FIFA 23 Download Pełna Wersja Za Darmo

Najsłynniejsza gra sportowa na świecie doczekała się swojej trzydziestej odsłony! Seria Fifa towarzyszy nam już od lat 90-tych ubiegłego wieku. Przez te wszystkie dekady mieliśmy szansę śledzić nie tylko rozwój samej w sobie gry, lecz także sporego kawałka historii piłki nożnej. FIFA 23 Download jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że to aż 30. odsłona, lecz również dlatego, że jest to ostatnia część Fify.

FIFA 23 Download – ostatnia część popularnej serii

EA Sports jest znane głównie z wydawania właśnie Fify. Jest to oczywiście gra związana z piłką nożną. Twoim zadaniem jest rozgrywanie meczów, zarządzanie drużyną czy zawodnikiem oraz, rzecz jasna, wygrywanie. Wydawca FIFA 23 zdecydował, że ta część, wydana 30 września 2022 roku, będzie ostatnią.

FIFA 23 Download Screen 1
FIFA 23 Download Screen 2
FIFA 23 Download Screen 3
FIFA 23 Download Screen 4
FIFA 23 Download Screen 5
FIFA 23 Download Screen 6

Nie oznacza to jednak, że już w ogólne nie będziemy mieli przyjemności rozgrywać meczów przygotowanych dla nas przez EA Sports. W planach jest EA Sports FC. Zobaczymy jednak, co przyniesie czas.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 17931

Klasycznie już FIFA 23 jest dostępne na kilka różnych rodzajów sprzętu. Dzięki temu każdy może zdecydować, w jaki sposób będzie mu się wygodniej grać. W związku z tym ten tytuł jest dostępny na:

 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4
 • PlayStation 5
 • Xbox One
 • Xbox Series X/S
 • Nintendo Switch
 • Google Stadia

Przypominamy, że Google Stadia to platforma do grania w chmurze. Dodatkowo EA Sports wydało grę zarówno w wersji cyfrowej oraz na płytach. Ta druga opcja z pewnością cieszy kolekcjonerów, którzy lubią mieć całe serie gier na swoich półkach.

FIFA 23 Do pobrania ze wzbogaconym trybem kariery

Interesującym elementem, który jest dostępny w FIFA 23, jest ulepszony tryb kariery. Oczywiście sam sposób rozgrywki jest znany już od dawna. Tym razem jednak możesz wcielić się w jednego ze znanych menedżerów. To znaczy, że możesz zarządzać drużyną jako Jürgen Klopp, Pep Guardiola czy Antonio Conte. Do dyspozycji masz ponad 300 różnych postaci – menedżerów.

Dodatkowo, w FIFA 23 za darmo korzystasz z także z możliwości większego ingerowania w pozycję zarządzanej przez ciebie drużyny. W praktyce oznacza to, że w grze pojawiły się konkretne akcje do rozegrania oraz grywalne skróty meczowe. Będziesz także musiał podejmować rozmaite decyzje, które będą potem wpływały na całą karierę twoją i twojego zespołu.


Polecamy również grę: FIFA 22 Download za darmo


Tryby gry i nowości

Klasycznie, jak w poprzednich częściach, tak i w FIFA 23 masz dostęp do kilku ciekawych trybów gry. Wśród nich znajdziesz:

 • Tryb kariery
 • FIFA Ultimate Team (FUT)
 • Volta Football
 • ProClubs
 • FIFA World Cup Qatar 2022
 • FIFA Woman’s World Cup 2023 Australia and New Zealand 2023

Trudno nie zauważyć, że twórcy dodali do gry kilka nowych możliwości, tj. mistrzostwa świata mężczyzn i kobiety. Co więcej, w FIFA 23 dodano tryb FUT Moments. To nowy sposób prowadzenia rozgrywki, polegający na bardzo krótkich grach, w których trzeba realizować rozmaite wyzwania. Owe wyzwania są aktualizowane co jakiś czas, także można sprawdzić się w wielu różnych sytuacjach. To świetna opcja dla początkujących graczy.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 17931

Jak sprawdza się HyperMotion 2?

W FIFA 23 mamy do czynienia z technologią HyperMotion 2, która polega na uczeniu się maszynowym. Dzięki temu gra wiele zyskuje, ponieważ jest jakościowo lepsza i bardziej interesująca. Wszystkie akcje oraz zachowania zawodników wydają się bardziej realistyczne, ich ruchy są naturalne, więc i cała rozgrywka nabiera większego realizmu. Rozgrywka jest także nieco bardziej wymagająca, a zatem atrakcyjniejsza.


Polecamy również grę: FIFA 20 Download za darmo


Na pochwałę zasługuje także grafika w FIFA 23. Murawa prezentuje się naprawdę fenomenalnie, jest soczysta i wyrazista. Poprawiono także jakość widoku na trybuny czy sylwetki piłkarzy. Standardowo jest kilka postaci, z których gracze nie są do końca zadowoleni, ale ogólne wrażenie jest bardzo dobre.

Jak pobrać FIFA 23 z funkcją cross-play?

Tryby sieciowe w FIFA 23 są bardzo popularne wśród graczy. Dzięki opcji cross-play mogą oni korzystać z nich wraz z innymi, ciesząc się rywalizacją i ciekawymi meczami. Opcja ta jest dostępna standardowo dla wszystkich, którzy wykupią pełną wersję gry. Problem mają jedynie właściciele konsol ósmej generacji. Niestety oni mogą rozgrywać wspólne mecze w zawężonym gronie, tj. wśród miłośników tego samego sprzętu. Nadal jednak jest to chętnie wybierana opcja.

FIFA 23 Trailer

Trzeba przyznać, że FIFA 23 Download jest godna reprezentowania serii jako ostatnia z jej odsłon. Pozycja ta spotkała się ogólnie z dobrym odbiorem, doceniono oprawę graficzną, zastosowanie lepszej technologii, upłynnienie rozgrywki i uatrakcyjnienie trybów gry. I choć sama konwencja gry nie zmienia się od dekad, to nadal jest ona popularna i wyprzedała się bardzo dobre.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 17931

Po raz ostatni masz okazję wczuć się w klimat starej dobrej Fify. Być może nowe propozycje od EA Sports będą równie fantastyczne, ale z pewnością nie będzie to już to samo.

4.8/5 - (456 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Jeden komentarz

 1. Dziwi mnie ze tak szybko wyplnela darmowa wersja do pobrania ale nie gniewam sie fajnie sie pyka i instalacja bez problemow. Duze wymagania ma gierka wzgledem tego co oferuje ale gra sie przyjemnie to najwazniejsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *