Heavy Rain Download Za Darmo

Napisz własny scenariusz dzięki Heavy Rain Download. To niesamowity tytuł, który przeniesie cię do mrocznego świata, pełnego wyzwań i trudnych decyzji. Sprawdź, czy odnajdziesz się w tej poplątanej historii i obierzesz właściwą ścieżkę.

Poznaj Heavy Rain Download od Quantic Dream

Ten tytuł to prawdziwa klasyka – chyba każdy zna Heavy Rain chociaż ze słyszenia. Jest to gra, która funkcjonuje na rynku już od ponad dziesięciu lat i nadal docenia ją wielu użytkowników na całym świecie.

Za stworzenie tej pozycji odpowiada Quantic Dream. To francuskie studio jest szerzej znane nie tylko z gier komputerowych, ale również ze wspaniałych animacji tworzonych na potrzeby filmów. Poza Heavy Rain Quantic może poszczycić się także takimi tytułami jak Fahrenheit czy Beyond: Dwie dusze.

Pierwsze wydanie Heavy Rain pełna wersja pojawiło się w lutym 2010 roku i było dostępne na PlayStation 3. Wydawcą tej pozycji jest Sony Computer Entertainment, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

W marcu 2016 roku pojawiła się świeża wersja gry na nową konsolę – PlayStation 4. Natomiast od 2019 roku mogą się nią cieszyć również miłośnicy komputerów stacjonarnych. W Polsce za dystrybucję tego tytułu odpowiada SCE Polska.

Jeżeli należysz do grona wielbicieli Davida Cage’a, Heavy Rain pobierz, ponieważ jest to jedno z jego największych dzieł. To właśnie on założył Quantic Dream. Sam jest reżyserem i projektantem.

Dzięki niemu powstały także dwie wspomniane powyżej gry oraz Detroit: Become Human. Za swoje osiągnięcia na polu produkcji gier Cage został wielokrotnie doceniony zarówno przez recenzentów, jak i samych graczy.

Heavy Rain Pobierz i sprawdź, jak działa quick time events

Ważnym budulcem Heavy Rain jest różnorodność gatunków, które zostały fenomenalnie połączone w tej grze. Przede wszystkim jest to przygodówka. Masz w niej dostęp do bogatego świata przedstawionego, po którym poruszasz się jako protagonista.

Jako całość, tego rodzaju gra łączy w sobie najlepsze cechy innych konwencji. Dlatego nierzadko przypominają historię zaczerpniętą wprost z literatury czy filmu. Jednocześnie jest to gra akcji, dlatego nie bądź zaskoczony jej dynamiką.

Dzięki Heavy Rain za darmo wchodzisz także do świata survival horroru. Ten podgatunek jest w całości inspirowany wytworami kultury, które skupiają się wokół fantastyki grozy. Element przetrwania wymusza na graczu dążenie do utrzymania jego postaci przy życiu. Często ma to związek z mrocznym charakterem gry.

Najciekawszym elementem w Heavy Rain jest quick time event. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu gra zyskuje na atrakcyjności. W pewnym sensie stanowi to przerywnik pod postacią filmu, który jednak wymaga interakcji ze strony użytkownika. W ten sposób masz poczucie kontroli nad sytuacją, wpływasz na powodzenie lub porażkę twojej postaci w przedstawianej sytuacji.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6974

Poznaj postaci dostępne w Heavy Rain Pełna wersja za darmo

Podejmując się wyzwania, jakim jest rozbudowana rozgrywka w Heavy Rain za damo, możesz zdecydować, w którą z postaci masz ochotę się wcielić. W ten sposób tworzysz rozmaite historie i masz szansę rozpatrzyć scenariusz z kilku odmiennych perspektyw. Wśród dostępnych postaci znajdują się:

  • Były architekt,
  • Agent FBI,
  • Dziennikarka,
  • Detektyw.

Pierwszym z bohaterów, dostępnych w Heavy Rain, jest Ethan Mars. To były architekt, który popadł w ciężką depresję i nie może się z niej otrząsnąć. Jego życie legło w gruzach, gdy stracił w wypadku 10-letniego synka. Separacja z żoną nie ułatwia mu funkcjonowania. Gdy jego drugi syn przepada bez wieści, Ethan postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, by go odnaleźć. Będzie musiał odbić swoje ukochane dziecko z rąk Zabójcy Origami.


Polecamy również grę: NFS Payback Download za darmo


Drugą postacią w Heavy Rain jest Norman Jayden. To agent FBI, który zajmuje się ściganiem seryjnych morderców. Jego cechą charakterystyczną są specjalne okulary, których używa do zbierania dowodów.

Ich efekty uboczne są jednak na tyle uciążliwe, że Norman musi wspomagać się niedozwolonymi substancjami. Jakby tego było mało, jego partnerem jest Carter Blake, człowiek nadzwyczaj znerwicowany.

Kolejną bohaterką, w którą możesz się wcielić, grając w Heavy Rain pełna wersja, jest Madison Paige. To dziennikarka śledcza, która wybrała bardzo trudną drogę kariery – zajmuje się ona dokumentowanie śledztwa w sprawie zabójstw. Nic dziwnego, że cierpi ona na bezsenność.

Ostatnia postać w Heavy Rain to Scott Shelby. Jako detektyw, on także zbiera wszystkie dostępne materiały, które dotyczą wspomnianego już śledztwa. Jego pomocnikiem jest Lauren Winter. To prostytutka i jednocześnie matka jednej z pierwszych ofiar Zabójcy Origami.

Jak pobrać Heavy Rain z pełną fabułą i postaciami?

Rozbudowana wersja tej gry to bardzo kusząca opcja dla każdego, kto jest choć trochę ciekawy, dlaczego odniosła ona taki sukces. Jednakże, nie trzeba przy tym zastanawiać się, jak pobrać Heavy Rain za darmo z pełnym scenariuszem oraz całą gamą postaci.

Twórcy tego wspaniałego tytułu od razu postawili na jak najszersze możliwości dla użytkowników. Dzięki temu, choć pozycja ta oferuje wyłącznie tryb jednoosobowy, odbiega ona daleko od monotonii.

Sama historia prezentowana w Heavy Rain jest niezwykle wciągająca i poruszająca jednocześnie. Skupia się ona wokół postaci seryjnego mordercy, któremu nadano pseudonim Zabójca Origami. Określenie to zaczerpnięto z jego znaku rozpoznawczego – zawsze zostawia on figurkę origami w dłoni ofiary, a na jej piersi układa orchideę.

Zbrodnie, które popełnia seryjny morderca w Heavy Rain Download, napawają szczególną grozą, ponieważ jego celem są młodzi chłopcy. Zabójca Origami porywa ich, a następnie zadaje im potworną śmierć poprzez utopienie w wodzie opadowej. Ciała chłopców porzuca na pustkowiu wraz z charakterystycznymi dla niego artefaktami. Jednak zanim zabije, zadręcza dodatkowo bliskich porwanego dziecka.

Każda z rodzin w Heavy Rain otrzymuje od mordercy pudełka, w których znajdują się figurki origami zawierające specjalne zadania. Wypełnianie ich może przybliżyć bliskich do odnalezienia miejsca pobytu porwanego chłopca.

W ten sposób zrozpaczeni rodzice są doprowadzani do ostateczności, wiedzeni pragnieniem uratowania swojego dziecka. Zadania wyznaczane przez Zabójcę Origami są niezwykle brutalne. Dlatego musisz być gotowy na podejmowanie wielu decyzji, które będą godzić w twoje poczucie moralności.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6974

Weź udział w interaktywnym filmie w Heavy Rain

Mechanika, którą udostępnili twórcy tej gry, sprawiła, że w Heavy Rain możesz poczuć się, jakbyś uczestniczył w realizacji filmowego scenariusza. Jednym z wpływających na to elementów są rozbudowane sekwencje wspomnianych już quick time events. Poza tym, w grze standardowo poruszasz się po różnorodnych lokacjach. Możesz również wchodzić w interakcje z rozmaitymi elementami, które zostały rozmieszczone w twoim otoczeniu.

Co więcej, Heavy Rain zawiera jeszcze kilka istotnych części składowych, które w znaczący sposób wpływają na jakość rozgrywki. Jednym z nich jest konieczność ciągłego podejmowania bardzo trudnych decyzji.

Heavy Rain – Trailer

Sposób postępowania jest zależny wyłącznie od ciebie i nieraz staniesz na etycznym rozdrożu. To jednak nie wszystko – wybór konkretnej opcji ma wpływ na to, jak będzie przebiegała reszta fabuły. W realny sposób decydujesz zatem o losie postaci.

Sporym uatrakcyjnieniem, z jakim spotkasz się w Heavy Rain, są także cutscenki. Te krótkie przerywniki, choć są stałym elementem wielu gier, tutaj dopracowano do perfekcji. Nie są one jedynie zapychaczami, ponieważ stanowią istotne części fabuły. Natomiast dzięki świetnej grafice, która stawia na realizm, tworzą naprawdę wspaniale przygotowane obrazy.

Z pewnością nie pożałujesz czasu spędzonego przy Heavy Rain. To jeden z tych klasyków, o którym można powiedzieć, że jest ponadczasowy. Gracze wracają do niego nie ze zwykłego sentymentu, lecz dlatego, że nadal pozostaje on jedną z najlepszych gier na rynku.

4.6/5 - (277 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *