FIFA 21 Download Pełna Wersja Za Darmo

Jeśli chcesz spróbować swoich sił na boisku, FIFA 21 Download to idealna pozycja dla ciebie. Z pewnością już nie raz słyszałeś o tej serii, a może nawet jesteś jej zagorzałym fanem. Kolejna odsłona, którą wydało jak zawsze EA Games, to następnym poziom rozgrywek, które od lat bawią graczy na całym świecie.

Nowa wersja od EA Games: FIFA 21 Download

Najnowsza wersja popularnego symulatora piłki nożnej, czyli FIFA 21 Download, to kontynuacja rozwiniętej serii wydawanej przez EA Games. Choć odsłon tej gry było już bardzo wiele, to nadal cieszy się ona bardzo dużym powodzeniem. Trwają przy niej wierni, wirtualni piłkarze, ale co roku zdobywa ona również nowych miłośników.

Dzięki specjalnej licencji na grę FIFA 21 pełna wersja i poprzednie EA Games ma prawo do używania owej nazwy. Z racji, iż gra sprzedaje się na całym świecie, opracowano wiele wersji językowych. Dla polskich graczy przełom nastąpił w 2006 roku.

Udało się także stworzyć fantastyczne komentarze od najpopularniejszych, polskich komentatorów sportowych: Włodzimierza Szaranowicza, Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego.

Wytrawni wielbiciele symulatorów sportowych od EA z pewnością doceniają także doświadczenie wydawcy w tego typu produkcjach. Oprócz FIFA 21 wydał on bowiem także takie tytuły, jak FIFA Street, UEFA Champions League czy FIFA World Cup. Wszystkie tytułu zyskały uwagę fanów piłki nożnej.


Polecamy również grę: BeamNG Drive Download za darmo


Grafika i rozgrywka: FIFA 21 Pobierz i sprawdź

Jesteś miłośnikiem realistycznych rozwiązań w grach? W takim razie FIFA 21 pobierz koniecznie, bo z pewnością zainteresuje cię grafika, jaką zastosowano w grze. Praktycznie od zawsze wskazuje się, że jedną z najsilniejszych stron tej serii, jest zastosowanie przez EA fantastycznie dopracowanej grafiki.

Twarze piłkarzy tworzone są nadzwyczaj szczegółowo, dzięki czemu zawsze wiesz, z kim masz do czynienia. Czyni to także rozgrywkę ciekawszą i bardziej naturalną. Ponadto, w FIFA 21 ruchy graczy charakteryzują się płynnością. Natomiast silnik Frostbite umożliwia wytworzenie jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistości starć między zawodnikami. Rozgrywka została zatem wyniesiona na wysoki poziom naturalności.

W FIFA 21 za darmo możesz grać w trybie singleplayer, jak i multiplayer. Dopuszcza się od jednego do dwudziestu dwóch graczy. Najbardziej atrakcyjna rozgrywka wieloosobowa, zdaniem fanów, odbywa się w Ultimate Team. To właśnie tam gracze rywalizują ze sobą. W najnowszej odsłonie mają również możliwość podejmowania się wyzwań społecznościowych oraz prowadzenia kooperacyjnej gry o punkty z przyjaciółmi.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7320

FIFA 21 Pełna wersja za darmo ze zmianami

Standardowo twórcy FIFA 21 udostępnili produkt ze wszystkimi zmianami, jakie udało im się wprowadzić od ostatniego wydania. Część usprawnień wiąże się z mechaniką rozgrywki, co z pewnością ucieszy tych graczy, którzy czekali na kolejną poprawę jakości FIFY. Co zatem poddano szczegółowym obróbkom?

W najnowszej FIFA 21 otrzymujesz ulepszony system dryblingu. Masz zatem szansę na to, by nie tylko skuteczniej ograć przeciwnika, ale także, by zastosować ciekawie wyglądające triki. Ma to ogromny wpływ na rozgrywkę, która staje się bardziej dynamiczna.

Z pewnością dostrzeżesz, że zwody twojego piłkarza staną się doskonalsze. Ponadto, po kilku solidnych meczach na pewno do gustu przypadnie ci także świetnie dopracowany tryb manualnego uderzenia głową.

Bardzo ważnym elementem jest także zlikwidowanie niektórych zdarzeń losowych, które zaburzały rozgrywkę i nieraz doprowadzały graczy do białej gorączki. W ten sposób EA nie tylko usprawniło mecze, ale także pokazało, że słucha głosu fanów serii.

Jak pobrać FIFA 21 z VOLTA i ULTIMATE TEAM

Na szczęście dla użytkowników, nie muszą głowić się nad tym, jak pobrać FIFA 21 za darmo z trybami Volta i Ultimate Team, ponieważ oba są już na stałe wpisane jako element gry.

W Ultimate Team znajdują się klasyczne rozwiązania, okraszone kilkoma drobnymi zmianami, o których wspomnieliśmy już nieco wyżej. Jeśli jednak należysz do osób, które przegapiły poprzednią wersję gry, możesz nie wiedzieć jeszcze, czym jest Volta.

Pamiętasz FIFA Street? Jeśli podobały ci się prowadzone w niej rozgrywki, to koniecznie FIFA 21 pobierz, żeby wypróbować tryb Volta. To nowość wprowadzona  w poprzedniej odsłonie tej serii. Opiera się ona na rozgrywkach ulicznych i halowych. Zbudowano do niej specjalną fabułę oraz stworzono wyjątkową atmosferę. Najmocniejszą stroną zabawy z Voltą jest możliwość robienia różnorodnych sztuczek.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7320

Wyjątkowe zmiany w FIFA 21

Trzeba przyznać, że FIFA 21 pełna wersja ma w sobie kilka przyjemnych niespodzianek. Rozbudowaniu uległ tryb menedżerski, który wyposażono w kilka dodatkowych możliwości oraz tryb transferów. Z pewnością jest to spory ukłon w stronę tych miłośników FIFY, którzy skupiają się nie tylko na rozgrywaniu pojedynczych meczów, ale też faktycznie na korzystaniu z innych opcji rozgrywki.


Polecamy również grę: Scrap Mechanic Download za darmo


Nabywając FIFA 21, zyskuje się także do zmian, związanych z samymi zawodnikami. Jedną z nich jest likwidacja kart kondycyjnych, które stanowiły duże utrudnienie dla licznych graczy.

Nie będzie już zatem potrzeby, aby martwić się zmęczeniem zawodników w trakcie meczu. To jednak nie wszystko – co zachwyci cię najbardziej w FIFA 21?

EA Games wreszcie zrobiło ogromny krok do przodu i oddało graczom niemal pełną kontrolę. O co chodzi? Otóż w FIFA 21 możesz sterować również zawodnikami, którzy w danym momencie nie mają akurat piłki. Diametralnie wpływa to na sposób prowadzenia rozgrywki. Można wzbić się na techniczne wyżyny gry i odegrać naprawdę piękny mecz.

FIFA 21 – Trailer

Po tych wszystkich zmianach w FIFA 21 tworzysz rozgrywkę zupełnie nowej jakości. Twoje ataki pozycyjne stają się rozbudowane i nieprzewidywalne, a przez to także skuteczniejsze.

Możesz rozwijać swoje umiejętności, sprawdzać różne drogi i stosować autorskie zagrania. W połączeniu z dopracowaniu sztucznej inteligencji w FIFA 21 zyskujesz piorunujący efekt, a gra na pewno wciągnie cię na długie godziny.

Podekscytowany? Skorzystaj zatem ze wszystkich ulepszeń w FIFA 21 i koniecznie pochwal się w sieci własnym atakiem pozycyjnym oraz najlepszymi sztuczkami w Volcie.

4.8/5 - (145 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *