FIFA 20 Download Pełna Wersja Za Darmo

FIFA 20 Download to kolejna odsłona jednej z najważniejszych i jednocześnie (nie ukrywajmy tego) najbardziej dochodowych serii wydawanych przez EA Games. Kolejne rekordy sprzedaży i rzesze fanów, którzy z utęsknieniem czekali na dzień premiery, świadczą tylko o tym, jak wielki sukces od lat odnosi FIFA. Wygryzła ona praktycznie wszystkie tego rodzaju pozycje, a sama zdobywa szczyty wszystkich możliwych rankingów.

Podstawowe informacje o FIFA 20 Download

Trudno byłoby wskazać kogokolwiek, kto choćby nie słyszał o grze FIFA 20. Ta wyjątkowa gra to najlepszy symulator piłki nożnej dostępny na rynku. Siła tego wydania tkwi w jego realizmie i rozbudowanym formom rozgrywki. Sprawdźcie sami, jakie rozwiązania twórcy gry zastosowali tym razem.

Wbrew pozorom FIFA 20 za darmo daje cały wachlarz możliwości. To nie tylko standardowe mecze, ale także inne opcje. Jedną z opcji jest możliwość prowadzenia samodzielnej rozgrywki. Twoim przeciwnikiem jest wówczas szczegółowo dopracowana sztuczna inteligencja.

Twoje mecze mogą być zarówno krótkimi rozgrywkami, jak i elementami dłuższej kariery. Jeśli zdarzy się, że będziesz mieć okazję, by pograć także ze znajomymi, FIFA 20 świetnie sprawdzi się także w tej odsłonie.

Przyjacielska rywalizacja czyni rozgrywane mecze jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Tradycyjnie już możecie wybierać spośród drużyn przynależących do konkretnych lig lub reprezentacji narodowych.


Polecamy również grę: FIFA 21 Download za darmo


Już teraz FIFA 20 Pobierz i zobacz, co się zmieniło

Ukazująca się lat seria od EA Games ciągle nie traci rozpędu. Widać to chociażby po zmianach, które otrzymujesz w FIFA 20. Większość z nich dotyczy prowadzenia samej rozgrywki. Choć z pozoru mogą one wydawać się kosmetyczne, uwierzcie nam na słowo – rzeczywiście wprowadzają nową jakość do waszych meczów! Zresztą, sprawdźcie sami.

Pierwszą i najważniejszą chyba zmianą związaną z rozgrywką FIFA 20 jest zwolnienie tempa. Zarówno zawodnicy, jak i sama piłka, poruszają się znacznie wolniej. Celem zmiany jest stworzenie bardziej naturalnej symulacji.

W ten sposób mecze w grze lepiej oddają realia prawdziwego boiska. Sama piłka stała się natomiast o wiele bardziej nieprzewidywalna. Musisz zatem o wiele skrupulatniej zastanawiać się nad podaniami i strzałami.

Wszyscy wielbiciele FIFA 20 Download będą mogli wreszcie przestać narzekać na element, który irytował nawet największych fanów tej serii: bramkarzy. Jak dotąd były to postaci wręcz tytaniczne, z nadludzkim refleksem, zupełnie nienaturalne.

Znajdując się w sytuacji sam na sam z golkiperem, żaden napastnik nie miał szans. EA Games wreszcie rozwiązało ten problem, tworząc bardziej wyważonych bramkarzy. To kolejna zmiana, która wpłynęła na to, że mecze są o wiele bliższe rzeczywistości.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3591

FIFA 20 Pełna wersja za darmo z House Rules

Poprzednie wydanie gry zyskało serca fanów na całym świecie dzięki wyjątkowemu trybowi House Rules. EA Game słusznie postanowiło, że nie będzie pozbawiać FIFA 20 pełna wersja czegoś, co tak dobrze działa. To tryb rozgrywki, którą prowadzi się zgodnie z własnymi zasadami. Tym razem jednak wzbogacono go o nowe rozwiązania.

W FIFA 20 masz szansę zdecydować, czy wybierzesz opcję Król Wzgórza, czy Piłka Fortuny. Pierwsza z nich opiera się na kształtowaniu umiejętności utrzymania piłki w posiadaniu. Dlatego też, aby zdobyć bramkę, konieczne jest podtrzymanie wybranej pozycji.

W drugim trybie, który także dostępny jest w FIFA 20 za darmo, wszystko zależy wyłącznie od losu. Możesz zyskać jeden lub trzy punkty (nigdy nie wiesz, ile ci się trafi), grając zawodnikiem z bliżej nieokreślonymi atrybutami. Raz jest to wyjątkowo szybki bieg, innym razem niesamowita siła strzału.

Jak pobrać FIFA 20 w trybie VOLTA?

Zastanawiasz się, jak pobrać FIFA 20 za darmo z jej największym atrybutem: trybem VOLTA? Cóż, odpowiedź jest niezwykle prosta: otrzymujesz jako element wbudowany do pełnej wersji gry. Jeśli zatem byłeś fanem Fifa Street, z pewnością ucieszy cię pojawienie się tej nowości. Dzięki kampaniom reklamowym EA Games, Volta obrosła wielką sławą. Czym właściwie ona jest?


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download za darmo


W najnowszej FIFA 20 tryb Volta to możliwość brania udziału w jedynych w swoim rodzaju rozgrywkach ulicznych oraz halowych. Do dyspozycji dostajesz areny rozmieszczone na całym świecie. W Voltę możesz grać samodzielnie, jak i z przyjaciółmi. Dostępny jest również specjalny tryb kariery w ramach tej opcji.

Koniecznie FIFA 20 pobierz już teraz, by sprawdzić, jak wyglądają prawdziwe, uliczne rozgrywki. Wybierasz mecz w składzie trzyosobowym, czteroosobowym lub pięcioosobowym. Możesz decydować o obecności bramkarza bądź band.

Volta ma także tę zaletę, że służy głównie zabawie. Oczywiście, że każdy chce wygrać, ale nie jest to najistotniejsze. Możesz strzelać piętką czy odgrywać się podeszwą. Próbowanie nowych sztuczek daje prawdziwą satysfakcję.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3591

Sprawdź inne modyfikacje w FIFA 20 pełna wersja

Poza wspomnianymi już ulepszeniami oraz wyjątkową Voltą, FIFA 20 może pochwalić się także innymi nowościami. Po pierwsze, ku uciesze fanów, dopracowane zostały stałe elementy gry.

Chodzi tutaj oczywiście o rzuty karne oraz rzuty wolne. Celownik pozwoli ci na bardziej precyzyjny strzał oraz określenie jego siły. Rzut wolny możesz oddać, nadając piłce taką rotację, jaka jest twoim zdaniem najbardziej odpowiednia.

FIFA 20 – Trailer

Smakowity kąsek dla wszystkich wielbicieli FIFA 20 stanowią także wszelkiego rodzaju wirtualne dodatki. Społeczność skupiona wokół gry to masa ludzi, którzy chętnie rywalizują w rankingach i rozgrywkach, a także udostępniają swoje najlepsze zagrania w mediach społecznościowych. Rozszerzono także grafikę, stadiony są bardziej dopracowane, a ścieżka dźwiękowa uległa unowocześnieniu.

Skorzystaj ze wszystkiego, co daje ci FIFA 20: House Rules, Volta, rozbudowana społeczność online, ulepszenia w rozgrywkach, odświeżona grafika. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, sprawdź filmiki z najlepszych meczy na YouTube. Sami fani potwierdzą, że warto mieć w swojej kolekcji FIFA 20.

4.7/5 - (147 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *