Spore Download Pełna Wersja Za Darmo

Jako poszukiwacz wyjątkowych gier nie możesz pominąć świetnego tytułu, jakim jest Spore Download. To naprawdę nietuzinkowa pozycja, która przewróciła gamerski świat do góry nogami. Oryginalny pomysł oraz unikalne wykonanie sprawiły, że zachwyciła użytkowników na całym świecie, stając się jednocześnie pierwszą grą tego rodzaju. Sprawdź, co ciekawego w niej znajdziesz.

Gra o ewolucji, czyli Spore Download

Ta świetna pozycja często określana jest (i słusznie!) mianem gry o ewolucji. Otóż w Spore rozpoczynasz swoją przygodę od samego powstania istnienia. Na początku wybierasz jedną z planet dostępnych w rozpościerającym się przed tobą wszechświecie.

Już od pierwszych chwil spędzonych w Spore za darmo masz kilka możliwości, wpływających na dalszą rozgrywkę. Po wybraniu planety umieszczasz swoją pierwotną istotę w asteroidzie, dzięki której dostanie się ona we wskazane przez ciebie miejsce.

Początkowi gry towarzyszy przepiękna animacja, na której asteroida wędruje ku planecie, a następnie rozbija się na niej. I oto jesteś – zaczynasz żyć. W Spore pełna wersja masz bardzo prosty cel: chcesz przetrwać i wyewoluować do jak najlepszej formy stworzenia.

Dlatego do twoich podstawowych zadań będzie należało jedzenie oraz uciekanie przed groźniejszymi od siebie istotami. Każdy kęs pożywienia sprawia, że rośniesz. Wraz z twoim wzrostem, będą pojawiały się nowe elementy służące do rozwijania istoty, którą kierujesz.

Twórcy Spore pozwalają ci decydować praktycznie o wszystkim. Samodzielnie wybierasz kształt oczu, rodzaje kończy, dodatkowych odnóży czy otworu gębowego. Wszystko po to, abyś mógł w pełni samodzielnie kierować ewolucją swojego stworzenia. Te wszystkie frapujące możliwości z pewnością wciągną cię bez reszty.


Polecamy również grę: City Car Driving Download Za Darmo


Ewolucja pod twoim okiem: Spore Pobierz i wykaż się kreatywnością

Choć uważamy, że Spore Download słusznie opisywane jest jako pozycja, dotycząca ewolucji, to jednak jest to nadal określenie zbyt wąskie. Dużo lepiej charakter gry oddaje stwierdzenie, iż jest to pełny symulator życia – od jego zaistnienia, aż przez miliardy lat ewolucji.

Istota, którą kierujesz, rozwija się praktycznie bezustannie. Jednak to ty decydujesz, w jaką stronę ów rozwój ma postępować. W Spore za darmo zmieniasz kolor i kształt postaci, a także dodajesz do niej opisane już wcześniej elementy.

Musisz jednak pamiętać, że wszelkie dokonane przez ciebie zmiany nie mają na celu stworzenia postaci estetycznej. Nawet najmniejszy detal ma znaczenie dla przetrwania: ułożenie oczu, rodzaj podnóży, kształt tułowia to elementy, które wpłynął na siłę, szybkość oraz inne cechy twojego stworzenia.

Fascynujące jest także to, że wiele części składowych Spore jest generowanych w czasie rzeczywistym. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć, jakiego rodzaju istotny powołają do życia użytkownicy, animację w grze poparto licznymi automatycznymi mechanizmami.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3037

Spore Pełna wersja za darmo z edytorem

Jeśli zafascynował cię dotychczasowy opis, Spore pobierz i koniecznie zapoznaj się z dostępnymi edytorami. Jest ich kilka, ale działają one na podobnych zasadach. Pierwszy, z którym się zetkniesz, będzie kreator postaci. Jest to miejsce, w którym dokonujesz zmian na swoim stworzeniu. Wszystkie dokonane przez ciebie zmiany wpływają na cały gatunek, bowiem zapisują się one w punktach DNA.

Istnieje także kilka edytorów dostępnych w Spore. Wraz z kolejnymi poziomami gry będziesz odkrywać coraz dalsze etapy ewolucji. W ten sposób zyskasz dostęp nawet do edytorów pojazdów lądowych, latających i wodnych, budynków, strojów i statków kosmicznych.

Twórcy nie przewidzieli praktycznie żadnej granicy dla twojej wyobraźni, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, być wyewoluował do hiper cywilizacji zajmującej cały wszechświat.

Jak pobrać Spore z dodatkami?

Gdy ma się tak rozbudowane możliwości, do głowy wpada całe mnóstwo pomysłów. Nic dziwnego, że wówczas aż chce się zyskać dostęp do jeszcze większych możliwości. A zatem, jak pobrać Spore z dodatkami? Nie będzie to trudne, wystarczy skorzystać ze źródła, jakim jest EA Download Manager. Twórcy gry tworzą bowiem wiele darmowych aktualizacji i pakietów.

Powstało także kilka oficjalnych dodatków do Spore. Zawierają one zróżnicowane elementy, toteż każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Pierwszym tego rodzaju dodatkiem jest „Straszne i śmieszne”, który zawiera 72 nowe elementy do stworzeń, dwa tła, 24 animacje oraz 48 stylów malowania.

Jak zapewne się domyślasz, część z nich jest utrzymana w klimacie grozy, część zaś komedii. Ponadto możesz także pobrać dodatki, takie jak „Kończyny egzoszkieletowe” czy „Części mechaniczne”.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3037

Dodatkowe informacje o Spore

Ta wydana w 2008 roku pozycja została stworzona przez Electronic Arts. Jednak prawdziwym ojcem Spore jest słynny projektant gier komputerowych, Will Wright, znany między innymi z takich tytułów, jak The Sims czy SimCity.

Poniekąd twórcami niektórych elementów Spore są również sami gracze. Każdy z nich ma bowiem swoje unikalne pomysły. Wszystkie wytwarzane przez użytkowników istoty, elementy, budynki czy pojazdy są zapisywane na specjalnym serwerze. Następnie zostają one skatalogowane i ocenione, a jeśli wykażą szczególną wartość – redystrybuuje się je dla innych graczy.

Spore – Trailer

Na koniec warto jeszcze dodać kilka słów o samej rozgrywce w Spore. Choć opiera się ona głównie na kreowaniu i rozwoju, nie jest nieskończona. Twoje stworzenie jak najbardziej może zostać zranione czy umrzeć.

Musisz zatem nie tylko dbać o rozwój właściwych cech, ale także o odpowiednią regenerację po ewentualnym ataku. W Spore z pomocą przychodzi jedzenie. Ten sam pokarm, który sprawia, że rośniesz, jest także podstawą do wyleczenia się po utracie punktów życia.

Pokaż, na co stać twoją wyobraźnię – zagraj w Spore, pomóż swojej istocie wyewoluować i sprawdź, czy uda ci się zbudować rozwiniętą cywilizację.

4.6/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *