na przeżycie realnych emocji z bezpiecznego zacisza domowego.

TheHunter Call of the Wild Download i pozostałe elementy serii

Sam w sobie TheHunter Call of the Wild Download jest jedną z części całej serii gier zatytułowanej theHunter. Pierwszy symulator tego rodzaju został stworzony i wydany przez Emote Games. Nad tym projektem współpracowało ono z Avalanche Studios. Seria zadebiutowała w 2009 roku. Jest zatem na rynku od ponad dziesięciu lat i nadal cieszy się sporą popularnością.

Po pewnym czasie Avalanche wykupiło prawa do franczyzy, jednocześnie otwierając przy tym Expansibe Worlds. W związku z tym zarówno TheHunter Call of the Wild pełna wersja, jak i każda część po pierwszej odsłonie, zostały wyprodukowane oraz wydane przez te dwa studia. Trzeba przyznać, że zdecydowanie stanęły one na wysokości zadania i każda kolejna część jest atrakcyjniejsza od poprzedniej.

[URIS id=5543]

Ostatecznie ukazały się trzy odsłony całej serii. Wspomniane już theHunter z 2009 roku było oczywiście pierwszą z nich. Kilka lat później, w 2015 roku wydano theHunter:Primal. Natomiast ostatnią częścią jest opisywany tutaj TheHunter Call of the Wild, który oficjalnie został wypuszczony na rynek w lutym 2017 roku. Póki co nie pojawiła się jeszcze kontynuacja tej serii.

TheHunter Call of the Wild Pobierz i zobacz, jak się rozwinął

Ogromną zaletą tego tytułu jest fakt, że twórcy  TheHunter Call of the Wild usprawniają wydany przez siebie produkt. Dzięki temu może być stale doskonalony, a gracze zyskują w ten sposób dostęp do rozgrywki najlepszej możliwej jakości.  Od momentu wydania do 2020 roku wprowadzono kilka nowości oraz poprawek.

Pierwszym ważnym udoskonaleniem tego wydania TheHunter Call of the Wild było wprowadzenie portów na konsole. Prace nad nimi potwierdzono już w marcu 2017 roku, a ostatecznie zostały one udostępnione w październiku 2017 roku. Od tego czasu z gry mogą korzystać również miłośnicy Xbox One oraz PlayStation 4.

Kolejną ważną zmianą udostępnioną przez producentów  TheHunter Call of the Wild za darmo, było wprowadzenie tak zwanego TruRacs. Miało ono służyć zwiększeniu różnorodności w prezencji części zwierząt. W ten sposób gra zyskała na realizmie, co uczyniło ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Ostatnia zmiana, którą wprowadzono do  TheHunter Call of the Wild, to uruchomienie w 2020 roku wersji beta. Jej zadaniem jest sprawdzenie nowych rozwiązań w zakresie broni oraz punktacji. Miałyby one jeszcze bardziej urealnić całą symulację. Jak dotąd nie podano oficjalnych wiadomości na temat uzyskanych efektów.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7921

TheHunter Call of the Wild Pełna wersja za darmo z dostępem do map

Opisywany tutaj symulator słynie wśród graczy z obszernego świata. Wielu nowicjuszy zastanawia się zatem, jak pobrać TheHunter Call of the Wild z dostępem do każdej z map. W tej kwestii nie trzeba stosować żadnych szczególnych rozwiązań. Mapy, które udostępniono w pełnej wersji, są przeznaczone dla każdego użytkownika i nie trzeba za nie dodatkowo dopłacać.

W związku z tym w TheHunter Call of the Wild otrzymujesz dostęp do aż dziewięciu różnych obszarów. Wśród nich znajdziesz:

  • Rancho del arroyo,
  • Te Awaroa,
  • Vurhonga Savannah,
  • Parque Fernando,
  • Hirschfelden,
  • Medved Taiga,
  • Cuatro Colinas,
  • Yukon Valley,
  • Silver Ridge Peaks,
  • Layton Lakes,

Warto nadmienić, że każde z miejsc posiada własne cechy charakterystyczne. To różnorodność sprawia, że przemieszczanie się po świecie gry nie jest nudne i zapewnia wielogodzinną rozrywkę.


Polecamy również grę: CS GO Download za darmo


Eksplorując poszczególne mapy w tym symulatorze, czy nawet oglądając rozmaite gameplaye na YouTube, na pewno szybko stwierdzisz, że grafika w tym wypadku stoi na naprawdę wysokim poziomie. TheHunter Call of the Wild pobierz jednak bez obaw o wymagania sprzętowe. Nie są one nadzwyczaj wysokie, jak na tak świetną jakość, a dodatkowo w grze można dostosować ustawienia tak, aby mogła ona poprawnie pracować nawet na nieco gorszym sprzęcie.

Jak pobrać TheHunter Call of the Wild z różnymi postaciami

Oczywiście w TheHunter Call of the Wild wcielasz się w postać myśliwego. W grze jest kilka różnorodnych opcji, jednak pełen dostęp do każdej z nich wymaga ściągnięcia DLC. Niemniej jednak także w podstawowej wersji gry zaczynasz od drobnego kreatora, który pomoże ci dopasować najważniejsze cechy swojego bohatera. Wybierasz w nim płeć oraz określoną postać. Następnie decydujesz, do jakiego rezerwatu chcesz się udać i zaczynasz grę.

Rozgrywka jest oparta na nowoczesnych rozwiązaniach. Dlatego jako myśliwy w TheHunter Call of the Wild za darmo otrzymujesz na wstępie telefon komórkowy. Jest on swego rodzaju stacją, z której będziesz korzystać. Posłuży ci on między innymi do odczytywania zadań, które przyjdzie ci wykonywać. Poszczególne misje możesz przyjmować lub odrzucać również za pomocą wspomnianego telefonu.

Co więcej, sterowanie w TheHunter Call of the Wild pełna wersja jest bardzo intuicyjne. Na pewno nie będziesz mieć z tym problemu, nawet jeśli jesteś nowicjuszem w tej serii. Ponadto w grze masz dostęp do bardzo klarownego interfejsu.

Znajdziesz w nim na przykład dziennik misji, w którym zostały opisane twoje zadania. Możesz także sprawdzić swój ekwipunek oraz umiejętności. W tej drugiej części znajdziesz drzewko rozwoju postaci i dowiesz się, w czym twój myśliwy jest najlepszy, a nad czym powinien popracować. W interfejsie znajdziesz także dostęp do ustawień oraz kodeks, w którym umieszczono najważniejsze informacje służące za pomoc dla gracza.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7921

Rozgrywka i podstawowy ekwipunek TheHunter Call of the Wild

Zaczynając swoją przygodę z omawianym tu symulatorem, nie masz do dyspozycji zbyt wiele sprzętu. Mimo to warto docenić fakt, że w TheHunter Call of the Wild otrzymujesz podstawowy ekwipunek. Należy do niego karabin, dwa wabiki (na sarny oraz na jelenie), a także specjalistyczna lornetka. Co ważna, używając lornetki, od razu otrzymujesz informację, z jakim gatunkiem zwierzęcia masz do czynienia.

Sama rozgrywka w TheHunter Call of the Wild wymaga sporo cierpliwości od gracza. Nie możesz bowiem po prostu biegać po rezerwacie i strzelać do zwierzyny. Poruszając się, musisz zachować ostrożność.

Wśród wartości, które widzisz na ekranie głównym, znajduje się między innymi wskaźnik hałasu. Konieczne jest bowiem poruszanie się w taki sposób, by nie przepłoszyć zwierzęcia. Bardzo dużą rolę odgrywa także to, jak zabijesz swoją ofiarę. Za jak najbardziej humanitarne potraktowanie zdobyczy, otrzymasz większą ilość punktów.


Polecamy również grę: House Flipper Download za darmo


Gdy uda ci się odnaleźć zwierzynę, możesz użyć broni dostępnej w TheHunter Call of the Wild, aby ją zabić. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Jak już wspomnieliśmy wyżej, sposób upolowania zwierzęcia zaważy na ilości przyznanych ci punktów.

theHunter Call of The wild – Trailer

Ułatwieniem będzie dla ciebie luneta. Jest ona regulowana, toteż możesz spoglądać na wybrany obiekt w rożnych odległościach. Jeśli uda ci się trafić zwierzę, ale go nie zabijesz, będziesz podążać tropami, takimi jak ślady krwi.

Po zabiciu zwierzęcia w The Hunter Call of the Wild zyskujesz szansę na zapoznanie się ze wszystkim informacjami na temat polowania. Widzisz nie tylko ilość przyznanych ci punktów, ale także informacje dotyczące zwierzęcia (płeć, waga, typ sierści, poziom trudności, typ trofea), ilość zdobytych pieniędzy, rodzaj użytej broni i amunicji, odległość, z jakiej oddano strzał oraz miejsce trafienia (na przykład płuco, serce).

Wciel się w prawdziwego myśliwego za pomocą symulatora, jakim jest TheHunter Call of the Wild. Stań się najlepszym z najlepszych, zbieraj trofea oraz zdobywaj pieniądze. Stań się najwyżej notowanym graczem, zbierając punkty za oddawanie trudnych, czystych i etycznych strzałów.

4.6/5 - (188 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *