NFS Heat Download Pełna Wersja Za Darmo

Cała saga Need for Speed przeszła już niemal do legendy, toteż nie ma niczego dziwnego w tym, że fani tłumnie ruszyli do sklepów, gdy tylko ukazała się NFS Heat Download. To jedna z wielu odsłon symulatora jazdy, która łączy w sobie elementy emocjonujących wyścigów z nienarzucającą się, ale ciekawą fabułą. Co skrywa ta część gry?

Wyjątkowe możliwości w NFS Heat Download

Tym razem twórcy gry podgrzali atmosferę za pomocą samej natury. Każdy gracz przyzna, że w NFS Heat Download fantastycznie dopracowano tryb dnia i nocy. Do użytkownika należy bowiem decyzja, jaka ma być pora wyścigu. Możesz zatem mknąć w ciemnościach bądź skorzystać ze światła dziennego. Jak to jednak wygląda w pełnej praktyce?

Nocny tryb jazdy w NFS Heat pełna wersja to prawdziwa bajka dla miłośników nielegalnych wyścigów samochodowych. Ruchliwe ulice miast aż proszą się o to, aby wcisnęły się na nie najszybsze pojazdy i pędziły na złamanie karku.


Polecamy również grę: NFS Most Wanted Download za darmo


Masa adrenaliny i wyjątkowa sceneria wyścigów to cechy charakterystyczne tego trybu. Cóż, ale z pewnością pamiętasz, że w NFS Heat za darmo to raczej nic nie dostaniesz. Także te emocje mają swoją cenę – wyścigi odbywają się nielegalnie, więc na biorących w nich udział kierowców, czeka policja.

W NFS Heat Download emocje odgrywają sporą rolę. Opisywany tutaj tryb nocny wymaga, abyś w skuteczny sposób uciekał przed pościgiem policyjnym. Nie jest to jednak zwykły pościg – radiowozy są naprawdę szybkie i potężne. Ciężko jest się ich pozbyć, czy je staranować. Nie masz jednak wyboru, nie wygrasz, jeśli nie dojedziesz do garażu.

Za dnia w NFS Heat masz trochę więcej luzu. Tutaj wyścigi odbywają się w sposób klasyczny, niczym na standardowej imprezie sportowej. Ulice są odpowiednio zabezpieczone, nie ma na nich żadnych dodatkowych pojazdów. Dookoła trasy ustawione są barierki, dlatego wszystko odbywa się w bezpieczny sposób. Na tyle, na ile to możliwe w Need for Speed…

NFS Heat Pobierz dla doskonałych samochodów

Producenci NFS Heat zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Standardowo już przygotowali świetną ścieżkę dźwiękową, pełną licencjonowanych utworów muzycznych, które idealnie nadają się do podkręcenia atmosfery w czasie gry. Podrasowano także nieco grafikę, która tym razem jest wzbogacona ze względu na dodatkowe tryby gry, o czym za chwilę.

Najważniejsze jest jednak to, że w NFS Heat za darmo masz dostęp do całej masy świetnych samochodów. Możesz w nich przebierać wedle uznania, decydując się na szybsze, lepsze technicznie lub po prostu bardziej wpadające w oko auta. Najlepsze marki całego świata udzieliły twórcom Need for Speed licencji na odwzorowanie ich pojazdów. Także w tej części gry fani nie będą zawiedzeni.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6971

NFS Heat Pełna wersja za darmo z poprawkami

Przy wydaniu tej odsłony Need for Speed pojawiło się nieco głosów krytycznych ze strony niektórych użytkowników. Najlepiej jednak NFS Heat pobierz i sam przekonaj się, czy aby na pewno są one słuszne. To prawda, że niewiele zmieniło się w kwestiach fabularnych. Nadal opierają się one na analogicznej osi wydarzeń, ale nie jest to raczej niczym zaskakującym – historia jest ważna, ale przecież w Need for Speed chodzi głównie o świetne wyścigi.

Te zaś zostały w NFS Heat przygotowane w sposób ciekawy i okraszone kilkoma nowościami. Ponadto, Electronic Arts zwróciło uwagę na błędy z poprzednich odsłon i naprawiło je. Dzięki temu rozgrywka stała się jeszcze lepsza, a użytkownicy nie muszą borykać się z wcześniejszymi problemami. Nadal więc polecamy tę część serii, bo choć nie wszystkie opinie wobec niej były pozytywne, to naprawdę warto poświęcić na nią swój czas.

Jak pobrać NFS Heat ze wszystkimi trybami?

Nowości, które pojawiły się w tej części, są dostępne z NFS Heat za darmo. Zmianie uległ dobór trybów gry. Nie są już one rozwleczone na kilka różnych kategorii. Uproszczono ów system, dzieląc je na trzy konkretne typy, z których każdy ma swoje cechy charakterystyczne.

Najbardziej klasyczną formą wyścigu w NFS Heat jest oczywiście sprint. Ruszasz z konkretnego miejsca i masz wyznaczony cel, do którego trzeba dotrzeć jak najszybciej. Następnym trybem są okrążenia, czyli po prostu standardowy wyścig, w którym musisz pokonać wszystkich innych na torze.


Polecamy również grę: City Car Driving Download za darmo


Jeśli uwielbiasz wyzwania, NFS Heat pobierz, aby móc skorzystać z trybu off-road. To nie tylko gratka dla tych, którzy lubią urozmaicenia w grach wyścigowych, ale również świetna rozrywka dla każdego, kto lubi jazdę w terenie. Jest to także jeden z trudniejszych trybów w tej odsłonie gry.

Jednocześnie to właśnie dzięki niemu możesz docenić, jak wielkiego przeskoku dokonali graficy w stosunku do ostatniej części Need for Speed. Ostatnim trybem w NFS Heat jest tak zwany pojedynek z duchem, w którym ścigasz się z najlepszym czasem.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6971

Tuningowanie pojazdów w NFS Heat

Wiesz już niemal wszystko, włącznie z tym, jak pobrać NFS Heat ze wszystkimi samochodami oraz trybami gry. Czymże jednak byłoby Need for Speed bez możliwości tuningowania pojazdu?

Musimy na moment wrócić do trybu dnia i nocy. Zdecydowanie bardziej ekscytująco brzmi bowiem nocna jazda w NFS Heat. Dzięki niej zyskujesz punkty reputacji, które są nieocenione na ścieżce twojej nie do końca legalnej kariery i pomagają odsłonić dostęp do nowych części.

Każdy gracz musi jednak skusić się także na wyścigi dzienne. Dlaczego? Ponieważ w NFS Heat to właśnie za dnia można zarobić pieniądze. Są one niezbędne, jeśli planujesz kupować nowe samochody albo części do podrasowania tych, które już masz.

NFS Heat – Trailer

Jeśli miałeś już okazję grać we wszystkie poprzednie części Need for Speed, to z pewnością spotkałeś się z lootboksowymi kartami, które były niezbędne do tuningowania pojazdów. W NFS Heat twórcy zrezygnowali z tego pomysłu i ponownie podrzucili graczom części samochodowe w klasycznej odsłonie.

Rozbudowano jednak możliwości zabawy w ulepszanie pojazdów. W ten sposób gracze zyskali możliwość bardziej profesjonalnego podejścia do sprawy. Wymieniać możesz liczne detale, łącznie z progami, lusterkami czy zderzakami.

Trudno w skrócie opisać wszystko, co wiąże się z NFS Heat. Świetne auta, możliwość ich podrasowania, ambicje kierowców, uporczywi policjanci, genialne wyścigi to nadal nie wszystko. W grze znajdziesz także dodatkowe misje czy nawet personalizację głównego bohatera. Najlepiej jednak samemu przekonać się, co jeszcze można znaleźć w tej grze.

4.6/5 - (163 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *