Dragon Ball Xenoverse Download Za Darmo

Każdy fan Dragon Ball musi znać Dragon Ball Xenoverse Download. To fenomenalna gra oparta na jednym z najlepszych (a z pewnością najbardziej wyjątkowych) anime wszechczasów. Wykorzystaj swoje moce najlepiej, jak potrafisz i zmierz się z licznymi przeciwnikami już teraz!

Podstawowe informacje na temat twórców Dragon Ball Xenoverse Download

Dla wszystkich wielkich fanów anime z pewnością najistotniejszą informacją będzie to, że grafika Dragon Ball Xenoverse powstała w oparciu o prace Akiry Toriyamy. Producentem tego tytułu jest natomiast japońskie studio Dimps Corporation, działające na rynku od 2000 roku. Natomiast wydawcą jest jedna z największych tego rodzaju firm w Japonii – Bandai Namco Entertainemnt.

Świetna pozycja, jaką jest Dragon Ball Xenoverse pełna wersja, cieszy wszystkich swoich wielbicieli już od lutego 2015 roku. Wówczas to ukazała się ona zarówno na konsole PlayStation (3 oraz 4), jak i Xbox (360 oraz One) oraz komputery prywatne z Microsoft Windows.

Dzięki tak szerokim rozwiązaniom praktycznie każdy gracz ma dostęp do tego tytułu na wybraną przez siebie platformę. To znaczące ułatwienie, ponieważ użytkownicy mogą dostosować wersję gry do ulubionego sposobu sterowania.

Dzięki Dragon Ball Xenoverse producenci i wydawcy odnieśli bardzo duży sukces. W ciągu miesiąca, do marca 2015 roku, po całym świecie rozeszło się 1,5 mln egzemplarzy gry. W samym sklepie PlayStation Store w miesiącu wydania, pozycja ta znajdowała się na drugim miejscu wśród najlepiej sprzedających się gier. Do końca pierwszego roku wydania sprzedano ponad 3 mln egzemplarzy.

Dragon Ball Xenoverse pobierz, by poznać zupełnie nową historię

Jesteś spragniony wrażeń rodem z ukochanego anime? W takim razie Dragon Ball Xenoverse pobierz, by poznać zupełnie świeżą fabułę. Nie martw się jednak tym, że zabraknie w niej elementów, które tak uwielbiają miliony osób na całym świecie. – z pewnością trafisz także na znane ci motywy! Co więc na ciebie czeka w tej grze?

Pierwszą znaczącą zmianą, jaką na pewno zauważysz, jest niestandardowa postać, którą możesz stworzyć w Dragon Ball Xenoverse. To jedna z najmocniejszych stron tej gry, ponieważ poza motywami znanymi wszystkim doskonale z mangi i anime, tytuł ten dodaje nieco świeżości do popularnej historii. Co ważne, to ty będziesz decydować o tym, kim będzie nowy bohater.

W ogóle nie musisz się zastanawiać, jak pobrać Dragon Ball Xenoverse za darmo z dostępem do różnych nowych postaci. Choć jest to bijatyka, to własnego bohatera tworzysz w specjalnym kreatorze, do którego masz swobodny dostęp. To właśnie w nim decydujesz o szczegółach twojej postaci.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3127

Dragon Ball Xenoverse Pełna wersja z najlepszymi walkami Son Goku

Choć perspektywa nowej rozgrywki w Dragon Ball Xenoverse Download jest bardzo kusząca, to niektórzy gracze mogą nostalgicznie wspominać walki z udziałem  Son Goku. Twórcy gry nie zapomnieli jednak taże o tym bohaterze, dlatego rozgrywkę zaczynasz właśnie od niego! Na samym początku wcielasz się w głównego bohatera całej serii.


Polecamy również grę: Planet Zoo Download za darmo


Jako Son Goku w Dragon Ball Xenoverse odbywasz kilka najważniejszych walk: z Freezerem, Cellem w formie doskoałej czy Bubu. Wszystkie one służą dwóch celom. Po pierwsze, wprowadzają cię do historii i zachowują pewną ciągłość w stosunku do oryginalnego Dragon Ball. Po drugie, pozwalają ci na wypróbowanie się w walce i oswojenie ze sterowaniem.

W dalszej części gry, po stworzeniu postaci, zaczynasz świeżą historię. Na samym jej początku spotykasz Trunksa, który sprawdzi twoje umiejętności walki w Dragon Ball Xenoverse pełna wersja. Tutaj ponownie (choć dużo szerzej) odbywasz swego rodzaju samouczek  pojedynku. W tym miejscu dowiadujesz się także  formacji, jaką jest Time Patrol.

Jak pobrać Dragon Ball Xenoverse z rozbudowanym kreatorem postaci

Stworzenie w Dragon Ball Xenoverse własnej postaci jest bardzo proste. Opcja ta pojawia się już w początkowej fazie gry. We wspomnianym już kreatorze decydujesz, do jakiej rasy będzie ona przynależeć. Może być ziemianinem, Sayaninem, pochodzić z Namek, rasy Freeza lub Majin. Każda z wymienionych ras ma określone umiejętności oraz cechy, które opisano w kreatorze.

Kolejnym krokiem jest wybór płci twojej postaci. Co ważne, w obrębie rasy, także każda płeć ma przypisane osobne cechy, co do ataku, siły, zdrowia itd. Następnie w Dragon Ball Xenoverse za darmo decydujesz o takich cechach jak wzrost, włosy, oczy, nos, kształt szczęki czy nawet uszu oraz typ sylwetki.

Co ciekawe, dalej wybierasz kolor skóry, włosów, oczu oraz ubrań (dolnej i górnej części, a także butów, pasa i rękawic). Dostępna jest cała paleta, dzięki czemu tworzony przez ciebie bohater może przybierać najróżniejsze formy.

Kolejnym etapem kreowania postaci w Dragon Ball Xenoverse jest wybranie tonu głosu spośród kliku dostępnych opcji. Na sam koniec możesz nadać dowolne imię utworzonemu przez siebie bohaterowi.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3127

Świat przedstawiony w Dragon Ball Xenoverse

Jeżeli lubisz grafikę, czerpiącą z anime, Dragon Ball Xenoverse pobierz, by móc poruszać się po rozległym mieście Tiki-Toki. Będzie ono twoją centralą, a jednocześnie stanowi bogate miejsce do eksploracji. Całość dzieli się na trzy sektory:

  • Plaza of Time,
  • Industrial Sector,
  • Time Machnine Sector.

Całą rozgrywkę rozpoczynasz w Sektorze Wehikułu Czasu, natomiast Plac Czasu oraz Sektor przemysłowy odwiedzasz później.

Twoim przewodnikiem po Dragon Ball Xenoverse będzie Trunks, który jednocześnie dowodzi wspomnianym już Time Patrolem. Za jego sprawą dołączysz także do głównej misji, na której opiera się cała fabuła tej części gry oraz będziesz realizować poszczególne zadania w jej ramach.

Głównym elementem nowej fabuły, która pojawia się w Dragon Ball Xenoverse, jest możliwość podróży w czasie. Główni antagoniści, czyli Towa i Mira, wykorzustują to, by manipulować historią. W ten sposób próbują zmienić bieg losów świata. Zadaniem Patrol Trunks jest powstrzymanie ich.

Po dołączeniu do formacji Trunksa pomagasz mu pokonać przeciwników oraz zadbać o przywrócenie odpowiedniego biegu wydarzeń. W związku z tym musisz odbyć liczne walki. W niektórych z nich staniesz ramię w ramie z samym Goku czy Piccolo. Dodatkowo, w czasie gry możesz wykonywać równoległe zadania oraz wyszukiwać wrogów na mapie.

Ścieżka dźwiękowa i walki w Dragon Ball Xenoverse

Co ważne, arena walk w Dragon Ball Xenoverse jest bardzo szeroka. Możesz poruszać się za równo po ziemi, jak i pod wodą czy w powietrzu. Przebieg walk jest niezwykle podobny do pierwowzoru.

Jako Sayanin możesz na przykład latać. W trakcie pojedynków z pewnością rozpoznasz także całą masę znanych ci z anime ataków. Każdy z nich jest adekwatny do rasy, jaką wybrałeś oraz siły, którą w danym momencie dysponujesz.

Dodatkową atrakcją jest możliwość wchodzenia w interakcje w Dragon Ball Xenoverse. Wędrując po świecie przedstawionym w grze, spotkasz bardzo wiele różnorodnych postaci. Z każdą z nich możesz zamienić kilka słów. W ten sposób zdobywasz informacje lub po prostu uatrakcyjniasz sobie czas spędzony na graniu.

Dragon Ball Xenoverse – Trailer

Ważną rolę w Dragon Ball Xenoverse odgrywa ścieżka dźwiękowa. Niemal przez cały czas przy wyborze konkretnych opcji towarzyszy ci muzyka (na przykład linia melodyczna inspirowana openingiem do Dragon Ball GT).

Musisz także wiedzieć, że w domyślnym ustawieniem w grze jest język japoński, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej zbliżona do oryginalnego Dragon Balla. Oczywiście masz dostęp do napisów w języku angielskim. Fantastycznie dopracowano także odgłosy walki oraz używanych przez bohaterów ataków.

Nie czekaj, zdecyduj się na Dragon Ball Xenoverse i pomóc swoim ulubionym postaciom z anime w przywróceniu ładu na świecie. Pokonaj potężnych antagonistów i stań się prawdziwym bohaterem.

4.7/5 - (327 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *