Project Cars Download Za Darmo

Jeżeli kochasz się ścigać, to Project Cars Download jest doskonałą pozycją dla ciebie. Bogactwo pojazdów oraz dostępnych możliwości wyścigów z pewnością sprawi, że będziesz się świetnie bawić przy tej grze. Przekonaj się, co zawiera ten tytuł.

Współpraca twórców i fanów przy Project Cars Download

Dlaczego Project Cars Download to tak wyjątkowa produkcja? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Za wyprodukowaniem tego świetnego tytułu swoi brytyjskie studio Slighty Mad Studios. To popularne przedsiębiorstwo, któremu zawdzięczamy między innymi tak genialne projekty, jak Need for Speed czy dwie części Shift. Natomiast za oficjalne wydanie odpowiada japońska firma Bandai Namco Entertainment, znane między innymi z Tekkena.

Tym razem jednak nie można mówić wyłącznie o sukcesie producentów czy wydawców. Project Cars pełna wersja to zasługa także całej masy osób postronnych. Producenci byli bowiem szeroko wspierani przez fanów gier wyścigowych. W jaki sposób? Cóż, było to możliwe dzięki World of Mass Development.

World of Mass Development to wyjątkowa platforma, która wsparła procesy produkcyjne przy niejednej grze. Za jej pośrednictwem fani mogą wspierać finansowo ulubionych twórców. Tak też było w przypadku Project Cars. Dodatkowo, użytkownicy wspierali także producentów na poszczególnych etapach kreowania gry, ponieważ na bieżąco testowali produkcję. Ich feedback sprawił, że została ona świetnie dostosowana do potrzeb fanów.

Project Cars Pobierz jako symulator wyścigów

Wśród wszystkich dostępnych na rynku symulatorów wyścigów, Project Cars za darmo dostarcza naprawdę jednych z najciekawszych wrażeń. Tym lepiej, że można korzystać z niego na wybranej przez siebie platformie. Dzięki temu sterowanie jest o wiele wygodniejsze i dostosowane do preferencji gracza, co przecież w symulatorach odgrywa niebagatelną rolę. Sam zdecyduj, co wolisz:

  • Microsoft Windows,
  • Play Station 4,
  • Xbox One,

Gracze docenili tą różnorodność wyborów, jak i fakt, że prace nad Project Cars pełna wersja trwały tak długo, a w ich proces byli włączeni również miłośnicy wyścigów. Owo zainteresowanie przełożyła się oczywiście na sprzedaż, która osiągnęła dwa miliony sztuk do października 2016 roku. Przypomnimy tylko, że gra ukazała się w maju 2015 roku. Tytuł ten zyskał również bardzo wysokie noty od krytyków i redaktorów magazynów gamerskich.

Zastanawiasz się jak pobrać Project Cars? Słyszałeś o takiej możliwości? Faktycznie, od lutego do marca 2017 roku było to możliwe dla określonej grupy użytkowników. Gra została bowiem udostępniona bezpłatnie w ramach programu Xbox Games with Gold. Aktualnie program już jej nie obejmuje, ale nic nie stoi na przeszkodzie temu, by obserwować grę i czekać na kolejną okazję.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1236

Project Cars Pełna wersja za darmo z różnymi trybami gry

Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o tryby gry, to Project Cars za darmo dostarcza naprawdę bardzo szeroki wachlarz możliwości w porównaniu do innych symulatorów tego rodzaju. Jest ich bowiem aż dziesięć i każdy z nich dostępny jest dla wszystkich graczy, od samego początku. Możesz zatem przebierać w rodzajach rozgrywki w zależności od tego, na co w danej chwili masz ochotę.

Spokojnie, jeśli zależy ci nie tylko na wyścigach dla samego jeżdżenia, także Project Cars pobierz, ponieważ najbardziej rozbudowaną opcją prowadzenia rozgrywki jest tam tryb kariery. Możesz zatem przekonać się, czy udałoby ci się odnieść sukces nie tylko na samym torze, ale również przy zarządzaniu pojazdami i zawodnikiem.


Polecamy również grę: Forza Horizon 5 Download za darmo


Oczywiście w Project Cars korzystasz także z dwóch bazowych trybów, z których przechodzisz do wyboru poszczególnych opcji. Pierwszy z nich jest tryb singleplayer. Natomiast drugi, to tryb wieloosobowy. Jest to rozgrywka sieciowa, co czyni grę jeszcze bardziej ciekawą i wciągającą.

Jak pobrać Project Cars z tuningowanymi autami?

Nie da się ukryć, że jednym z najistotniejszych elementów wszystkich symulacji wyścigów są samochody. Miłośnicy motoryzacji zawsze z ogromną niecierpliwością czekają na najbardziej interesujące modele aut. Z czym mamy do czynienia w Project Cars?

W tej grze masz szansę przemieszczać się ponad siedemdziesięcioma różnorodnymi samochodami. Oczywiście przynależą one do rozmaitych klas, dzięki czemu Project Cars Download zyskuje różnorodność. Znajdziesz tam na przykład bolidy, samochody turystyczne czy nawet pojazdy retro. Co więcej, każdy może spróbować swoich sił we wszystkich kategoriach pojazdu, ponieważ są one dostępne już w podstawowej wersji gry.

Równie ważna dla graczy jest możliwość tuningowania pojazdów. W Project Cars zostało to przygotowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Pierwszą sferą, którą możesz ulepszać, jest oczywiście wizualna prezencja twojego samochodu. Druga natomiast to dbałość o jak najwyższe osiągi. Ogólnie warto zauważyć, w tej grze sporą rolę odgrywają szczegóły. Na przykład od rodzaju wspomagania kierownicy zależy poziom trudności prowadzenia pojazdu.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1236

Lokacje i tory w Project Cars

Tym, z czego naprawdę słynie Project Cars, są dostępne w tej grze lokacje oraz tory. Jeżeli chodzi o ten pierwszy aspekt, to w grze znajduje się ich ponad trzydzieści. Są to unikalne miejsca, z których każde ma swoje cechy charakterystyczne. W ten sposób twórcy gry zapewnili użytkownikom rozmaite możliwości.

Fenomenem w Project Cars są również bogate tory. Łącznie jest ich co najmniej 110! Ponad dwadzieścia z nich to odwzorowanie realnie istniejących aren. Ich przeniesienia do świata wirtualnego daje graczom przepiękną szansę przejechania się po wymarzonych torach wyścigowych.

Warto również wspomnieć o warunkach, które panują na torach w czasie jazdy. Przede wszystkim jest to cykl dnia i nocy, co pozwala ci na sprawdzenie swoich sił zarówno przy dziennym świetle, jak i w ciemnościach. Ponadto, Project Cars zostało wyposażone w dynamiczny system pogodowy. Zmiana warunków ma znaczący wpływ na sposób jazdy samochodem, między innymi na jego przyczepność.

Realizm i grafika w Project Cars

Gracze bardzo cenią sobie to, że w Project Cars mogą sprawdzić wpływ poszczególnych elementów na sposób poruszania się pojazdów. Co ważne, aby gracz od początku miał pełną swobodę i mógł rzeczywiście wpływać na swoją rozgrywkę, do wszystkich aspektów ma dostęp od samego początku. W ten sposób spędzisz przed ekranem dłuższy czas i na pewno się nie znudzisz.

Świetną fizykę gracze zawdzięczają silnikowi Madness. Również dzięki niemu gracz ma styczność z fenomenalną oprawą graficzną. Maksymalne ustawienia dają szansę na uruchomienie rozdzielczości 12k. Tylko wyobraź sobie, jak genialne efekty czekają na ciebie w tej grze.

Na koniec chcemy jeszcze dodać, że Project Cars zawiera także wsparcie dla innowacyjnej technologii Oculus Rift. Dzięki temu możesz z niej korzystać za pośrednictwem okularów do wirtualnej rzeczywistości.

Choć zdradziliśmy ci większość informacji o Project Cars, to jednak najlepiej byś sam przekonał się, jak wiele funkcji, pojazdów i torów czeka tam na ciebie. Rozegraj własną serię wyścigów już teraz!

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *