Minecraft Java Edition Download Za Darmo

O grze Minecraft Java Edition Download Za Darmo

Praktycznie nie ma szans na to, byś nigdy nie słyszał o Minecraft Java Edition Download. Ta gra jest praktycznie wszędzie – na koszulkach, poszewkach poduszek, w gazetkach, wydaniach książkowych, na kubkach, zeszytach itd. Takiego hypu świat nie widział już dawno. Cóż to za fenomen tak zawładnął fanami?

Powstanie kultowej serii Minecraft Java Edition Download

Aż trudno uwierzyć, że Minecraft Java Edition Download, czy jakakolwiek inna gra, mogła tak szybko stać się kultowym tytułem. A jednak! Dumnym twórca tej pozycji jest Mojang Studios, które wypuściło wersję testową gry już w 2009 roku.

Użytkownicy dosyć długo musieli czekać na pojawienie się Minecraft Java Edition pełna wersja, ponieważ nastąpiło to dopiero dwa lata później. Wówczas gra wyszła na pecety, a dopiero potem na konsole.

Wyjątkowa popularność, jaką zdobył Minecraft Java Edition Download, zaskoczyła nawet jego twórców. Liczne gadżety, które powstały na podstawie udzielonej przez nich licencji, przynoszą im co roku milionowe zyski.

Sama gra do 2018 roku sprzedała się w 144 milionach egzemplarzy. Jest tak popularna, że poszerzono także jej możliwości. Aktualnie Minecraft Java Edition pobierz nawet na urządzenia mobilne, jeśli tego chcesz.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


Minecrat Pobierz i uwolnij swoją kreatywność

Największą siłą tej pozycji jest fakt, iż Micecraft za darmo daje użytkownikowi całkowitą swobodę działania. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkowników. Wynika to z faktu, iż świat przedstawiony w tej grze, to miejsce pozwalające na nieograniczone tworzenie własnych przedmiotów i konstrukcji.

Jeśli nie wierzysz, wrzuć odpowiednie hasło do popularnego serwisu YouTube i sprawdź jak piękne, a nieraz także monumentalne budowle stworzyli niektórzy fani gry.

Niezwykle interesującym aspektem Minecraft Java Edition Download jest bezustanny rozwój gry. Pozycja ta jest nie tylko aktualizowana, ale również świat został stworzony w taki sposób, by zdawał się niepowtarzalny dzięki swej losowości.

Ponadto, gracz ma niemalże niczym nieskrępowane możliwości przemieszczania się. Jedyne granice to określona wysokość i głębokość (przy wchodzeniu w górę i schodzeniu pod ziemię).

POBIERZ TERAZ

Jak wygląda świat w Minecraft Java Edition Pełna wersja za darmo

Użytkownik nie musi czynić żadnych specjalnych zabiegów, aby móc korzystać z pełnej mapy. Cały świat jest dostępny w Minecraft Java Edition za darmo. Został on skonstruowany z masy obiektów 3D, z których znaczącą większość stanowią sześciany.

Ułożono je w strukturze siatki i tak naprawdę to jedyne ograniczenie z zakresu kreowania w tej grze. Świat w Minecraft Java Edition Download jest nieograniczony. Co więcej, nie ma również reguły na sposób poruszania się – możesz przebywać na lądzie, a jeśli zechcesz zejść także pod wodę.

W czasie rozgrywki w Minecraft Java Edition Download zmienia się pora. Dzień i noc nie są jednak jedynymi oznakami elementów realizmu wprowadzanego do tego nietuzinkowego świata. Jeśli dobrze się rozejrzysz, dostrzeżesz także rozmaite biomy.

Różnorodność okoliczności natury sprawia, że w Minecraft Java Edition za darmo możesz poruszać się na przykład po górach, przenieść się do lasu albo wejść do jaskini. Tak samo, jak budowanie, również eksploracja mapy jest całkowicie dowolna.

Istotny element w Minecraft Java Edition pełna wersja tworzą dwa dodatkowe światy, w których czekają na gracza specjalne przygody. Pierwszy świat to Nether. Masz w nim szansę na zdobycie wyjątkowych surowców, ale musisz uważać – nie bez powodu przypomina on piekło. Drugi zaś to End, w którym czeka na ciebie potężny boss – Ender Dragon.


Polecamy również grę: Scrap Mechanic Download za darmo


Jak pobrać Minecraft Java Edition za darmo z różnymi stworzeniami

Inną ciekawą stroną tej gry są wałęsające się po niej stworzenia. Zastanawiasz się jak pobrać Minecraft Java Edition za darmo z całym zestawem postaci? Niepotrzebnie, pojawiają się one w pełnej wersji i nie musisz mieć do tego żadnych dodatków.

Potwory pojawiają się w grze zawsze, gdy jest ciemno. Nie ma znaczenia, czy po prostu postanowiłeś wejść do mrocznej jaskini, czy może po prostu słońce już zaszło – możesz być pewien, że napotkasz wówczas stwory, z którymi będziesz musiał walczyć. Wśród nich znajdą się przede wszystkim szkielety, pająki, creepery oraz zombie.

Oczywiście nie każde stworzenie w Minecraft Java Edition Download jest do ciebie wrogo nastawione. Istnieją na przykład moby, które są niczym innym, jak po prostu „ludźmi” sterowanymi przez komputer.

Jeśli zdecydowałeś się na rozgrywkę wieloosobową online, spotkasz również innych graczy. Ponadto, świat Minecraft Java Editiona jest pełen zwierząt. Za dnia na trawie będą pasły się na przykład krowy czy owce. Zabicie ich to sposób na to, by w Minecraft Java Edition za darmo pozyskać mięso i skóry. W grze pojawiają się także kurczaki, świnie, a nawet psy i koty.

POBIERZ TERAZ

Różnorodne tryby w Minecraft Java Edition Download

Wbrew pozorom Minecraft Java Edition Download nie polega tylko na bezcelowym chodzeniu po planszy, zbieraniu surowców i tworzeniu budowli. Owszem, dostępna jest swobodna rozgrywka, znana jako tryb kreatywny, ale to tylko jedna z kilku opcji. Innym trybem jest przetrwanie.

Wówczas trafiasz do groźnego świata, pełnego wrogo nastawionych postaci. Nie masz nic na swoją obronę, musisz zatem zdobywać surowce, budować narzędzia oraz bronie. Konieczne jest także zdobywanie pożywienia, aby nie umrzeć z głodu.

Bardzo ciekawym trybem w Minecraft jest hardcore, który wynosi rozgrywkę na nowy poziom trudności. Grając solo, po śmierci, tracisz cały świat, w którym funkcjonowałeś. Natomiast w wersji wieloosobowej zostajesz zbanowany.

W świecie Minecraft Java Edition Download istnieje jeszcze kilka trybów oraz wiele ciekawych elementów, których nie sposób opisać w krótkim tekście. Najlepiej samemu przekonać się, z czego wynika fenomen tej gry.

4.6/5 - (176 votes)
Wymagania systemowe
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10 / Linux / MAC OS X

 • Procesor:

  Pentium 4 2.6 GHz

 • Grafika:

  128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)

 • PAMIĘĆ RAM:

  4 GB RAM

 • Miejsce na dysku:

  150 MB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Są to rekomendowane wymagania systemowe, lecz pamiętaj, że na słabszych podzespołach również możesz zagrać w Minecraft Java Edition za darmo. Zalecamy w takim przypadku obniżenie ustawień graficznych.

Nasza opinia
 • Opinia gry Minecraft Java Edition za darmo
  9.6Łączna ocena

  Oceny gry Minecraft Java Edition dokonali wszyscy redaktorzy GrandGamer.pl. Ocena jest naszą subiektywną opinią na temat gry.

  • Grafika
   87
  • Dźwięk
   89
  • Fabuła
   93
  • Styl gry
   96
Zalety i wady gry

Minecraft Java Edition za darmo posiada wiele zalet, ale także wad. Przedstawimy wam nasze spostrzeżenia na temat gry, lecz jest to opinia subiektywna członków ekipy.

  • Plusy
   • Buduje u człowieka kreatywność
   • Nieograniczone możliwości budowy
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Uporczywe potwory
   • Bardzo kwadratowa grafika
Gra: Informacje
Gra: Okładka
Okładka
Wymagania wiekowe dla gry Minecraft Java Edition Download wynoszą 7 lat.
Comments
 1. XdGPlayka123

  Nie wiem jak to zadziała ale narazie extra pozdr

Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...