Rimworld Download Pełna Wersja Za Darmo

Użytkownicy bardzo długo czekali na to, by zyskać dostęp do Rimworld Download w pełnej krasie. I choć naprawdę musieli wykazać się cierpliwością, to jednak  trudno znaleźć gracza, który stwierdziłby, że nie warto było. Dopracowane detale oraz świetnie przygotowane scenariusze to doskonała nagroda za długie oczekiwanie.

Wersja beta Rimworld Download

Wbrew pozorom Rimworld nie zostało stworzone przez starych wyjadaczy na rynku gier. Gra powstała dzięki studio Ludeo, dla którego był to debiut. I być może właśnie to świeże spojrzenie pozwoliło stworzyć coś tak świetnego. Jest to nietuzinkowa pozycja, ponieważ wykreowano w niej zupełnie nowy świat. Twórcy pokusili się o spojrzenie w daleką przyszłość, w której ludzkość jest w stanie zasiedlać przestrzeń kosmiczną. Zainteresowany? Rimworld pobierz i zobacz, jak ten wirtualny świat wygląda od wewnątrz.

Aktualnie możesz korzystać z Rimworld pełna wersja. To fantastyczna wiadomość, ponieważ przez ładnych kilka lat gracze mieli dostęp wyłącznie do wersji beta. Tak naprawdę dopiero w 2018 roku udało się im otrzymać gotowy, pełny produkt. Na szczęście Ludeo nie poprzestało na tym i dwa lata później wydano „Royalty” będące dodatkiem do Rimworld.

Rimworld Pobierz i poznaj wyjątkową historię

Fabuła Rimworld za darmo pozwala ci na odbycie podróży w kosmos. Wyobraź sobie odległą przyszłość i rozwój cywilizacyjny na poziomie zasiedlania innych planet. Właśnie do takiego świata trafiasz, rozpoczynając rozgrywkę. Jaka historia będzie ci towarzyszyć? Cóż, to tak właściwie zależy od ciebie. Twórcy gry postawili bowiem na kilka scenariuszy, dzięki którym masz szansę zdecydować o losie, który cię spotka.

  • Wśród dostępnych scenariuszy znajdziesz wersje zawierające:
  • Standardową rozgrywkę z losową planetą.
  • Świat po ataku mechanoidów.
  • Podróż milionera.
  • Pustą planetę.

Pierwszym scenariuszem, jaki masz do wyboru w Rimworld Download, jest standardowa opcja, w której losowo zostaje ci przydzielona planeta. Jest ona bardzo podobna do Ziemi, a zatem warunki na niej są stosunkowo sprzyjające. Wraz ze swoimi towarzyszami rozbijasz się na niej w czasie jednej z podróży kosmicznych. Co do postaci, którymi będziesz sterować – wybór również będzie losowy. Łącznie otrzymasz trzech bohaterów, za pomocą których zaczniesz nowe życie.


Polecamy również grę: SnowRunner Download Za Darmo


Jeśli zależy ci na bardziej rozbudowanym scenariuszu, możesz wybrać inną opcję w Rimworld. W kolejnym scenariuszu następuje atak wyjątkowo potężnych mechanoidów. Tylko pięciu bohaterom udaje się ocaleć. Teraz ciężar odbudowania cywilizacji spada na nich.

Posiadają prymitywną technologię i jedynie niewielkie zasoby, ponieważ wszystko inne zostało unicestwione. Możesz pokierować ich losami i sprawdzić, do jakiego poziomu uda ci się doprowadzić nowy świat.

W następnym ze scenariuszy W Rimworld masz do czynienia z ekstrawaganckim milionerem. Jego doczesne życie staje się nudne i niewystarczające, dlatego wyrusza na poszukiwanie przygód we wszechświecie, a wreszcie znajduje planetę, na której pragnie zbudować własną cywilizację.

W ostatnim scenariuszu masz największą dowolność. Wybierasz jedynie postać, którą będziesz kierował, zasiedlając planetę. W ten sposób w Rimworld możesz spróbować swoich sił w budowaniu całego osadniczego życia od zera.

Posiadasz bowiem dosyć rozwiniętą technologię, ale poza tym nie masz na planecie niczego. Wszystko musisz zdobyć i zbudować od nowa. Czy jesteś gotowy na takie wyzwanie?

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2593

Rimworld Pełna wersja za darmo ze wszystkimi postaciami

Mocną stroną Rimworld Download jest rozbudowany system wybierania postaci.  Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również indywidualnymi cechami, które przejawiają się poprzez poszczególne umiejętności. Decydując się na konkretną postać, można skorzystać ze szczegółowego opisu, który jej towarzyszy, aby wiedzieć, do jakich funkcji będzie ona przydatna.

Jak pobrać Rimworld za darmo ze wszystkimi postaciami? O to nie musisz się obawiać, ponieważ są one dostępne w podstawowej wersji gry. Tym, co powinno cię frapować, jest właściwy dobór osadników. Jeśli chcesz rozwinąć swoją planetę i sprawić, by przetrwała, musisz zwracać uwagę na wszystkie potrzeby.

Konieczna będzie żywność i woda, ale także medycyna, zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwój technologiczny. Dlatego tak istotne jest, byś zasiedlił swoje nowe miejsce we wszechświecie zarówno bohaterami, którzy będą walczyć w obronie osady, jak i takimi, którzy postawią na naukę i rozwój.

Jak pobrać Rimworld ze wszystkimi scenariuszami?

Tak samo, jak postaci, tak i wszystkie scenariusze są w Rimworld. Zdecyduj zatem na jakim sprzęcie masz ochotę zagrać i włącz dowolny tryb rozgrywki. Sterowanie jest proste i bardzo intuicyjne. Dzięki temu, że gra jest dostępna zarówno na Microsoft Windows, jak i macOS  oraz Linux, możesz spędzać przy niej czas w ulubiony sposób. Dobrą wiadomością są także niskie wymagania sprzętowe, więc jeśli masz trochę starszy komputer, nie musisz się tym przejmować.


Polecamy również grę: Minecraft Java Edition Download Za Darmo


Zaczynając rozgrywkę w Rimworld, od razu zauważysz, że jest ona w głównej mierze oparta na zachowaniu twoich postaci (poza zdarzeniami losowymi). Dlatego ich dobór, o czym pisaliśmy wyżej, jest tak ważny. W celu rozwinięcia cywilizacji musisz podejmować się różnych prac. Według ustalonego przez ciebie harmonogramu. Zadania powinieneś dopasowywać adekwatnie do umiejętności bohaterów.

Sztuczna inteligencja zastosowana w Rimworld fantastycznie współpracuje z decyzjami gracza. Zarządzasz wszystkimi procesami, przydzielając kategorie prac postaciom, a czasami konkretne zadania, a następnie obserwujesz, jak wykonują je, prowadząc do rozkwitu twojej osady. Musisz jednak pamiętać o czasie na regenerację i odpoczynek. Zresztą nie tylko twoi bohaterowie mają swoje potrzeby.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2593

Inne elementy rozgrywki w Rimworld

Wiele możesz zyskać, rozbudowując poszczególne elementy osady. Pamiętaj jednak, że zadowolenia jej mieszkańców nie otrzymasz w Rimworld. Ten istotny czynnik możesz wypełnić wyłącznie wówczas, gdy zadbasz o ich potrzeby. Zaczynasz od absolutnych podstaw, wśród których znajdują się takie kwestie, jak jedzenie czy dach nad głową. Z czasem jednak osadnicy stają się coraz bardziej wymagający i pragną również rozrywki czy komfortu. Mieszkańcy są zróżnicowani i każdy z nich może mieć własne potrzeby.

Rimworld – Trailer

Niezwykle istotne w Rimworld jest również zadbanie o bezpieczeństwo osady. Kilka akapitów wcześniej wspominaliśmy o postaciach zdolnych do walki. Ci wojownicy będą bronić twoich terenów, gdy zostaną one zaatakowane. To jeszcze nie wszystko! Po każdej bitwie musisz między innymi zadbać o zabranie ciał, aby nie rozkładały się na ulicach.

Podstawą w tej grze jest twoja własna cierpliwość, zdolność do zapamiętywania szczegółów oraz szybkość uczenia się. Rimworld to naprawdę wymagająca pozycja, przy której wielu już się poddało, nie mogąc przetrwać w tym nieprzyjaznym świecie. Warto jednak próbować, można korzystać z dostępnych w sieci poradników, udostępnianych przez wytrwanych graczy.

Podróże kosmiczne, budowanie cywilizacji, walki między osadami, eksploracja przestrzeni i rozwój technologii – to wszystko znajdziesz w Rimworld pełna wersja.

4.6/5 - (224 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *