Fall Guys Download Pełna Wersja Za Darmo

O grze Fall Guys Download Pełna Wersja Za Darmo

Pełna para i mnóstwo śmiechu – te dwa określenia to najlepszy sposób na krótkie opisanie Fall Guys Download. To absolutny powiew w świeżości w platformówkach. Pozytywne opinie ogromnej rzeszy użytkowników świadczą zresztą tylko o tym, jak świetnie poradzili sobie twórcy tej gry. Przekonaj się zresztą sam, pamiętaj tylko, że możesz wpaść na kilka ładnych godzin.

Poznaj Fall Guys Download!

Kojarzycie pewnie kategorię battle royal, do której przypisuje się Fall Guys Download? Zazwyczaj wiąże się to walką między graczami, odbywającą się na wielkim polu bitwy, które jest otwartą mapą.

Do tego wszyscy używają potężnych ciosów i różnorodnych rodzajów broni. W tej grze ciężko mówić o czymś takim, ale jest kilka elementów, które łączą ją z battle royal. Ostatecznie przecież chodzi o to, aby być tym, który został na planszy.

Sama rozgrywka w Fall Guys pełna wersja jest tak nietuzinkowa, że ciężko mówić tutaj o jakimś szczególnym smaku zwycięstwa. Tutaj liczy się głównie dobra zabawa, choć oczywiście warto także wygrywać.

Walka nie łączy się w żaden sposób z krwawymi walkami, niesamowitą siłą przeciwników czy strasznymi polami bitwy. W pewnym sensie można powiedzieć, że Fall Guys Download to bardzo udana parodia battle royale.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Fall Guys Pobierz, by poznać zupełnie nowy wymiar rozrywki

Zobacz, jak komiczna może być gra komputerowa, wpadając do świata Fall Guys Download. Wszędzie dookoła ciebie będzie pełno jaskrawych barw, które przywodzą na myśl wszystkie te kolory, które widujesz w paczkach skittlesów. Nie doświadczysz tu ani jednej szarej przestrzeni, każdy obiekt, to eksplozja wielobarwności.

Kolejnym wyjątkowym elementem, z którego korzystasz w Fall Guys za darmo, są plansze, stanowiące rozmaite pola rozgrywki. Każda z nich składa się z trójwymiarowych obiektów, będących jednocześnie przeszkodami, które należy pokonać.

Dzięki połączeniu mnogości przedmiotów, różnorodności obszarów oraz ich malowniczości, całość wygląda, jak wyciągnięta z bajkowego lunaparku.

POBIERZ TERAZ

Fall Guys Pełna wersja za darmo z modyfikacją postaci

Również w kwestii postaci klimat Fall Guys Download nie ustępuje ani na moment. W grze poruszasz się bowiem ludzikiem, przypominającym nieco żelko-cukierek. Twoje barwy są równie fantazyjne, co w świecie dookoła ciebie. Możesz je zresztą zmieniać za pomocą specjalnych kosmetyków.

Charakterystycznym elementem Fall Guys pełna wersja są również stroje, noszone przez postaci. Nie są to jednak takie elementy garderoby, od których nabierasz cech wojownika.

Tutaj możesz przebrać się za hot-doga czy kurczaka. Najbardziej wojowniczy jest chyba strój koguta, ale to rzecz gustu. Rzecz w tym, by po przebraniu się, wyglądać jeszcze bardziej groteskowo niż wcześniej.

To jednak nie wszystkie ważne cechy postaci w Fall Guys Download. Ze względu na swoją wyjątkową aparycję, każda z nich jest jednakowo pokraczna. Co prawda możesz skakać, nurkować, wspinać się i biegać, ale wszystko to robisz bardzo gapowato. Poszczególne ludziki wpadają się na siebie, przewracają i niezdarnie próbują zwyciężyć.

Jak pobrać Fall Guys za darmo z wersją na konsolę?

Skoro znasz już podstawowe elementy gry, to pewnie zastanawiasz się, jak pobrać Fall Guys za darmo w takiej wersji, by pasowała do twojego sprzętu. Na szczęście nie musisz się martwić, bowiem stworzyli kilka wersji tego tytułu.

Jest on dostępny nie tylko na pecety, ale też na PlayStation 4, a według zapowiedzi, ma pojawić się również na niektóre konsole Xbox oraz Nintendo Switch.

Dołączając do rozgrywki w Fall Guys za darmo korzystasz z serwerów udostępnionych przez studio Mediatonic. Początkowo gracze zgłaszali mnóstwo problemów. Nie wynikało to jednak z niedbałości producenta, lecz z tego, jak niespodziewanie wielki sukces odniosła gra.

Takiego hypu jej twórcy się nie spodziewali. Wszystko zostało już dopracowane, także rozgrywka nie stanowi teraz większego problemu pod względem technicznym.

POBIERZ TERAZ

Rozgrywka w Fall Guys Download

Jesteś miłośnikiem różnorodnych trybów rozgrywki? Dobrze się składa, Fall Guys pobierz i dołącz do wybranej przez siebie zabawy. Wśród opcji znajdziesz możliwość wystartowania w wyścigu, spróbowania swoich sił w trybie przetrwania lub grę drużynową.

W czasie wyścigu najważniejsze jest dotarcie do mety, przy czym wszystkie chwyty są dozwolone, więc uważaj na swoich przeciwników! W trybie przetrwania musisz po prostu pozostać na planszy, ana pewno niejeden będzie cię chciał z niej zepchnąć. Tryb drużynowy polega na obronie/próbie zdobycia jakiegoś totemu posiadanego przez siebie/drużynę przeciwną.


Polecamy również grę: FIFA 20 Download za darmo


Zaciekła walka się opłaca, ponieważ w Fall Guys za darmo nic nie dostaniesz. Cukierkowy świat taże bywa okrutny, jeśli podoba ci się nowy kostium – musisz za niego zapłacić. Twoim dochodem jest waluta, którą zdobywasz, odnosząc sukcesy w rozgrywkach. Dzięki temu możesz także zyskać dostęp do nowych barw i kosmetyków do malowania postaci.

Dodatkowe sezony do Fall Guys Download

Studio Mediatonic, korzystając z niezwykłej popularności swojego dzieła, postanowiło wzbogacić Fall Guys Download o kilka ciekawych dodatków. Dlatego też stworzono specjalne sezony, w których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Pierwszym sezonem, jaki się ukazał, jest „Średniowieczny nokaut”. Wewnątrz tego dodatku Fall Guys otrzymujesz kolejne kosmetyki dla twojej postaci. Możesz także zmienić pseudonim. Natomiast akcja dodatku rozgrywa się w scenerii ucharakteryzowanej na średniowiecze.

Kolejny sezon to „Zimowy nokaut”. W tej wersji Fall Guys Download przeważa motyw zimy. Pojawiają się zatem nowe przeszkody związane z tą porą roku. Ostatnim dodatkiem są „Jesienne Chłopaki”, oparty głównie na trybie drużynowym. Oprócz bonusowych kosmetyków, zyskujesz tu również siedem nowych przeszkód, tym razem w stylistyce futurystycznej.

Wskakuj czym prędzej do śmiesznego świata Fall Guys Download, naucz cię zwyciężać jedną z najbardziej nieporadnych postaci w historii gier i zdobywaj walutę na świetne dodatki!

4.7/5 - (170 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i5

 • Grafika:

  2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7950 lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  8 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  2 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w Fall Guys za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry Fall Guys za darmo
  8.7Łączna ocena

  Oceny gry Fall Guys dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   88
  • Dźwięk
   81
  • Fabuła
   68
  • Styl gry
   92
Zalety i wady gry

Fall Guys za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Gra jest bardzo odstresowująca
   • Przyzwoita grafika
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Częste problemy z serwerami
   • Powtarzalność występująca w grze
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Brak wymagań wiekowych dla gry Fall Guys Download.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...