Strona główna » Blog » Euro Truck Simulator 2 Download Za Darmo

Euro Truck Simulator 2 Download Za Darmo

przez GrandGamer.pl
Euro Truck Simulator 2 Download za darmo

Wyskocz ze świata samochodów osobowych i wjedź na drogi pełną parą z Euro Truck Simulator 2 Download. To świetny symulator, dzięki któremu przemierzysz wielkie połacie europejskich dróg, zyskasz szansę na poprowadzenie genialnych pojazdów i sprawdzenie swoich sił w logistyce. Zobacz, co przygotowało dla ciebie SCS Software.

Euro Truck Simulator 2 Download

Najogólniej mówiąc, Euro Truck Simulator 2 Download to symulator jazdy samochodami ciężarowymi. SCS Software wyprodukowało go jako drugą odsłonę gry o tym samym tytule, która została wydana w 2008 roku. Świat kierowców ciężarówek zyskał wówczas wielu fanów, którzy z pewnością ucieszyli się na wieść o nowej części symulatora, do której dostęp zyskali już w 2012 roku.

Na początku Euro Truck Simulator 2 pełna wersja zostało wypuszczone na Microsoft Windows. Jednakże twórcy pomyśleli również o użytkownikach innych platform. Rok później udostępniona została wersja beta na Linuxa, a w 2015 roku pojawiło się wydanie na macOS. Co ważne, Euro Truck Simulator 2 za darmo umożliwia wybór wersji językowej spośród naprawdę wielu opcji, wśród których warto wymienić chociażby język polski, niemiecki, angielski, japoński, rosyjski, ukraiński, hiszpański, szwedzki czy włoski.

Euro Truck Simulator 2 Pobierz i zacznij jeździć już teraz

W Euro Truck Simulator 2 za darmo nie dostaniesz nic – to symulator pełną gębą. Jeśli chcesz się rozwijać, wykonywać lepsze zlecenia, budować swoje imperium transportowe, musisz na to zarobić. Odpowiednia ilość środków finansowych i zebrane doświadczenie umożliwią ci to wszystko. To jednak dobrze skonstruowany symulator, więc nie będzie to łatwe.

Na samym początku gry w Euro Truck Simulator 2, jesteś kierowcą, wykonującym zadania dla innych przedsiębiorców. Zlecenia możesz przyjmować ze spokojną głową, ponieważ nie musisz mieć żadnego sprzętu. Zleceniodawca zadba o to, by udostępnić ci własny ciągnik.

Zarobienie pierwszych pieniędzy w Euro Truck Simulator 2 Download jest bardzo ważne, ale może nie być wystarczające. Na szczęście przewidziano także możliwość zaciągnięcia pożyczki w wirtualnym banku. Zebrawszy wszystkie niezbędne środki, będziesz wreszcie w stanie założyć własny biznes. Od tego momentu zaczyna się prawdziwa jazda.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 10692

Dostępność tras: Euro Truck Simulator 2 ze wszystkimi obszarami

Twórcy symulatora zadbali o miłośników Euro Truck Simulator 2, udostępniając im wszystkie podstawowe trasy w grze. Zaszła jednak diametralna zmiana w stosunku do poprzedniej wersji. Tym razem nie ma konieczności odsłaniania poszczególnym obszarów poprzez odblokowanie krajów, w których leżą. Zatem, od samego początku, Europa stoi przez tobą otworem.


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download za darmo


Co więc czeka na ciebie w Euro Truck Simulator 2 pełna wersja? Świat przedstawiony w grze składa się z siedemdziesięciu pięciu europejskich miast. Są one połączone licznymi autostradami i gęsto rozsianymi drogami. Ciekawym elementem dla polskich graczy na pewno będą miasta położone na terenie ich kraju, a mianowicie Wrocław, Poznań oraz Szczecin.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 10692

Jak pobrać Euro Truck Simulator 2 ze wszystkimi trasami w dodatkach

W dodatkach do Euro Truck Simulator 2 zastosowano taki sam mechanizm, co w pełnej wersji gry – nie trzeba odblokowywać poszczególnych tras, bowiem są one w pełni dostępne od ręki, tuż po pobraniu wybranego dodatku. Dzięki nim możesz rozwijać swoją firmę i zbierać doświadczenia w kolejnych wspaniale przygotowanych miejscach. Jakie nowe drogi czekają na ciebie?

Sprawdź, jak kreatywność twórców wpłynęła na rozgrywkę. Euro Truck Simulator 2 pobierz i skorzystaj z wielu popularnych kierunków transportu. Z pewnością wiesz, jak wielu kierowców wyrusza w drogę do Skandynawii. Jeśli chcesz sprawdzić, jak to jest, wybierz dodatek „Scandinavia”. Zyskasz w nim trasy w Szwecji, Danii oraz Norwegii – łącznie 27 nowych miast do poznania. Warto także rozejrzeć się w drugą stronę, co możesz zrobić za pomocą dodatków „Iberia”, „Vive la France” i „Italia”.

Ciekawym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2 jest „Beyond the Baltic Sea”, który obejmuje Łotwę, Estonię, Litwę oraz obwód kaliningradzki. Natomiast jeśli marzy ci się większa dostępność polskich tras, wybierz „Going East”, w którym wyruszysz do Czech, na Węgry, Słowację oraz odkryjesz aż piętnaście nowych miast.

Euro Truck Simulator 2 z platformą dla graczy

Producenci Euro Truck Simulator 2 stworzyli coś wspaniałego: dali graczom możliwość korzystania z jedynej w swoim rodzaju platformy. Ich własny World of Trucks to miejsce skupiające miłośników symulatora. Mogą oni wrzucać tam zdjęcia, zmieniać rejestracje na ciągnikach czy dodawać swoje awatary. Dostęp do platformy został włączony w 2013 roku.


Polecamy również grę: Pure Farming 2018 Download za darmo


Ukłonem w stronę miłośników Euro Truck Simulator 2 jest także udostępnienie im szansy na własny wkład do gry. Mogą oni użyć swojej kreatywności oraz posiadanych umiejętności, aby tworzyć modyfikacje do symulatora. To świetny krok ku temu, by mógł on stale się rozwijać i bawić użytkowników. Swoimi pomysłami najczęściej dzielą się w sieci, więc korzystają na tym wszyscy.

Euro Truck Simulator 2 – Trailer

Jak grać w Euro Truck Simulator 2?

Podstawowym elementem Euro Truck Simulator 2 jest transportowanie powierzonych ci ładunków. Najczęściej dbasz o niego od fazy odbioru (musisz po niego jechać) aż do dostarczenia go w wyznaczone miejsce. To nie jest jednak tak proste, jak się wydaje. Nie od razu masz szansę wykonywać trudne zadania – musisz na to zasłużyć.

Uzyskiwanie kolejnych poziomów w Euro Truck Simulator 2 wiąże się z poprawnym przeprowadzeniem transportów. Oceniany jest stan towaru, który przewozisz, jego ważność oraz odległości, które pokonujesz. Konieczne jest również przestrzeganie przepisów, bowiem ma to wpływ nie tylko na ocenę twojej pracy, ale też grozi mandatem. Warto się starać, ponieważ wyższy poziom, to szansa na lepsze zlecenia: dłuższe trasy, cenniejszy towar.

Przekonaj się, jak to jest wyruszyć w trasę dzięki ETS 2, dołącz do grona fanów ciężarówek i pasjonujących podróży.

4.6/5 - (144 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz