Fall Guys Download Pełna Wersja Za Darmo

Pełna para i mnóstwo śmiechu – te dwa określenia to najlepszy sposób na krótkie opisanie Fall Guys Download. To absolutny powiew w świeżości w platformówkach. Pozytywne opinie ogromnej rzeszy użytkowników świadczą zresztą tylko o tym, jak świetnie poradzili sobie twórcy tej gry. Przekonaj się zresztą sam, pamiętaj tylko, że możesz wpaść na kilka ładnych godzin.

Poznaj Fall Guys Download!

Kojarzycie pewnie kategorię battle royal, do której przypisuje się Fall Guys Download? Zazwyczaj wiąże się to walką między graczami, odbywającą się na wielkim polu bitwy, które jest otwartą mapą.

Do tego wszyscy używają potężnych ciosów i różnorodnych rodzajów broni. W tej grze ciężko mówić o czymś takim, ale jest kilka elementów, które łączą ją z battle royal. Ostatecznie przecież chodzi o to, aby być tym, który został na planszy.

Sama rozgrywka w Fall Guys pełna wersja jest tak nietuzinkowa, że ciężko mówić tutaj o jakimś szczególnym smaku zwycięstwa. Tutaj liczy się głównie dobra zabawa, choć oczywiście warto także wygrywać.

Walka nie łączy się w żaden sposób z krwawymi walkami, niesamowitą siłą przeciwników czy strasznymi polami bitwy. W pewnym sensie można powiedzieć, że Fall Guys to bardzo udana parodia battle royale.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Fall Guys Pobierz, by poznać zupełnie nowy wymiar rozrywki

Zobacz, jak komiczna może być gra komputerowa, wpadając do świata Fall Guys. Wszędzie dookoła ciebie będzie pełno jaskrawych barw, które przywodzą na myśl wszystkie te kolory, które widujesz w paczkach skittlesów. Nie doświadczysz tu ani jednej szarej przestrzeni, każdy obiekt, to eksplozja wielobarwności.

Kolejnym wyjątkowym elementem, z którego korzystasz w Fall Guys za darmo, są plansze, stanowiące rozmaite pola rozgrywki. Każda z nich składa się z trójwymiarowych obiektów, będących jednocześnie przeszkodami, które należy pokonać.

Dzięki połączeniu mnogości przedmiotów, różnorodności obszarów oraz ich malowniczości, całość wygląda, jak wyciągnięta z bajkowego lunaparku.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 17329

Fall Guys Pełna wersja za darmo z modyfikacją postaci

Również w kwestii postaci klimat Fall Guys nie ustępuje ani na moment. W grze poruszasz się bowiem ludzikiem, przypominającym nieco żelko-cukierek. Twoje barwy są równie fantazyjne, co w świecie dookoła ciebie. Możesz je zresztą zmieniać za pomocą specjalnych kosmetyków.

Charakterystycznym elementem Fall Guys pełna wersja są również stroje, noszone przez postaci. Nie są to jednak takie elementy garderoby, od których nabierasz cech wojownika.

Tutaj możesz przebrać się za hot-doga czy kurczaka. Najbardziej wojowniczy jest chyba strój koguta, ale to rzecz gustu. Rzecz w tym, by po przebraniu się, wyglądać jeszcze bardziej groteskowo niż wcześniej.

To jednak nie wszystkie ważne cechy postaci w Fall Guys Download. Ze względu na swoją wyjątkową aparycję, każda z nich jest jednakowo pokraczna. Co prawda możesz skakać, nurkować, wspinać się i biegać, ale wszystko to robisz bardzo gapowato. Poszczególne ludziki wpadają się na siebie, przewracają i niezdarnie próbują zwyciężyć.

Jak pobrać Fall Guys z wersją na konsolę?

Skoro znasz już podstawowe elementy gry, to pewnie zastanawiasz się, jak pobrać Fall Guys za darmo w takiej wersji, by pasowała do twojego sprzętu. Na szczęście nie musisz się martwić, bowiem stworzyli kilka wersji tego tytułu.

Jest on dostępny nie tylko na pecety, ale też na PlayStation 4, a według zapowiedzi, ma pojawić się również na niektóre konsole Xbox oraz Nintendo Switch.

Dołączając do rozgrywki w Fall Guys korzystasz z serwerów udostępnionych przez studio Mediatonic. Początkowo gracze zgłaszali mnóstwo problemów. Nie wynikało to jednak z niedbałości producenta, lecz z tego, jak niespodziewanie wielki sukces odniosła gra.

Takiego hypu jej twórcy się nie spodziewali. Wszystko zostało już dopracowane, także rozgrywka nie stanowi teraz większego problemu pod względem technicznym.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 17329

Rozgrywka w Fall Guys

Jesteś miłośnikiem różnorodnych trybów rozgrywki? Dobrze się składa, Fall Guys pobierz i dołącz do wybranej przez siebie zabawy. Wśród opcji znajdziesz możliwość wystartowania w wyścigu, spróbowania swoich sił w trybie przetrwania lub grę drużynową.

W czasie wyścigu najważniejsze jest dotarcie do mety, przy czym wszystkie chwyty są dozwolone, więc uważaj na swoich przeciwników! W trybie przetrwania musisz po prostu pozostać na planszy, ana pewno niejeden będzie cię chciał z niej zepchnąć. Tryb drużynowy polega na obronie/próbie zdobycia jakiegoś totemu posiadanego przez siebie/drużynę przeciwną.


Polecamy również grę: FIFA 20 Download za darmo


Zaciekła walka się opłaca, ponieważ w Fall Guys nic nie dostaniesz. Cukierkowy świat taże bywa okrutny, jeśli podoba ci się nowy kostium – musisz za niego zapłacić. Twoim dochodem jest waluta, którą zdobywasz, odnosząc sukcesy w rozgrywkach. Dzięki temu możesz także zyskać dostęp do nowych barw i kosmetyków do malowania postaci.

Dodatkowe sezony do Fall Guys

Studio Mediatonic, korzystając z niezwykłej popularności swojego dzieła, postanowiło wzbogacić Fall Guys o kilka ciekawych dodatków. Dlatego też stworzono specjalne sezony, w których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Pierwszym sezonem, jaki się ukazał, jest „Średniowieczny nokaut”. Wewnątrz tego dodatku Fall Guys otrzymujesz kolejne kosmetyki dla twojej postaci. Możesz także zmienić pseudonim. Natomiast akcja dodatku rozgrywa się w scenerii ucharakteryzowanej na średniowiecze.

Fall Guys – Trailer

Kolejny sezon to „Zimowy nokaut”. W tej wersji Fall Guys przeważa motyw zimy. Pojawiają się zatem nowe przeszkody związane z tą porą roku. Ostatnim dodatkiem są „Jesienne Chłopaki”, oparty głównie na trybie drużynowym. Oprócz bonusowych kosmetyków, zyskujesz tu również siedem nowych przeszkód, tym razem w stylistyce futurystycznej.

Wskakuj czym prędzej do śmiesznego świata Fall Guys Download, naucz cię zwyciężać jedną z najbardziej nieporadnych postaci w historii gier i zdobywaj walutę na świetne dodatki!

4.7/5 - (170 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *