Syberia 3 Download Pełna Wersja Za Darmo

Przenieś się do świata Syberia 3 Download i przetestuj swoją spostrzegawczość. Zobacz, co zmieniło się w najnowszej odsłonie popularnej serii. Skorzystaj z nowych możliwości wprowadzonych przez twórców tego świetnego tytułu.

Syberia 3 Download jako kolejna część serii

Jeżeli już zetknąłeś się z tym tytułem z pewnością wiesz, że Sybiera 3 Download stanowi już trzecią odsłonę bardzo popularnej sagi. Pierwszy tytuł ukazał się w 2002 roku. To właśnie w niej amerykańska prawniczka, Kate Walker, rozpoczyna swoją wielka przygodę. Już wtedy główna akcja gry toczyła się na terenie Rosji. Dwa lata później ukazała kontynuacja z numerem drugim. Fabularnie stanowi ona bezpośrednie następstwo jedynki. Tym razem Kate podróżuje na mityczną wyspę Syberię.

Na powstanie kolejnej części gracze musieli nieco poczekać. Pięć lat po ukazaniu się dwójki, ujawniono informację na temat działań prowadzonych nad Sybiera 3 pełna wersja. To z pewnością ucieszyło grono miłośników tej sagi.

Niemniej jednak kolejne newsy, które dostarczano, wskazywały jedynie na postęp prac, a niestety nie na termin ukończenia prac. Dopiero cztery lata po pierwszej informacji ujawniono grafiki koncepcyjne.

W 2015 roku wreszcie zostały pokazane zrzuty ekranowe i zapowiedziano premierę gry. Niestety, ów termin nie został dotrzymany ze względu na konieczność dopracowania programu. Wreszcie nadeszła jednak długo wyczekiwana chwila – oficjalna premiera gry odbyła się 20 kwietnia 2017 roku, trzynaście lat po drugiej odsłonie.

Syberia 3 Pobierz na wybraną platformę

Ogłoszenie najświeższej części sagi, jaką jest Syberia 3 Download, wiązało się również z rozwiązaniem zagadki, na jakie platformy będzie ona dostępna. Aktualnie wiadomo już, że możesz decydować między:

  • Nintendo Switch,
  • Xbox One,
  • Pecety,
  • PlayStation 4,

Wybór platformy jest o tyle istotny, że dzięki temu wybieramy wersję dostosowaną do naszego sprzętu oraz ulubionej formy sterowania rozgrywką. Warto przy tym dodać, że wymagania producentów co do komputerów personalnych nie są zbyt wysokie i gra powinna dobrze działać również na sprzęcie o mniejszych mocach przerobowych. Warto jednak dodać, że wersja na Nintendo Switch pojawiła się rok po pozostałych odsłonach.

Oczywiście równie istotny jest sposób dystrybucji. Syberia 3 za darmo daje możliwość podjęcia decyzji, czy chcemy nabyć ją w wersji fizycznej, czy też nie. Możliwe jest zatem nabycie gry za pomocą Internetu, co zdecydowanie ułatwia sprawę, jest to szybszy sposób. Niemniej jednak wiele osób pragnie kolekcjonować gry w ich fizycznej odsłonie, dlatego też twórcy postawili również na tradycyjna formę – na DVD.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4122

Syberia 3 Pełna wersja za darmo z odświeżoną fabułą

Jeśli pokochałeś postać Kate Walker, to na pewno ucieszy cię fakt, że w Syberia 3 możesz kontynuować jej losy. Dla tych, którzy jeszcze jej nie poznali: Kate Walker jest amerykańską prawniczką. Jej zacięcie zawodowe oraz smykałka do dokonywania ciekawych odkryć niejednokrotnie zawiodły ją do najdalszych zakątków Rosji.

Udało jej się już sprowadzić spadkobiercę ogromnej fabryki oraz zobaczyć prawdziwe mamuty. W związku z zamknięciem całego cyklu fabularnego, w trzeciej odsłonie gracz ma okazję poznać zupełnie nowe losy lubianej przez siebie postaci.


Polecamy również grę: Phasmophobia Download za darmo


Zastanawiasz się, jak toczą się dalsze losy bohaterki, skoro nie są one kontynuacją znanej już historii? Cóż, Syberia 3 pobierz jak najszybciej i przekonaj się, co na ciebie czeka. My możemy podpowiedzieć ci jedynie, że rozgrywkę rozpoczniesz budząc się w szpitalu. Szpital mieści się w Valsembor, w Rosji. Kate znalazła się tam, ponieważ znaleziono ją na śnieżnym pustkowiu, bliską śmierci. Teraz chce pomóc swoim wybawcom.

Jak pobrać Syberia 3 ze zmianami

Wiele mówi się o zmianach, jakie wprowadzono w tej części gry. Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Syberia 3 za darmo z tymi wszystkimi nowościami, spieszymy z wyjaśnieniem, że każdy nowy element został wprowadzony do gry zupełnie bezpłatnie. Jest jednak kilka elementów, które się nie zmieniają. Nadal jest to jednoosobowa gra przygodowa typu wskaż i kliknij. Oznacza to, że postacią steruje się z użyciem wskaźnika. Służy on pokazywaniu miejsc i przedmiotów, do których bohaterka ma iść lub jakich ma użyć.

Poza tym, że w Syberia 3 ponownie poruszamy się za pomocą point-and-click, powtarzamy również konieczność zdobywania przedmiotów, które będą miały znaczenie w dalszej rozgrywce oraz rozwiązywanie zagadek. Pojawia się jednak istotna nowość – są to łamigłówki, które rozwiązuje się poprzez fizyczne poruszanie elementami otoczenia, co nie miało wcześniej miejsca. Dla przykładu warto wspomnieć o takich czynnościach, jak dopasowanie klucza do zamka czy podważanie pokrywy.

Ciekawym aspektem rozgrywki jest również możliwość niewielkiego wpływania na jej przebieg. Choć fabuła jest z góry ustalona i przebiega całkowicie liniowo, to w czasie rozgrywki pojawiają się różnorodne dialogi. Jako gracz w Syberia 3 będziesz mieć szansę podejmowania decyzji, co do kierowania konwersacjami.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4122

Nowa jakość rozgrywki w Syberia 3

Tym, co najbardziej zachwyciło fanów w Syberia 3, jest zupełnie nowa technika zastosowana w tej odsłonie gry. Wcześniej mieliśmy do czynienia wyłącznie z płaskim, dwuwymiarowym tłem. Natomiast teraz można w pełni korzystać z możliwości gry za pomocą trójwymiarowego środowiska. Jest to także właściwość nowych modeli postaci.

Szeroko doceniany jest również dostęp do swobodnej kamery w Syberia 3 Download. Jest to ogromny krok naprzód, ponieważ umożliwia on dowolne korzystanie z dostępnej przestrzeni. Dodatkowy atut stanowią wyjątkowe animacje. Stworzono je za pomocą nowoczesnej techniki motion capture. Zdecydowanie urozmaica to charakter rozgrywki, jednocześnie nie skradając jej komiksowej stylistyki, która przyciągnęła tak wielu miłośników do tej gry.

Dodatkowe informacje o Syberia 3

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Syberia 3, zdecydowanie powinieneś po prostu zagrać w tę świetną pozycję. Ze swojej strony możemy dodać, że grafika w grze, poza wspomnianymi już zmianami, stoi na naprawdę wysokim poziomie. Pomieszczenia, po których się poruszasz, posiadają mnóstwo ciekawych obiektów, a twórcy nadali im wyjątkową atmosferę. Dla przykładu warto wspomnieć chociażby obskurny szpital, w którym budzisz się jako główna bohaterka.

Syberia 3 – Trailer

Widać również znaczą przemianę w detalach, do których mamy dostęp w trakcie rozgrywki w Syberia 3. Przedmioty cechują się większą szczegółowością. Co ważne, warto zwrócić także uwagę na bardzo płynne ruchy postaci. Gracz bezustannie ma do czynienia także z interfejsem, jednak pozostał on niezmiennie klarowny i intuicyjny w obsłudze.

Ważną informacją jest również fakt, iż w Syberia 3 nie ma potrzeby, byś znał fabułę poprzednich serii. Nie jest ona w żaden sposób konieczna do rozwiązywania zagadek i wyzwań, przed którymi staniesz. Pojawią się jednak wspomnienia związane z fabułą dwóch ostatnich odsłon, dzięki czemu pojawia się między nimi pewien łącznik.

Wciel się w inteligentną i aktywną prawniczkę w Syberia 3! Rozwiązuj rozmaite zagadki, dążąc do celu. Zobacz, czy uda ci się przebrnąć przed wszystkie łamigłówki, jakie przygotowali dla Ciebie twórcy gry.

4.6/5 - (193 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *