Phasmophobia Download Za Darmo

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które lubią się bać, to Phasmophobia Download będzie idealnym tytułem dla ciebie. Stanowi ona świetne połączenie horroru z typowym survivalem. Chociaż powstało ono w ramach prac niezależnego studia, to społeczność graczy od razu doceniła ich kreatywność. Koniecznie przekonaj się, co na ciebie czeka…

Powstanie i rosnąca popularność Phasmophobia Download

Kinetic Games to niezależne studio, które jest sprawcą całego zamieszania. Powstało ono jako wydawca i producent, a Phasmophobia stało się jego debiutem. Grę wrzucono na Steama w 2020 roku na zasadach wczesnego dostępu. Trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Trudno o lepszy start!

Co tu dużo mówić, gracze na całym świecie bardzo szybko podchwycili, że Phasmophobia za darmo daje im niezapomniane emocje. W okolicach Halloween, gdy użytkownicy Steama poszukiwali tytułów związanych z horrorem, słupki popularności wystrzeliły w górę. Od tego czasu na YouTube zaczęło roić się od filmików z gry. Co więcej, one nadal powstają, bowiem gra jest wciąż na topie.

Phasmophobia pobierz i poznaj nowy rodzaj horror story

Większość gier skupionych wokół motywu horroru ma konkretną fabułę. Jeśli kiedykolwiek pragnąłeś sam zbudować swoją straszną historię, tym bardziej Phasmophobia pobierz. Tutaj twórcą fabuły jesteś w sporej mierze ty, ponieważ sam scenariusz zarysowany jest jedynie ogólnie.

W Phasmophobia za darmo możesz wcielić się w ekscytującą rolę eksploratora miejsc uznawanych za nawiedzone. Jesteś wprawionym badaczem, dlatego dysponujesz odpowiednim sprzętem. Twoją bazą jest ciężarówka, w której umieszczony są: monitoring, mapa obiektu, opis zlecenia oraz wszystkie potrzebne ci obiekty.

Do twojego ekwipunku zaliczają się między innymi mierniki pola elektromagnetycznego czy detektory ruchu. Dysponujesz również tak niezbędnymi w tej pracy elementami, jak krzyż, aparat fotograficzny i tablica ouija.

To jedyne z góry określone elementy w grze. Cała reszta – przebieg akcji – zależą od ciebie.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5316

Phasmophobia Pełna wersja za darmo z trybem multiplayer

Kolejną fenomenalną cechą Phasmophobia Download jest dostęp do dwóch trybów. Tradycyjnie już możesz odbyć mroczną podróż samotnie, korzystając z trybu singleplayer, który tak dobrze znasz z większości gier o strasznym klimacie. Tym razem jednak możesz zdecydować się także na rozgrywkę wieloosobową. Razem z tobą może wziąć w niej udział maksymalnie do czterech osób.


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download za darmo


W trybie multiplayer do Phasmophobia wcielasz się w członka kilkuosobowej drużyny. Dysponujecie analogicznym sprzętem, różnica jest jednak taka, że eksploracji nie przeprowadzasz samodzielnie. Co więcej, nie tylko widzisz postaci innych graczy, ale również słyszycie się na żywo, dzięki czemu gra jest o wiele bardziej interesująca.

Jak pobrać Phasmophobia w pełnej wersji?

Chociaż ta gra stała się niezwykle popularna i została już pobrana przez wielu graczy, to nie ma jeszcze dokładnych informacji na temat tego, jak pobrać Phasmophobia za darmo w pełnej wersji. Do użytku nadal nie wypuszczono komercyjnej odsłony tego tytułu. Niemniej jednak twórcy zapowiedzieli jej powstanie na 2021 rok. Pozostaje zatem nadal korzystać ze Steama i mieć nadzieję, że gra ukaże się niebawem.

Dystrybucja cyfrowa pozwala na pobranie Phasmophobii na komputery prywatne. Szybko można przekonać się, że Phasmophobia nie tylko wprowadza gracza do świata pełnego nocnych strachów, ale również do pozycji ze świetną, trójwymiarową oprawą graficzną.

Minimalistyczny i bardzo intuicyjny interfejs pozwala na szybkie poruszanie się po niezbędnych opcjach, a jednocześnie nie zaburza całości rozgrywki. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym przez twórców, nic nie stanie na przeszkodzie temu, przy przejęła cię prawdziwa groza.

Co ważne, Phasmophobia jest dostosowana do wirtualnej rzeczywistości. Osoby wykazujące się realną odwagą mogą zatem spróbować swoich sił w grze za pomocą gogli VR.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5316

Świat przedstawiony w Phasmophobia

Wielu użytkowników zgodnie podkreśla, że fakt udostępniania przez Phasmophobia różnorodnych miejsc do eksploracji oraz rozmaitych rodzajów duchów, to największa zaleta tej gry. Zapewne szybko zauważysz, że poruszając się po nawiedzonych miejscach, nie trafiasz w kółko na tę samą planszę.

Musisz umieć poradzić sobie na różnego rodzaju obiektach – nie jest to tylko klasyczny nawiedzony dom, ale również farma, szkoła, szpital i więzienie.

W Phasmophobia czeka na ciebie czternaście rodzajów duchów. Wśród nich znajdziesz na przykład zjawy typu:

  • Poltergeist
  • Demon
  • Mare
  • Banshee
  • Phantom
  • Revenant i in.

Każdy z nich ma odrębne cechy, które mogą wskazywać na jego typ. To jest właśnie twoje zadanie – musisz znaleźć dowody, odkryć rozmaite elementy charakterystyczne, a następnie stwierdzić, z jakim rodzajem ducha masz do czynienia. Za jego zidentyfikowanie otrzymujesz zapłatę.

Atmosfera grozy w Phasmophobia

Wyobraź sobie teraz scenerię Phasmophobia. Wchodzisz do starego, nawiedzonego szpitala. Wszystko oglądasz z perspektywy pierwszoosobowej. Wokół ciebie panuje półmrok, a gdzieniegdzie całkowita ciemność.

Przed sobą widzisz pogrążone w mroku korytarze, w pomieszczeniach czekają na ciebie stare, puste łóżka szpitalne. Możesz włączyć światła, ale nigdy nie wiesz, czy za moment nie zgasną. Co wtedy?

Chcąc zebrać dowody w Phasmophobia, musisz umieć znaleźć równowagę między brakiem odwagi a totalną brawurą. Konieczne będzie zrobienie zdjęć oraz rozpoznanie wszystkich znaków. Jednak im dłużej przebywasz w danym miejscu, tym bardziej niebezpieczna staje się twoja wyprawa. Rozwścieczone duchy są niesamowicie groźne.

Już czujemy w kościach, że komercyjne, pełne wydanie Phasmophobia to będzie prawdziwy hit. Jeżeli gra zostanie rozbudowana zgodnie z oczekiwaniami fanów, z pewnością przejdzie do historii jako jedna z najlepszych gier tego typu.

4.7/5 - (284 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *