The Sims 4 Download Pełna Wersja Za Darmo

O grze The Sims 4 Download Pełna Wersja Za Darmo

Ostatnie wydanie jednej z najpopularniejszych gier na świecie, The Sims 4 Download, zrobiło prawdziwą furorę wśród fanów. Od 2014 roku bawi swoich stałych użytkowników i zyskuje nowych. Zresztą, nie ma się co dziwić, skoro Electronic Arts stale dba o to, by rozwijać jedną ze swoich najważniejszych produkcji.

Rozgrywka w The Sims 4 Download

Zanim zaczniemy wymieniać wszystkie nowości, jakie czekają na graczy w The Sims 4 Download, chcemy uspokoić nowicjuszy. Sterowanie w tej części gry także jest intuicyjne i opiera się na zasadach, które znamy już od lat. W samych metodach prowadzenia rozgrywki nic cię zatem nie zaskoczy. Z łatwością połapiesz się także, jeśli to twoje pierwsze podejście do popularnych Simsów.

Jakie są zatem najważniejsze elementy The Sims 4 pełna wersja? Na początku jest to oczywiście stworzenie postaci i stworzenie jej miejsca do życia. W toku gry dbamy o spełnianie podstawowych potrzeb oraz pozyskiwanie funduszy na życie. Bez tych elementów gra będzie niemożliwa. Nie są to jednak jedyne składniki rozgrywki.

Cała atrakcja The Sims 4 Download polega na rozwijaniu swojej postaci. Zatem poza standardowymi czynnościami i pracą, zajmujesz się także wybranym przez siebie (czy raczej twojego Sima) hobby. Warto także realizować się towarzysko. Odbywasz zatem spotkania z innymi Simami czy nawet chodzisz na randki.


Polecamy również grę: GTA 5 Download za darmo


The Sims 4 Pobierz i stwórz unikatową postać

Już w pierwszych momentach gry, dostrzeżesz, że w The Sims 4 za darmo możesz korzystać z bardziej rozbudowanych opcji personalizowania swojej postaci. Definiujesz liczne szczegóły związane z kształtem twarzy (oczy, usta, nos, brwi), sylwetką, włosami, a nawet makijażem. Każda możliwa okazja daje szansę na dobór wyjątkowego stroju.

Decydujesz zatem, co twój Sim będzie nosić na co dzień, w czym będzie spał, w czym uprawiał sport, jak ubierze się, gdy będzie zimno, jak na randkę i co na siebie włoży, gdy pójdzie pływać. W The Sims 4 Download masz do dyspozycji również ciekawe dodatki. Twoja postać może mieć tatuaż lub wybraną przez ciebie biżuterię. Opcji jest wiele: kolczyki, bransoletki, naszyjniki!

Kolejnym zadaniem w tworzeniu postaci do The Sims 4 Download jest wybranie aspiracji. Spośród dziesięciu ścieżek życia, decydujesz się na tę, która najbardziej ci odpowiada. Determinuje ona jedną cechę osobowości, którą będzie miał twój Sim. Pozostałe cechy wybierasz samodzielnie. Pamiętaj, że jeśli stworzysz więcej niż jednego Sima, sprzeczne ze sobą postaci mogą popadać w konflikty. Rozgrywka jest wtedy ciekawsza, ale i trudniejsza. Oczywiściej więcej niż jedna postać to także możliwość wskazania stopnia pokrewieństwa między twoimi Simami.

POBIERZ TERAZ

Najnowsze elementy w The Sims 4 Pełna wersja za darmo

Electronic Arts nie byłoby sobą, gdyby nie wprowadziło do The Sims 4 za darmo ulepszeń, spełniających oczekiwania graczy. Jednym z nich jest usprawnienie funkcjonowania samych Simów. Dotychczas trzeba było pilnować, aby Sim wykonywał wybraną przez nas czynność. Jeśli oglądał telewizję, a miał gości, trzeba było telewizor wyłączyć, a Simowi zabronić jego oglądania. Od teraz każdy Sim potrafi wykonywać kilka podstawowych czynności jednocześnie. Spokojnie może zatem oglądać telewizję, jeść i rozmawiać.

Inna kwestia, jaką napotkacie w The Sims 4 pełna wersja, to podtrzymanie zredukowanej w poprzedniej części ilości potrzeb. Nie ma już ośmiu, lecz sześć. Po wykluczeniu wystroju i komfortu pozostały: pęcherz, głód, higiena, towarzystwo, energia i zabawa. Nowością są natomiast stany emocjonalne.

W The Sims 4 Download na samopoczucie twojego Sima wpływają wszystkie wydarzenia, jakie mają miejsce. Ma on zatem dużo bardziej skomplikowane uczucia. Stany emocjonalne towarzyszą postaci bezustannie, dlatego kłótnia z przyjacielem czy awans w pracy mają teraz jeszcze większe znaczenie.


Polecamy również grę: 60 Seconds Download za darmo


Nowości: jak pobrać The Sims 4 za darmo z dodatkami dla Simów?

Podoba ci się opis nowej wersji gry? Cóż, to jeszcze nie wszystko! The Sims 4 pobierz i zobacz, jakie unowocześnienia czekają na twojego Sima. Jednym z najbardziej chwalonych rozwiązań jest możliwość posiadania samochodu na własność. Dotychczas było to możliwe jedynie w wybranych dodatkach do trzeciej części gry. Ponadto, w czwórce pojawiają się także nowoczesne technologie. Twój Sim może zatem posiadać na przykład tablet.

Interesującym elementem The Sims 4 Download jest sposób nabywania nowych przedmiotów do domu. Oczywiście sam interfejs jest nam już znany i korzystasz z niego tak, jak poprzednio. Musisz także mieć pieniądze na zakup. Jednakże, do nabycia niektórych przedmiotów wymagane jest posiadanie wskazanego poziomu określonych umiejętności. To już kolejny element czyniący rozgrywkę bardziej atrakcyjną.

POBIERZ TERAZ

Najciekawsze dodatki do The Sims 4 Download

Chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoją grę? W takim razie The Sims 4 pobierz z interesującymi cię dodatkami. Electronic Arts udostępniło sporo ciekawych opcji, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Tradycyjnie już możesz sprawić swoim Simom pupile, dzięki dodatkowi „Psy i koty”. Co ważne, w tej wersji możliwe jest podjęcie kariery weterynarze.

Innym interesującym dodatkiem jest „Śnieżna eskapada”, w której twój Sim może uprawiać różnorodne sporty zimowe. Jeśli jednak bardziej ciekawi cię zaangażowanie w życie zawodowe, dowiedz się jak pobrać The Sims 4 za darmo wszystkie elementy w dodatku „Witaj w pracy”. Otrzymujesz w nim nie tylko szeroki wybór nowych ścieżek kariery, ale także jedyną w swoim rodzaju szanse na to, aby założyć własny biznes. Ci, którzy stawiają na rozwój umysłowy, z pewnością chętnie skorzystają z dodatku „Uniwersytet”, dzięki któremu posyłasz swojego Sima na studia.

Oczywiście EA nie ustaje w wysiłkach, by ulepszać The Sims 4. Dlatego na 2021 rok zaplanowano kolejny, wyjątkowy dodatek. Nadano mu tytuł „Wiejska sielanka”. Choć będzie to jedenaste rozszerzenie do tej części Simsów, nie można powiedzieć, by twórcy się wypalili. Czytając zapowiedzi, można dostrzec, że ponownie udało się stworzyć coś świeżego. Twój Sim będzie mógł wcielić się w postać farmera. Otrzymasz zatem nowe przedmioty i wyjątkowe możliwości.

Stwórz niepowtarzalną historię singla lub całej rodziny – wejdź z impetem w świat The Sims 4 Download i baw się dobrze przez wiele, wiele godzin!

4.8/5 - (162 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core 2 Duo 1.8 GHz

 • Grafika:

  128 MB GeForce 6600 / Radeon X1300 lub lepsza

 • PAMIĘĆ RAM:

  4 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  15 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w The Sims 4 za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry The Sims 4 za darmo
  9.2Łączna ocena

  Oceny gry The Sims 4 dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   89
  • Dźwięk
   86
  • Fabuła
   91
  • Styl gry
   98
Zalety i wady gry

The Sims 4 za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Bardzo niskie wymagania systemowe
   • Bardzo mało błędów
   • Wygodny tryb budowania
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Potrafi wciągnąć na wiele godzin
   • Brak otwartego świata
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry The Sims 4 Download wynoszą 12 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...