Fernbus Simulator Download Za Darmo

Rolą każdego symulatora jest jak najwierniejsze odwzorowanie wrażeń, których możemy doświadczać w rzeczywistości, np. jako piloci czy kierowcy rajdowi. Fernbus Simulator Download perfekcyjnie spełnił tę rolę, stając się jednym z najlepszych symulatorów na świecie. Ta wyjątkowa gra podbiła serca fanów autobusów, którzy marzyli o tym, aby wcielić się w prawdziwego kierowcę tego rodzaju pojazdów. Zdecydowanie jest to gra warta uwagi!

Fernbus Simulator Download od TML-Studios

Światowa premiera gry miała miejsce już kilka lat temu, jednak pozycja ta nadal nie traci na popularności. Jej światowa premiera w 2016 r. przyciągnęła wielu ciekawskich, którzy dziś są jej zagorzałymi fanami. Za produkcję gry odpowiada studio znane ze świetnych symulacji. Na pewno słyszałeś już o TML-Studios, prawda? To właśnie oni stoją za tym doskonałym symulatorem. Fernbus Simulator Pobierz jako jedno z wielu dzieł tego producenta, wśród których można wymienić także popularne Tourist Bus Simulator czy City Bus Simulator.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7192

Jak dotąd Fernbus Simulator jest grą dostępną wyłącznie na PC. Kilka miesięcy po światowej premierze tego tytułu, dotarł on także do Polski. Wydawcą polskiej wersji gry jest Techland. W związku z tym może skorzystać z opcji zmiany języka na polski, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do napisów w rodzimym języku. Warto również dodać, że jak na tak świetną grę, wymagania sprzętowe są niewielkie. Ten tytuł spokojnie ruszy na każdym zwykłym pececie.


Polecamy również grę: Farming Simulator 22 Download za darmo


Fernbus Simulator Do pobrania na Steamie

Tak, jak większość dostępnych gier, również Fernbus Simulator Pobierz z popularnej platformy Steam. To najłatwiejszy sposób na to, aby dołączyć do zabawy. Rzecz jasna wydawca wypuścił również wersję pudełkową gry. Wiemy, że wielu graczy nadal lubi mieć w swojej kolekcji gry na płytach.

Kwestią godną uwagi są również kwestie techniczne. Fernbus Simulator Download powstał w oparciu o Unreal Engine. Dzięki temu rozgrywka jest płynna, a cała oprawa bardzo funkcjonalna. Niektórzy zaznaczają, że oprawa graficzna mogłaby być lepsza. Jednak jak na tak rozbudowany symulator nie jest ona zła. Trzeba także podkreślić, że twórcy położyli nacisk na szczegóły, które świetnie spełniają swoją rolę i robią duże wrażenie.

Poczuj się prawdziwy kierowca FlixBusa!

Przejdziemy teraz do szczegółów związanych z samą rozgrywką, bo zapewne to one interesują cię najbardziej. Tym, co docenili fani jest to, że w Fernbus Simulator możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca FlixBusa. Nie jest to zatem symulator z losowymi elementami, lecz wierne odwzorowanie realnej pracy określonej firmy. Otóż FlixBus to jedna z największych niemieckich firm przewozowych. Firma ta ściśle współpracowała z twórcami Fernbus Simulator, dlatego efekty są naprawdę fantastyczne.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7192

Jak już wspomnieliśmy, FlixBus jest niemiecką firmą przewozową. Dlatego swoje działania rozpoczynała właśnie w Niemczech (choć dziś autobusy firmy FlixBus można spotkać także na polskich ulicach). Z tego powodu w Fernbus Simulator za darmo będziesz mieć okazję pokonać trasy, które były wzorowane na prawdziwych kursach FlixBusa.

Pokonuj międzymiastowe trasy poruszając się po niemieckich drogach

Chcesz sprawdzić się jako kierowca na międzymiastowych kursach? To fantastycznie – Fernbus Simulator Pobierz i wykonuj kursy między niemieckimi miastami. Wśród największych miast należy wymienić:

  • Dortmund,
  • Frankfurt,
  • Berlin,
  • Stuttgart.

Oczywiście to nie wszystko! W Fernbus Simulator będziesz poruszać się po ok. 40 świetnie odwzorowanych miastach. Twoim zadaniem będzie, rzecz jasna, przewóz pasażerów. W całej grze możesz pokonać ok. 20 000 km kw niemieckich dróg – zarówno autostrad, jak i dróg miejskich. W czasie jazdy będzie czekać na ciebie wiele trudności. W grze funkcjonuje tryb dobowy oraz zmienne pory roku. Niezależnie jednak od pory dnia czy pogody, będziesz musiał odbyć swój kurs. 


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download za darmo


W Fernbus Simulator czeka na ciebie także wiele przeszkód. Podczas przygotowywania gry, korzystano z wiedzy i doświadczenia prawdziwych zawodowych kierowców. Dlatego zdarzenia, które czekają na ciebie na drodze są bardzo realistyczne. Z pewnością niejednokrotnie będziesz stać w korkach lub irytować się na roboty drogowe. Nierzadko dochodzi także do zdarzeń losowych, na przykład wypadków. Przez cały czas musisz być bardzo czujny!

Jak pobrać Fernbus Simulator z autokarem MAN?

Nie ma chyba bardziej popularnych autokarów niż słynne MANy. W Fernbus Simulator będziesz mieć do dyspozycji dwa takie pojazdy. Co ważne, autokary zostały bardzo szczegółowo odwzorowane. Zarówno ich wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny do złudzenia przypomina prawdziwe autokary. Na dużą uwagę zasługuje perfekcyjnie odwzorowany kokpit. Także sama mechanika pojazdów jest ciekawa, ponieważ ich prowadzenie wcale nie należy do najłatwiejszych.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7192

Poza prowadzeniem pojazdów musisz pamiętać także o pasażerach. W Fernbus Simulator musisz na przykład sprzedawać bilety tym osobom, które wcześniej ich nie nabyły. Niezależnie od problemów, które pojawią się na drodze, musisz także trzymać się rozkładu jazdy.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca, wskoczy do niesamowicie realistycznego autobusu i ruszaj w trasę!

4.7/5 - (382 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *