Undertale Download Pełna Wersja Za Darmo

Jeżeli lubisz oldchoolowe, przyjemne w odbiorze gry, to Undertale Download będzie dla ciebie świetną propozycją. To barwny świat pełen ciekawych postaci. Gra jest intuicyjna i ciekawa, wprowadza w pozytywny nastrój i zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

Poznaj Undertale Download

Undertale to przede wszystkim dosyć rozbudowana gra fabularna. Powstała ona za sprawą Toby’ego Foxa. Jest to niezależny twórca gier komputerowych. Samodzielnie pełnił rolę reżysera, projektanta, artysty, programisty, scenarzysty, a nawet kompozytora. Trzeba przyznać, że odwalił on kawał dobrej roboty!

Ogromną pomocą dla Toby’ego przy tworzeniu Undertale pełna wersja był Temmie Chang. Ten grafik pomógł stworzyć świat w klimacie retro. W połączeniu z ponadczasową muzyką, na którą składa się sto rozmaitych utworów, cała gra pozwala w pewnym sensie na cofnięcie się w czasie.

Wkręć się w wyjątkową historię, Undertale Pobierz już teraz

Na samym początku w Undertale za darmo jesteśmy wprowadzani w historię tego świata. Dowiadujemy się bowiem, że w dawnych czasach Ziemią rządziły dwie rasy, czyli ludzie oraz potwory. Koegzystowały one w spokoju, który został zburzony przez straszny konflikt. Długotrwała oraz krwawa wojna dała ludziom zwycięstwo, a potwory skazała na życie w podziemiach.

W Undertale wcielasz się w rolę małe człowieka, który postanawia wyruszyć na Ebott. Wokół tej góry krążą niesamowite legendy, podobno nikt nie powrócił jeszcze z takiej podróży. W trakcie swojej wędrówki, szukając schronienia, wpadasz do nory, która prowadzi cię wprost do podziemnego świata.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4637

Undertale Pełna wersja za darmo z kilkoma zakończeniami

Jeśli zaciekawił cię motyw przebywania w podziemiach pełnych potworów, Undertale pobierz i sprawdź, jak rozwinie się akcja. Poruszając się po magicznym świecie, spotykasz różnorodne potwory. Każdy z nich nie tylko wygląda inaczej, ale również ma własne cechy charakteru, które przejawiają się w sposobie ich komunikacji. Przez całą rozgrywkę wdajesz się w różne konwersacje z nimi.

Oczywiście tym, czego pragniesz najbardziej w Undertale, jest wydostanie się na powierzchnię. Jeżeli chcesz to osiągnąć, musisz przejść przez gęstą sieć łamigłówek, znajdując ich rozwiązania, oraz (oczywiście) pokonać wszystkie potwory.

Wyjątkowym elementem w Undertale Download jest sposób pokonywania potworów. Choć nie brakuje tutaj klasycznego rozwiązania, jakim jest walka, to nie ona stanowi motyw wiodący. Zamiast tego użytkownik dostaje wyjątkowe możliwości, może bowiem zwyciężyć poprzez zastraszenie, pocieszenie czy flirtowanie z potworem. Wiele zależy od charakteru ów stworzenia i jego sytuacji. Sposób, jaki wybierzesz, będzie implikował zakończenie gry.

Jak pobrać Undertale na różne platformy?

Opis gry jako przypominającą oldchoolowe RPG rodzi pytanie, jak pobrać Undertale na rozmaite platformy? Na szczęście twórcy pomyśleli o użytkownikach różnego rodzaju sprzętu. Od tego przecież zależy sposób sterowania. Im bardziej dopasowany do gracza, tym przyjemniejsza staje się rozgrywka.

Undertale jest dostępne na następujące platformy:

  • Windows,
  • macOS,
  • Linux,
  • Play Station 4,
  • Play Station Vita,
  • Xbox One,
  • Nintendo Switch.

Oczywiście Undertale za darmo nie zostało wydane we wszystkich tych wersjach jednocześnie. Najpierw powstała odsłona na pecety. Ukazała się ona we wrześniu 2015 roku. Następnie poczyniono krok w kierunku konsol Play Station (w 2017 roku), a rok później Nintendo Switch. Użytkownicy Xbox One doczekali się swojej wersji dopiero w marcu 2021 roku.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 4637

Różne ścieżki zakończenia w Undertale

Jak już wspomnieliśmy, Undertale pozwala ci zdecydować o sposobie zakończenia gry. W zależności od swoich decyzji możesz sprowadzić rozgrywkę do dwóch trybów. Jeden z nich jest bardziej pokojową wersją fabuły, drugi wręcz przeciwnie.


Polecamy również grę: NFS Heat Download Za Darmo


Pierwszy sposób na przejście Undertale to Pacifist Run. Jest to taki sposób prowadzenia rozgrywki i podejmowania decyzji, w  którym powstrzymujesz się od złośliwości i złych poczynań. Rozwiązujesz problemy z potworami w sposób pokojowy i dzięki temu bezkrwawo przechodzisz całą grę.

Istnieje jednak inny sposób na przebycie całego scenariusza w Undertale. Możesz postępować w sposób wredny wobec napotykanych stworzeń, a wówczas uruchomisz tak zwany Genocide Run. Dopiero wtedy w rozgrywki włączone zostaną elementy horroru. Można też uznać, że jest to trudniejszy poziom rozgrywki, ponieważ jest ona o wiele bardziej wymagająca.

Popularność Undertale

Nie można ominąć także faktu, że Undertale pełna wersja stał się niezwykle popularnym tytułem. Został on wysoko oceniony przez wielu recenzentów i zyskał dobre miejsca w rankingach gier na pecety oraz ogólnie gier wszech czasów.

Jednak najważniejsze jest to, że Undertale zostało docenione również przez samych graczy. Serwis YouTube jest pełen viedeo, w których użytkownicy dzielą się swoimi przygodami z gry. Na Idependent Games Festival w 2016 roku gra zdobyła nagrodę publiczności. To wielkie wyróżnienie dla jej twórców.

Undertale – Trailer

Co tak urzekło graczy w Undertale? Przede wszystkim połączenie dobrej, solidnie przygotowanej fabuły i ciekawej rozgrywki z dużą dawką humoru. Dziwne zachowania potworów, wesołe rozmowy oraz nietuzinkowe sytuacje rozśmieszą praktycznie każdego.

Wyjątkową rolę odegrała w tym także świetna mechanika, która nie jest sztywna i może prowadzić do nieoczekiwanych wydarzeń w połączeniu z interakcjami gracza z interfejsem.

Trudno o drugi tak oryginalny tytuł. Dlatego, jeśli masz okazję zagrać w Undertale Download, koniecznie z niej skorzystaj. To fantastyczny sposób na poznanie możliwości tak unikalnych produkcji oraz zaserwowanie sobie wysokiej jakości rozrywki.

4.6/5 - (243 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *