Strona główna » Blog » Yandere Simulator Download Za Darmo

Yandere Simulator Download Za Darmo

przez GrandGamer.pl
Yandere Simulator Download za darmo

Poznaj Yandere Simulator Download, jeden z najgorętszych tytułów nadchodzącego roku. Jeżeli ta gra akcji będzie tak fenomenalna, co jej zapowiedzi, to zdecydowanie jest na co czekać. Sprawdź, czy będzie to pozycja także dla ciebie!

Czym jest Yandere Simulator Download?

Jak dotąd gracze mieli okazję poznać Yandere Simulator dzięki wersji demonstracyjnej, która została udostępniona pod koniec sierpnia 2020 roku. Od tego czasu tytuł ten cieszy się całkiem sporą popularnością. Przyciągnął on szczególnie fanów mangi i anime oraz japońskiej popkultury. Co takiego kryje za sobą ten tytuł?

Otóż Yandere Simulator jest grą akcji, którą stworzył amerykański deweloper, kryjący się za pseudonimem YandereDev. Jest on już współtwórcą kilku ciekawych tytułów dostępnych na urządzenia mobilne oraz konsole. Tym razem tworzy on komercyjną wersję gry typu stealth.

Jako stealth game Yandere Simulator posiada wiele elementów wymagających ostrożności gracza. Jest to ten rodzaj rozgrywki, w którym musisz umieć się skradać, szpiegować i ukrywać. To bardzo ciekawy gatunek, ponieważ wówczas gra wymaga nie lada zręczności oraz wiele sprytu.

Yandere Simulator Pobierz, jeśli jesteś fanem mangi i anime

Jeżeli należysz do grona osób, które uwielbiają wytwory japońskiej kultury, jakimi są manga i anime, koniecznie Yandere Simulator pobierz, bo na pewno spodoba ci się klimat tej gry. Do złudzenia przypomina ona właśnie tego rodzaju produkcję. Cała grafika jest stylizowana na anime. Również scenariusz gry z powodzeniem mógłby wpasować się w ten nurt.

Skąd Yandere Simulator zaczerpnęło swoją nazwę oraz pomysł na fabułę? Otóż „yandere” jest terminem stosowanym do określenia osoby, która z jednej strony potrafi oddać się całą sobą miłości do drugiej osoby, z drugiej zaś jest wręcz psychotycznie nadopiekuńcza wobec niej. Jest to postać niezwykle zazdrosna, która szybko może zmienić się ze słodkiej osoby w kogoś potwornie brutalnego.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6920

Yandere Simulator Pełna wersja za darmo z oryginalnym scenariuszem

W Yandere Simulator masz dostęp do unikalnej historii, która jest zabawna i przerażająca jednocześnie. Podczas rozgrywki wcielasz się w Atano Aishi, czyli tytułową yandere. To japońska licealistka, która na zabój zakochała się w Taro Yamada, w grze nazywanego Senpai. Oczywiście celem Aishi jest zdobycie serca obiektu swoich uczuć. Uznała jednak, że aby to zrobić, musi wyeliminować wszelkie konkurentki.

Eliminacja rywalek w Yandere Simulator może odbywać się na wiele sposobów. Możesz zaprzyjaźnić się z wybraną dziewczyną, zdradzać, wrabiać czy plotkować. Nie jest to jednak cały zestaw metod twojej yandere. Potrafi ona przerobić się osobę skrajnie brutalną.

W związku z tym w Yandere Simulator możesz wypróbować na oponentkach do serca Yamady także takie sposoby jak zatrucie, zmiażdżenie, utonięcie, porażenie prądem, sfingowanie samobójstwa, tortury czy morderstwo.

Wyjątkowy zestaw przedmiotów: Jak pobrać Yandere Simulator ze wszystkimi obiektami?

Póki co w demo Yandere Simulator za darmo udostępniono wiele przedmiotów, a ich gama ma poszerzyć się w komercyjnej wersji gry. Jaki Aishi będziesz dysponować całkiem sporym arsenałem broni. Możesz mieć bowiem dostęp do noża kuchennego, kija baseballowego, piły tarczowej, a nawet katany. Z takim zestawem na pewno znajdziesz kilka interesujących sposobów na pozbycie się rywalek, które kręcą się blisko twojego Senpai.


Polecamy również grę: CS GO Download za darmo


W Yandere Simulator masz stały kontakt z kolegą, który zdobywa dla ciebie wiele istotnych elementów. To od niego dostajesz broń oraz plany. Wypełnia on również drobne przysługi na twoje zlecenie. To wszystko możesz mieć za dzielenie się z nim informacjami czy oddawanie mu rzeczy, jakich jak majtki. Te absurdalno-humorystyczne elementy są niezwykle charakterystyczne dla anime.

Jak widzisz, nie musisz zastanawiać się, jak pobrać Yandere Simulator z potrzebnymi ci przedmiotami. Ich posiadanie nie będzie bowiem zależne od dodatkowych funduszy wydawanych w grze, lecz od twoich relacji z jedną z funkcjonujących w świecie przedstawionym postaci.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6920

O czym jeszcze musisz pamiętać w Yandere Simulator?

Choć dokonywanie wszelkiego rodzaju zbrodni w Yandere Simulator oraz eliminacja przeciwniczek mogą być wciągające, musisz pamiętać o tym, by nie spuszczać oczu ze swojego celu ostatecznego. A jest nim przecież zdobycie Senpai. Z pewnością ci się to nie uda, jeżeli ten uzna cię za chodzącą po szkole psychopatkę.


Polecamy również grę: Spore Download Za Darmo


Grając w Yandere Simulator Download musisz pilnować, aby nie było żadnych świadków popełnianych przez ciebie zbrodni. Konieczne będzie także zadbanie o dobrą reputację. Twoje zbrodnie, jeżeli zostaną wykryte, będą wpływały na atmosferę panującą w szkole.

Wszyscy staną się dużo bardziej ostrożni, przez co ciężko będzie ci pozbywać się kolejnych dziewczyn. Ponadto, negatywny nastrój oraz niepokój nie uczynią Senpai bardziej podatnym na twoje zaloty.

Dodatkowe opcje w Yandere Simulator pełna wersja

W Yandere Simulator możesz także zyskać dodatkowe umiejętności, na przykład większy spryt, który pozwoli ci unikać podejrzeń, czy łatwy dostęp do kolejnych przedmiotów i broni. Zyskujesz to poprzez uczęszczanie na zajęcia pozalekcyjne oraz aktywny udział w funkcjonowaniu szkolnych klubów.

Yandere Simulator – Trailer

Według zapowiedzi dewelopera w Yandere Simulator za darmo będą również dostępne różne tryby gry. Wśród nich można wymienić:

  • Story Mode
  • Lata 80-te
  • Endless Mode
  • Tryb niestandardowy
  • Tryb Pose
  • Mission Mode

Pierwszy z wymienionych trybów do Yandere Simulator to oczywiście gra podstawowa. Tryb niestandardowy pozwala na modyfikowanie jej ustawień, a Endless Mode sprawia, że rozgrywka nigdy się nie kończy. W specjalnym trybie przenoszącym do lat 80-tych można odegrać prequel do historii z głównej fabuły, w którym udział biorą rodzice Aishi. Dzięki Pose Mode będziesz w stanie wcielić się w ulubioną postać z gry.

Natomiast Mission Mode będzie opierać się na wykonywaniu misji dla twojego Info-chan, od którego masz broń i plany. Premierę Yandere Simulator na PC w wersji komercyjnej zaplanowano na 2022 rok. Ci, którzy widzieli już demo, z pewnością potwierdzą, że jest na co czekać.

4.6/5 - (234 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz