The Sims 2 Ultimate Collection Download

Czy istnieje na świecie popularniejsza gra niż Simsy? Ten niesamowity symulator życia, choć powstał dawno temu (pierwsza odsłona ukazała się w 2000 roku, to ponad 20 lat temu!), nadal jest rozchwytywany przez fanów. Jednym z kasowych sukcesów była druga odsłona tej serii oraz jej dodatki, które składają się na pełne The Sims 2 Ultimate Collection Download. Już sama dwójka w dziesięć dni od momenty wydania biła rekordy sprzedaży. Liczne dodatki przyniosły tej odsłonie tylko dodatkową sławę.

Podstawa do The Sims 2 Ultimate Collection Download

Rzecz jasna bazą do The Sims 2 Ultimate Collection jest “czysta” dwójka. Została ona wydana we wrześniu 2004 roku, a więc aż cztery lata po premierze pierwszej części. Druga część Simsów również została stworzona przez Maxis, należące do wydawcy – Electronic Arts. Zapewne większość z was wie, że Maxis odpowiada również za stworzenie bardzo popularnego symulatora miasta, czyli SimCity. Warto dodatkowo wiedzieć, że współzałożycielem Maxis był Will Wright. To właśnie on zaprojektował ten świetny symulator.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 49153

Klasycznie druga część The Sims pojawiła się początkowo wyłącznie w wersji na PC. Sukces gry zachęcił jednak wydawców do poszerzenia wachlarza platform. W związku z tym już rok później, The Sims 2 trafiło także na najbardziej popularne konsole. Następnie wydano kolejną wersję na Sony PSP. Jak przystało na Maxis, The Sims 2 Ultimate Collection to bardzo rozbudowana sieć symulatora, dlatego wielu graczy uważa, że mimo wszystko najwygodniej jest grać na klasycznym PC.


Polecamy również grę: The Sims 2 Download za darmo


The Sims 2 Wszystkie Dodatki Do pobrania w jednym miejscu

Chcąc w pełni korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje druga odsłona Simsów, Pobierz The Sims 2 wszystkie dodatki. Wówczas zyskasz całe spektrum możliwości i godzinami będziesz cieszyć się z urozmaiconej rozgrywki. W serii The Sims wyróżnia się rożne rodzaje dodatków, które z czasem pojawiają się przy każdej odsłonie.

Czego można się więc spodziewać po The Sims 2 Ultimate Collection? Jest to pełen pakiet drugiej części Simsów i zawiera on wszystkie dostępne w polsce rozszerzenia. Poniżej przedstawiamy listę zawartości kolekcji:

 • Rozszerzenie Na Studiach
 • Rozszerzenie Nocne Życie
 • Pakiet Zestaw Świąteczny
 • Rozszerzenie Własny Biznes
 • Pakiet Rozrywka rodzinna
 • Pakiet Szyk i elegancja
 • Rozszerzenie Zwierzaki
 • Pakiet Na święta
 • Rozszerzenie Cztery pory roku
 • Pakiet Impreza
 • Pakiet Moda z H&M
 • Rozszerzenie Podróże
 • Pakiet Młodzieżowy styl
 • Rozszerzenie Czas wolny
 • Pakiet Kuchnia i łazienka – wystrój wnętrz
 • Design Stuff
 • Pakiet IKEA urządza dom
 • Rozszerzenie Osiedlowe życie
 • Pakiet Rezydencje i ogrody

Zapewne kojarzysz znaczną część z tych tytułów. Do najbardziej popularnych dodatków należą: Nocne Życie, Zwierzaki, Cztery Pory Roku oraz Na Studiach. Pobierz The Sims 2 wszystkie dodatki i ciesz się nie tylko największymi rozszerzeniami, ale również mniejszymi, choć równie interesującymi rozszerzeniami.

Czym różni się dwójka od pierwszej części gry?

Pomiędzy pierwszą a drugą częścią The Sims zaszła ogromna zmiana. Przede wszystkim w drugiej części mamy już do czynienia z w pełni trójwymiarową grafiką. Znacząco zmienia to perspektywę z jakiej możemy patrzeć na naszego Sima. Przyglądając się wykreowanej przez siebie postaci można na przykład zauważyć zmiany w jej mimice w czasie różnych aktywności. W Ultimate Collection nawet samo tworzenie Sima stało się bardziej zaawansowane. Możesz wpłynąć na rozmaite szczegóły, które w jedynce były nie do ruszenia. Twój Sim może mieć konkretną sylwetkę, masz do dyspozycji więcej strojów itd.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 49153

Ogromną zmianą w Sims 2 Ultimate Collection jest również charakter Sima. Możesz wskazać nie tylko jego wiek i wygląd, ale także określić jego życiowe priorytety. W ten sposób twój Sim będzie miał jakiś życiowy cel, np. zostanie gwiazdą czy założenie własnej rodziny. Każda postać ma nawet własne DNA – co to oznacza w praktyce? Twórcy gry zadbali o to, aby dziecko odziedziczyło pewne cechy po swoich rodzicach. Zupełnie jak w prawdziwym życiu.

Jak w pełni wykorzystać potencjał gry?

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał tej gry, po prostu pobierz The Sims 2 wszystkie dodatki. Dzięki temu będziesz w stanie rozegrać własne scenariusze w wielu różnych wariantach i wykorzystać wszystkie dostępne opcje. Spójrz chociażby na nowość, jaką jest wprowadzenie całego cyklu życia Simsów do gry. Swoimi postaciami możesz kierować od momentu, w którym są dziećmi, aż po późną starość. Daje ci to ogromne możliwości rozgrywania rozmaitych sytuacji, m.in. uczęszczania na studia, imprezowania, podróżowania czy robienia kariery.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


Kolejną interesującą zmianą w tej wersji simsów jest mechanizm, który sprawia, że twoje decyzje mają realny wpływ na życie Sima. Jeżeli określić swoje preferencje za młodu, będą one towarzyszyć twojej postaci przez całe życie. Niektóre decyzje będą miały kluczowe znaczenie dla przyszłości twojego Sima.

The Sims 2 Ultimate Collection Trailer

Jak pobrać The Sims 2 Ultimate Collection za darmo?

Pobranie The Sims 2 Ultimate Collection nie jest trudne, jednak wiąże się z określonymi kosztami. Sama podstawa, czyli druga część Simsów, jest o wiele tańsza niż w dniu premiery – w końcu od tego czasu minęło już kilkanaście lat. Klasycznie w Simsach pojawiały się darmowe akcesoria wraz z aktualizacjami. Jeżeli chodzi o inne dodatki i duże rozszerzenia, to możesz kupować je po kolei i w ten sposób rozłożyć wydatek lub nabyć całą kolekcję od razu (to najlepsze rozwiązanie). Często można trafić na świetne promocje od Origin i mieć całą kolekcję za grosze.

4.6/5 - (192 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *