FIFA 22 Download Pełna Wersja Za Darmo

Nowa Fifa pojawia się praktycznie każdego roku. Wierni fani tej serii zawsze czekają na kolejną odsłonę. Krytycy zaś nierzadko skupiają się na tym, czy EA postarało się o wykonanie sensownych zmian, czy raczej powtórzyło stare schematy. Jednak Fifa 22 Download to jedno z tych wydań, które zaskoczyło zarówno jednych, jak i drugich. Zmiany są bowiem spore i sprawiają, że zdecydowanie warto mieć tę część Fify w swojej kolekcji.

FIFA 22 Download – dwudziesta dziewiąta odsłona serii!

Zacznijmy od podstaw dla tych, którzy jakoś się uchowali i nie mieli jeszcze do czynienia z Fifą. Otóż Fifa 22 Download to kolejna odsłona najpopularniejszej gry sportowej w historii. Oczywiście odpowiada za nią EA Sports. Samo EA jest znane z masy niesamowitych tytułów, które przyniosły im ogromne zyski. Oczywiście sama Fifa to gra, która skupia się na rozgrywkach w piłkę nożną. Premiera ‘22 odbyła się w październiku 2021 roku i była to już dwudziesta dziewiąta część tej gry. To imponująca ilość odsłon, co sprawia, że niektórzy zastanawiają się, czy warto kupować tyle części tej samej gry? Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak!

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6913

Każda odsłona Fify jest inna od poprzedniej. Poszczególne zmiany zależą od konkretnej części, dlatego za chwilkę opiszemy, co nowego pojawiło się w ‘22. Jednak najpierw chcemy podkreślić, że bardzo istotną częścią tej serii jest jej realizm. W Fifa 22 za darmo, tak jak w innych częściach, dysponujesz sylwetkami prawdziwych piłkarzy, drużyn, reprezentacji. W związku z tym w każdej części istotne są chociażby zmiany w składach czy pojawianie się nowych gwiazd piłki nożnej. Prawdziwi fani Fify mają całe kolekcje, przechodząc w ten sposób przez spory kawał historii piłki nożnej.

FIFA 22 Do pobrania z nowościami w trybie kariery

Teraz poświęcimy trochę miejsca na zmiany, które pojawiły się w omawianej tu części Fify. Jedną z nich jest nowość w lubianym przez fanów trybie kariery. Tryb kariery w Fifa 22 za darmo daje ci szansę wcielenia się w rolę menedżera. Musisz zatem zarządzać drużyną, dbać o transfery, zadowolenie zawodników, ich rozwój itd. Twoim celem jest oczywiście sprawienie, by to twoi zawodnicy byli mistrzami.


Polecamy również grę: FIFA 20 Download za darmo


Mając do dyspozycji wiele rozmaitych drużyn, gracze w Fifa 22 Download bardzo chętnie próbują  ten sposób nowych taktyk i różnych składów. Tym razem masz jednak szansę na coś zupełnie nowego – w ‘22 odsłonie Fify możesz od podstaw stworzyć własną drużynę. Zaczynasz zatem od zera, ale według własnego pomysłu, dzięki czemu zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej.

Tryby gry, dzięki którym nie będziesz się nudzić!

Jedną z rzeczy, które gracze najbardziej lubią w Fifie, jest różnorodność trybów gry. W Fifa 22 za darmo możesz skorzystać aż z jedenastu różnych trybów:

  • FIFA Ultimate Team 22
  • Tryb kariery (jako menadżer lub zawodnik)
  • VOLTA Football
  • UEFA Champions League
  • Wirtualne kluby
  • Szybki mecz
  • Skill Games
  • Arena
  • Sezon online
  • Mecze towarzyskie ze znajomymi

Wszystkie te tryby mają swoje cechy charakterystyczne. Najbardziej popularne w Fifa 22 są Ultimate Team, tryb kariery oraz szybkie mecze. W tych trybach można świetnie bawić się przez wiele godzin, nawet grając samemu. Możesz również grać ze znajomymi, wygrywać z innymi w sieci, ćwiczyć na arenie czy zabawić się w Volcie, która jest ulepszoną wersją dawnego Street.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6913

Nowatorska technologia – lepsza rozgrywka

W Fifa 22 Download wprowadzono wiele zmian, które sprawiły, że wreszcie stare problemy tej serii zostały rozwiązane. Technologia Hypermotion to kolosalna zmiana w rozgrywce, animacjach i grafice. Podstawą tej technologii jest wykorzystywanie algorytmów uczenia maszynowego. Co to oznacza w praktyce? Tzn. że przetwarzane są liczne dane, w tym także te zebrane w czasie prawdziwych meczów. Piłkarze są zatem bardziej inteligentni, więc ich zachowania na boisku są bardziej naturalne. Ogólnie wszystko odbywa się dużo płynniej, w grze są tysiące nowych animacji, a sama oprawa graficzna jest bardziej realistyczna i przykuwa uwagę.

FIFA 22 Trailer

Jeśli miałeś już okazję, żeby sięgnąć po Fifa 22, na pewno zauważyłeś znaczącą różnicę w rozgrywaniu meczów. Sama rozgrywka nadal jest bardzo widowiskowa, ale trzeba się na niej bardziej skupiać. Zagrania muszą być dokładne, mecze nabrały bowiem realizmu, więc i ty musisz podchodzić do nich w inny sposób. Liczy się zarówno fizyczna strona gry, jak i przyjęta przez ciebie taktyka. Lepsza rozgrywka oznacza także wyższy poziom. W Fifa 22 trudniej jest zdobyć bramkę. Musisz także dbać o skuteczność obrony. Jest to interesujące wyzwanie, więc sama gra staje się jeszcze bardziej wciągająca.


Polecamy również grę: FIFA 21 Download za darmo


Jak pobrać FIFA 22 za darmo z trybem multiplayer?

Wspomnieliśmy już powyżej o trybie Ultimate Team w Fifa 22 Download – jest on stałym komponentem gry i masz do niego dostęp od pierwszego uruchomienia. Ultimate Team to tryb sieciowy, w którym tworzysz swój zespół i możesz grać zarówno z botami, jak i przeciwko innym graczom. Również tryb Sezon online to sposób na zabawę z innymi graczami w społeczności Fifa. Oczywiście możesz także zdecydować się na mecze towarzyskie ze znajomymi. Wówczas rozgrywasz mecz przeciwko klubom prowadzonym przez twoich znajomych z gry.

Fifa 22 jest doskonałym przykładem na to, że nawet po wielu latach i niemal trzydziestu odsłonach, można stworzyć coś świeżego i interesującego.

4.8/5 - (145 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *