The Sims 2 Download Pełna Wersja Za Darmo

Koniecznie musisz mieć najnowszą wersję The Sims 2 Download! Pamiętasz, jaki szał zrobiła na całym świecie pierwsza część tej gry? No właśnie! Ten wyjątkowy symulator życia, bo jakże inaczej go nazwać, doczekał się drugiej odsłony. Przeskok między jedynką a dwójką jest wręcz spektakularny. Zresztą, przekonaj się sam!

Wielogodzinna rozrywka z The Sims 2 Download

Z pewnością pamiętasz jeszcze z poprzedniej części (przyznaj, że nadal w nią grasz!), że w Simsy można grać godzinami, nie nudząc się ani chwili. Nie inaczej jest z The Sims 2. Analogicznie do jedynki, także tutaj motywem przewodnim jest zadbanie o to, by twoim Simom niczego nie brakowało.

Tak naprawdę rozgrywka jest praktycznie nieograniczona w czasie, gry nie da się przejść czy tak po prostu zakończyć ze względu na fabułę. Zwłaszcza, że fabułę budujesz przecież samemu.

Wśród tradycyjnych elementów w The Sims 2 pełna wersja, które zostały użyte także w pierwszej części tej serii, znajdziesz możliwość kupna lub budowy domu, konieczność stworzenia własnego Sima lub wybrania rodziny, która już jest na mapie, obowiązek spełniania simowych potrzeb oraz zarabiania pieniędzy na przeżycie. Cała zabawa uległa jednak znaczącej rozbudowie. Sprawdź, co twórcy przygotowali tym razem.

The Sims 2 Pobierz wprost od Electronic Arts

Tak, najnowsze The Sims 2 także zostały wypuszczone przez mistrzów w swoim fachu, Electronic Arts. Przede wszystkim, gra studia Maxis została poprawiona o liczne błędy, zgłaszane przez użytkowników jedynki. Nie są to oczywiście jedyne ulepszenia, ale sam fakt pokazuje, że EA doskonale wie, jak dbać o fanów.


Polecamy również grę: The Sims 3 Download za darmo


Jedną z największych zmian jest fakt, iż w The Sims 2 możesz włączyć opcję starzenia się Simów. W ten sposób, choć gra nadal jest potencjalnie nieskończona, twoja postać może po prostu umrzeć ze starości. Oczywiście wcale nie musi to oznaczać, że twój dom pustoszeje, a ty tworzysz nowe Simy. Możesz przecież zostawić po sobie potomstwo i wnuki, a cykl simowego życia będzie toczył się dalej.

Na początku rozgrywki od razu rzuci ci się w oczy zmiana w mapach. Marzyło ci się, aby opuścić nudne miasteczko? The Sims 2 pobierz teraz i zobacz, jak ożyła twoja okolica. Prawdziwą gratką jest jednak możliwość wgrania własnego rozkładu budynków do gry. Jak to możliwe?

Otóż jest to ukłon Maxis w stronę fanów ich innego dzieła – Sim City 4. W The Sims 2 za darmo możesz importować własne rozwiązania urbanizacyjne z właśnie z Sim City. Jakby tego było mało, możesz po prostu stworzyć własną mapę.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 9527

Nowa jakość budowania domu w The Sims 2 Pełna wersja za darmo

Niektórzy gracze przyznają, że bardziej od samej rozgrywki, kochają moment budowy własnego domu. W The Sims 2 ten obszar gry doczekał się licznych poprawek oraz nowych opcji. Dzięki temu tworzenie domu jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Zadbać można także o większą liczbę detali.

W The Sims 2 znajdziesz wszystkie obiekty, znane ci z jedynki oraz jej dodatków. Pojawiło się także wiele nowych przedmiotów. Wszystko to znajdziesz w jednym, wygodnym interfejsie, służącym do urządzenia domu.

Wśród obiektów służących budowie wymarzonego gniazdka, nowością są fundamenty. Nie dają one żadnych dodatkowych aktywności, ale spełniają także istotny walor estetyczny. Tworząc dom, możesz także postawić swoim Simom taras.

Zmiany wizualne to jeszcze nie wszystko. Niektóre przedmioty w The Sims 2 zostały wzbogacone o nowe opcje. Jednym z przykładów jest komputer, który służył dotychczas głównie do grania i przeglądania sieci. Tym razem można w nim czatować online ze znajomymi. Każdy Sim może także pogawędzić sobie przez telefon. Te dwie czynności mają rzeczywisty wpływ na jakość relacji Sima z innymi. Przez telefon można także zamówić opiekę do niemowlęcia, która zawsze była taką uciążliwością dla młodych, simowych rodziców.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


Jak pobrać The Sims 2 z nowymi elementami dla postaci?

Kolejną dobrą wiadomością dla wszystkich fanów jest to, że w The Sims 2 Pełna wersja nowości związane z tworzeniem wyglądu postaci są dostępne od razu, bez dodatków. Rozpoczynając grę, decydujesz zatem, czy tworzysz jednego, czy wielu Simów. Następnie wpisujesz ich dane personalne: imię i nazwisko i wiek. Wybierasz również kolor skóry, sylwetkę (gruby, chudy) oraz kształt twarzy i włosy. Ponadto, musisz zdecydować o stroju swoich Simów, i to na różne okazje. W co będą ubierać się na co dzień, a w co na oficjalne przyjęcia lub basen.

Jeśli chodzi o inne, fantastyczne nowości, to także tutaj nie musisz zastanawiać się jak pobrać The Sims 2 ze świeżymi opcjami dotyczącymi osobowości Sima. W najnowszej wersji od EA określasz cechy osobowości, mające wpływ na zachowania twojej postaci. Ponadto, wybierasz także ich życiowy cel: dążenia wiążące się z jednym z obszarów – popularność, rodzina, bogactwo lub romans.

Absolutnym zaskoczeniem dla fanów były w The Sims 2 pragnienia i obawy. Początkowo trzeba przyzwyczaić się do nich, aby móc skutecznie prowadzić rozgrywkę. Otóż pragnienia i obawy wytyczają to, czego Sim chce, a czego boi się na danym etapie. Wprowadzenie w życie Sima strachu skutkuje odejmowaniem specjalnych punktów. Jak pewnie się już domyślasz, spełnianie pragnień owe punkty dodaje. Kiedy zdobędziesz wystarczającą ilość punktów, to w The Sims 2 możesz wymienić je na wyjątkowe przedmioty, niedostępne w normalnym trybie.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 9527

Jak grać w The Sims 2?

Sam sposób prowadzenia gra w The Sims 2 Download się nie zmienia. Wszystkie opcje są klarowne, a sterowanie nadal jest bardzo domyślne. Gra uległa jednak rozbudowie. Analogicznie do jedynki, twoim podstawowym obowiązkiem jest spełnianie potrzeb Simów. Należą do nich: głód, towarzystwo, zabawa, pęcherz, komfort (chodzi o wygodne meble, takie jak krzesła, kanapy, łóżko), higiena, wystrój i energia. Wciąż widzisz paski, na których kolor zielony oznacza poprawny poziom, a czerwony zbyt niski.

The Sims 2 – Trailer

Kolejną kwestią są rachunki, które musisz płacić oraz jedzenie, które przecież kosztuje (nie mówiąc już o nowych meblach itd.). Twój Sim powinien zatem znaleźć pracę i rozwijać swoją karierę. Nowością w The Sims 2 w tym obszarze jest to, że awans możesz uzyskać także dzięki losowym sytuacjom – na pewno zauważysz pop-up, który wyskoczy nagle w czasie pracy twojego Sima i poprosi o zdecydowanie, jak ma on zachować się w danej sytuacji.

Rzecz jasna podstawą wejścia na wyższy szczebel w hierarchii pracowniczej nadal są zdolności rozwijane przez twoją postać. Dzięki swoim talentom, Sim może zarabiać, siedząc w domu – twórcy stworzyli bowiem opcję sprzedaży namalowanych przez niego obrazów, czy napisanych książek.

O The Sims 2 można by pisać jeszcze wiele. My jednak wolimy, byś na własnej skórze przekonał się, jak fantastycznie wypadła druga odsłona tego świetnego tytułu.

4.8/5 - (97 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *