Tekken 7 Download Pełna Wersja Za Darmo

Siódma część klasyki nad klasykami, czyli Tekken 7 Download, to świetnie przygotowana bijatyka. Stoczysz w niej masę genialnych pojedynków i nauczysz się zadawać śmiertelne ciosy. Poniżej dowiesz się, co znajdziesz w ten odsłonie słynnego Tekkena.

Tekken 7 Download – najpopularniejsza bijatyka wszech czasów!

Bardzo trudno trafić na osobę, która nigdy nie słyszała o Tekkenie. Zdecydowanie jest to jedna z najpopularniejszych bijatyk wszech czasów, która od lat rywalizuje o ten tytuł z Mortal Kombat. Tekken 7 jest już siódmą odsłoną tej fenomenalnej serii, która ukazuje się już od 1994 roku i bezustannie podbija serca milionów graczy na całym świecie.

Oczywiście zarówno za Tekken 7 pełna wersja, jak i poprzednimi odsłonami, stoi japoński gigant, czyli Studio Bandai Namco. Natomiast wydaniem tej gry zajęło się Bandai Namco Entertainmen. W tym miejscu warto jednak wspomnieć producenta serii oraz jej reżysera, Katsuhiro Haradę. Pracował on nie tylko nad Tekkenem, ale również (na różnych stanowiskach) przy produkcjach, takich jak Ace Combat, Lost Reavers czy Dark Souls III.

Od momentu ukazania się szóstej części tej słynnej gry, minęło całkiem sporo czasu. Dlatego gracze bardzo entuzjastycznie zareagowali na przecieki dotyczące Tekken 7, które pojawiły się w 2014 roku. Swój debiut gra miała już w marcu 2015 roku. Wówczas pojawiła się w Japonii na automatach arcade. Oczywiście grę rozwijano i w lipcu 2016 roku pojawiła się jej ulepszona wersja. Jednocześnie stała się ona bazą dla wydania dostępnego na całym świecie. Aktualnie Tekken 7 pobierz na Xbox One, PlayStation 4 oraz… PC! Tak, to pierwszy w historii tytuł serii, który wydano od razu również na komputery prywatne.

Tekken 7 Pobierz i walcz w kolejnym turnieju

Sam zarys fabuły Tekken 7 za darmo pozwala ci na kontynuację wydarzeń, na których zatrzymujesz się w szóstce. Wiele osób wskazuje jednak, że sam charakter historii przywodzi na myśl raczej czwartą część cyklu. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ siódma część Tekkena jest niezwykle mroczna. Skupia się ona na owianych grozą wydarzeniach. Pojawia się także kilka nowych elementów.

Oczywiście w centrum uwagi jest turniej, w którym za pośrednictwem Tekken 7 bierzesz udział. Jest to kolejna edycja King of the Iron Fist, który odbywa się w każdej części cyklu. To już swego rodzaju klasyk, którego absolutnie nie może zabraknąć w Tekkenie. Jednak jest on tylko jednym elementem gry. Co czeka na ciebie poza tym?

W Tekken 7 pełna wersja będziesz mieć szansę lepiej poznać historię sporu rodzinnego, który toczył się pomiędzy Heihachimem Mishimą a Kazuyą. Ta mroczna historia z pewnością rozwiąże kilka zagadek fabularnych. Interesującym zabiegiem jest wprowadzenie do gry sporej roli Akumy, który jest bohaterem cyklu Street Fighter.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 739

Tekken 7 Pełna wersja za darmo z różnymi trybami

W Tekken 7 masz dostęp do podstawowych zestawów trybów gry. Pierwszy z nich to oczywiście tryb singleplayer. Jeżeli pragniesz odkryć całą historię, ukrytą w grze, koniecznie zagraj w Story Mode. To sposób na to, by przejść przez całą fabułę, jaką przygotowali twórcy. Oczywiście musisz także walczyć z różnorodnymi przeciwnikami, ale pojedynki są poprzecinana tak zwanymi cutscenkami, a także bogatymi sekwencjami dialogowymi. To właśnie w ten sposób poznajesz dzieje rodziny Kazuyi.


Polecamy również grę: Dragon Ball Xenoverse Download za darmo


Interesującą metodą spędzania czasu jest oczywiście także dostępny w Tekken 7 tryb wieloosobowy. W ten sposób jesteś w stanie nie tylko prowadzić świetną rozgrywkę, ale również spędzać czas na zabawie ze znajomymi. Jednakże w tej części producenci zrezygnowali z rozgrywek corssplatformowych. Niektórzy mogą poczuć się zawiedzeni, jednak nie cieszyły się one dobrą opinią, więc z nich zrezygnowano.

Brak rozgrywki corssplatformowej nie zaszkodził wydaniu Tekken 7. Gra odniosła ogromny sukces – do maja 2021 roku sprzedało się ponad 7,5 miliona egzemplarzy! Nie można się zresztą dziwić, bo walki w tej odsłonie są naprawdę imponujące.

Jak pobrać Tekken 7 z nowymi postaciami

Klasycznie w siódmej odsłonie Tekkena pojawiają się zarówno postaci, które znamy już z poprzednich części, jak i zupełnie nowi bohaterowie. Łącznie gracz zyskuje dostęp do dwudziestu postaci w Tekken 7. Oczywiście to byłoby zdecydowanie za mało jak na tę genialną serię. Szczególnie że fabuła jest w tej części silnie rozbudowana.

Jak pobrać Tekken 7 z kolejnymi postaciami? O to również nie trzeba się martwić. Oczywiście część grywalnych bohaterów stanowią ci, którzy są dostępni w zawartości do pobrania. Jednak w pełnej wersji gry dostępnych jest bezpłatnie jeszcze kilkanaście kolejnych postaci. Trzeba je jedynie odblokować.

Na pewno zastanawiasz się jeszcze, jakie nowe postaci będziesz mógł odkryć w Tekken 7 Download? Cóż, wśród nich znajdziesz między innymi:

  • Akumę,
  • Claudio Serafino,
  • Lucky Chloe,
  • Negana,
  • Kid Kazuye,

Oczywiście tych postaci jest więcej, jednak, zamiast poznawać je wyłącznie z opisu, lepiej rozegrać własne pojedynki w Tekkenie i przekonać się, co przygotowali twórcy. Szczególnie, iż poza nowymi grywalnymi bohaterami, pojawiło się także kilka wyjątkowych ruchów.

Tekken 7 – Trailer

Wśród nowości w Tekken 7 znajdziesz nie tylko to, co jest widzialne na pierwszy rzut oka – na przykład nowe postaci – lecz także wszystko to, co dostrzeżesz z biegiem rozgrywki. Przede wszystkim jest to ulepszona, przepiękna oprawa graficzna. Wspaniale prezentują się również wszystkie animacje. To dlatego, że twórcy zastosowali w nowej odsłonie Tekkena innowacyjną technologię Unreal Engine 4.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 739

Nowa mechanika w Tekken 7

Wiemy już, że w siódmej odsłonie serii pojawiają się nowe postaci. To jednak nie jest jedyny element, na który gracze zwracają uwagę. Niezwykle ważną role odgrywają również nowe ruchy, jakie będzie można wykonać w czasie walki. Wielu użytkowników chwali sobie możliwości, jakie w tym zakresie zostały udostępnione przez twórców omawianego tutaj Tekkena.

Pierwszy świeży ruch w Tekken 7 to Rage Art. Jest to złożona sekwencja, która składa się z krytycznej serii ataków. Ich siła jest całkiem spora, ponieważ mogą one odebrać przeciwnikowi nawet do 30% jego całej energii.

Kolejną nowością w Tekken 7 jest Power Crush. Jak sama nazwa wskazuje – nie jest to nic przyjemnego dla przeciwnika. Dzięki tej funkcji gracz ma możliwość kontynuowania ataku nawet po tym, jak już uderzy przeciwnika. Wcześniej, gdy przeciwnik tracił równowagę, my mieliśmy chwilę przerwy w nacieraniu na niego. Tego rodzaju zmiana w mechanice ma znaczący wpływ na wzrost dynamiki gry. Co ważne, daje nam też spore szanse wypracowania bardziej spektakularnych zwycięstw.

Warto również wspomnieć o Screw Attack, który także jest dostępny w Tekken 7. Przypomina on nieco Power Crush, choć wiąże się z innego rodzaju ciosami. Jest to bowiem atak, którego używasz na oponencie będącym już w powietrzu. Dzięki temu możesz spowodować jego bolesne odrzucenie. Gdy upadnie na ziemię, kontynuujesz atak. Ten rodzaj walki uratował skórę już niejednemu graczowi, który był blisko zakończenia pojedynku przegraną.

Stocz krwawe pojedynki i odkryj rodowe tajemnice w Tekken 7. Zadaj przeciwnikom zupełnie nowe rodzaje ciosów, aby przekonać się, jak potężnych wojowników możesz odkryć.

4.5/5 - (193 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *