CS GO Download Pełna Wersja Za Darmo

Nie ma chyba na świecie gracza, który nie słyszałby o słynnym Counter-Strike’u. To najsłynniejsza strzelanka pierwszoosobowa, jaka kiedykolwiek powstała. W 2021 roku została wydana czwarta i jednocześnie jedna z najciekawszych odsłon tej serii: CS GO Download. Jest to tytuł zdecydowanie godny uwagi. Zobacz zatem, co przygotowali twórcy czwartej części popularnego CSa i przygotuj się na świetną rozgrywkę.

Wydanie CS GO Download

Na początek kilka słów na temat samego wydania CS GO. Przede wszystkim warto wiedzieć, że ta gra została wydana i wyprodukowana przez Valve Corporation (w produkcji udział brało także Hidden Path Entertainment). Miłośnicy strzelanek na pewno kojarzą tę markę także z Half-Life’a czy Day of Defeat. Co więcej, Valve odpowiada również za stworzenie Steama.

Samo Counter Strike Global Offensive powstało jako sequel CS Source. Pracę nad tą grą rozpoczęto już na początku 2010 roku. Miłośnicy CS’a długo jednak nie wiedzieli, że coś się dla nich szykuje. Dopiero latem 2011 roku poinformowano opinię publiczną o pracy nad nową odsłoną Counter-Strike’a.

CS GO Download Screen 1
CS GO Download Screen 2
CS GO Download Screen 3
CS GO Download Screen 4
CS GO Download Screen 5
CS GO Download Screen 6

Na szczęście od momentu oficjalnego ogłoszenia prac do wydania wersji beta minęło niewiele czasu. Niewielkie grono miłośników Counter-Strike’a mogło rozegrać pierwsze chwile w CS GO za darmo w wersji beta. Sama premiera gry miała miejsce niespełna rok później – latem 2012 roku.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 27129

Warto także wspomnieć o tym, że pierwotnie ta odsłona gry została wydana na macOS, PlayStation 3, Microsoft Windows oraz Xbox 360. Jeśli jednak należysz do wielbicieli bardziej klasycznych rozwiązań, CS GO Pobierz także na Linux. Ta ostatnia wersja została wypuszczona we wrześniu 2014 roku.

Aktualizacja CS GO Do pobrania dla wszystkich

Po oficjalnym wydaniu Counter-Strike: Global Offensive konieczne było dopracowanie kilku szczegółów oraz zadbanie o bieżące ulepszanie rozgrywki. Właśnie dlatego każdy gracz w CS GO ma dostęp do bieżących aktualizacji. Po ich wgraniu najbardziej widoczna jest poprawa balansu rozgrywki. Kwestię tę doceniają szczególnie wytrawni gracze w CS’a. Oczywiście w CS GO Download pojawiają się także nowe mapy, a także elementy wyposażenia, szczególnie bronie.

Skrzynki w CS GO

Dodatki w CS GO kojarzą się głównie ze słynnymi skrzynkami. Są to specjalne boxy dla graczy, którzy pragną rozszerzyć posiadany asortyment w grze. Wiadomo, że wszyscy polują na najbardziej wartościowe skrzynki. Te, które są najwyżej cenione, to skrzynki z dodatkową bronią. Są one jednak niezwykle rzadkie. Najlepszym dowodem na ich nieczęste występowanie w CS GO są wysokie ceny np. za różnego rodzaju noże, które można znaleźć w skrzynkach. Twórcy gry starają się nie tylko urozmaicać bronie, ale także ich wygląd Wszystko po to, aby gra była jak najciekawsze.


Polecamy również grę: Rage 2 Download Za Darmo


Nie zdarza się raczej, by gracz uświadczył bardzo wartościową skrzynkę w CS GO za darmo. Tego rodzaju rzeczy można nabyć za pomocą mikropłatności w grze. Co nie znaczy jednak, iż skrzynki można zdobyć wyłącznie płacąc za nie. Po zakończeniu określonych meczów czy zdobyciu wyższego poziomu doświadczenia w CS GO można otrzymać skrzynkę. Wielu graczy korzysta z tej okazji, aby zdobyć więcej środków na mikropłatności – sprzedają oni zawartość swoich skrzynek.

CS GO Pobierz ze specjalnymi “operacjami”

Ciekawe elementy ekwipunku i świetna rozgrywka to nie wszystkie atrakcje, jakie producent zafundował fanom CS GO. Co jakiś czas każdy gracz ma także możliwość wzięcia udziału w specjalnych operacjach. Aby wziąć udział w tego rodzaju dodatkowej rozgrywce, trzeba wykupić sobie wirtualną przepustkę. Uwierzcie nam, że warto to zrobić, ponieważ producenci w zamian fundują niesamowite emocje!

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 27129

Czym dokładnie są wspomniane “operacje”. Aby się o tym przekonać, najlepiej samodzielnie, CS GO Pobierz z dodatkowymi wydarzeniami. Są to dodatkowe misje i zadania do wykonania, o różnym poziomie skomplikowania. Poza świetną rozrywką, po wykonaniu zadań specjalnych zyskujesz także nowe przedmioty oraz, co bardzo istotne, punkty doświadczenia.

CS GO Pełna wersja za darmo z kilkoma atrakcyjnymi trybami gry

Jeżeli cenisz sobie różnorodność, tym bardziej CS GO Pobierz już teraz. W tej fenomenalnej grze na pewno znajdziesz coś dla siebie, ponieważ producenci udostępnili kilka interesujących trybów gry. Wśród nich znajdziesz:

  • Tryb Turniejowy
  • Tryb Uproszczony
  • Deathmatch
  • Gry Wojenne
  • Tryb Skrzydłowy

Każdy z trybów charakteryzuje się czymś innym. Zapewne wiele z nich kojarzysz nie tylko z poprzednich wersji CS’a, ale również z innych strzelanek. Niemniej jednak przybliżymy nieco elementy rozgrywki zawarte w każdym z tych trybów.

Tryb turniejowy jest najbardziej popularną formą rozgrywki w CS GO. To tryb, w którym dwie drużyny (pięcioosobowe) walczą ze sobą. Każda z drużyn musi wykonać określone zadanie, wszystko zależy od tego, jaka rola przypadnie danej drużynie. Zarówno role, jak i mapy czy scenariusze są generowane losowo. Dzięki trybowi uproszczonemu w CS GO możesz przejść przez rozgrywkę analogiczną do turniejowej, lecz w skróconej i mniej złożonej wersji.


Polecamy również grę: GTA 5 Download Za Darmo


Fantastyczną rozrywkę w CS GO zapewnia graczom tryb Deathmatch. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi w nim o to, aby uśmiercić jak największą ilość graczy. To jednak nie wszystko! W czasie takiej rozgrywki odradzasz się zaraz po tym, jak umrzesz. Ponadto, masz pełen dostęp do wszystkich broni z CS’a.

CS GO – Trailer

Wytrawni gracze zawsze polecają ten tryb nowym osobom w celach treningowych. Ciekawym trybem oferującym niedługą, ale energiczną rozgrywkę w CS GO, jest tryb skrzydłowy. W nim rywalizują ze sobą dwie pary graczy.

Ostatni tryb w CS GO to wyścig zbrojeń. Ten tryb tak naprawdę jest zbiorczą nazwą dla kilku niewielkich, ale popularnych trybów gry. Wśród nich znajdziesz „wyścig zbrojeń”, „demolkę” oraz „latającego skauta”. 

Jak pobrać CS GO z całą zawartością?

Informacje na temat dodatkowych elementów, takich jak skrzynki czy operacje, może sprawić wrażenie, że aby prowadzić atrakcyjną rozgrywkę w CS’a, trzeba dokonywać licznych dodatkowych płatności. Na szczęście to tylko wrażenie! Jeżeli nabędziesz swoją wersję CS GO, możesz spędzić wiele godzin na fenomenalnych rozgrywkach bez konieczności dokonywania mikropłatności. Jasne, że zawsze warto skorzystać z dodatkowych opcji, jeśli masz taką szansę, nie jest to jednak konieczne.

Jeżeli zainteresował cię Counter-Strike z pewnością ucieszy cię także fakt, iż ta seria ma wokół siebie bardzo rozbudowaną społeczność. Dlatego, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz śmiało szukać odpowiedzi w sieci. Co więcej, Counter-Strike to jedna z tych gier, które zostały rozsławione przez specjalne turnieje.

Także Counter-Strike: Global Offensive doczekał się swoich mistrzostw świata. Sponsorem takich wydarzeń jest oczywiście przez Valve.
Dołącz do niezwykle rozwiniętej społeczności CS’a i stań się jednym z wytrawnych graczy. Rozgrywka w CS GO Download to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

4.9/5 - (287 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *