Spintires Download Pełna Wersja Za Darmo

Wypróbuj Spintires Download, jeden z najbardziej zaawansowanych symulatorów jazdy samochodem. Dzięki niemu będziesz poruszać się po pięknych, choć trudnych do przebycia terenach byłego Związku Radzieckiego. Wysoki realizm pozwoli ci wczuć się w rolę prawdziwego kierowcy. Sprawdź, czy sobie poradzisz.

Kulisy powstania Spintires Download

Zanim opowiemy wam więcej o Spintires, podrzucimy kilka informacji na temat powstania tej gry. Jej producentem jest brytyjski deweloper Oovee Games Studio. Natomiast wydawcą jest polska firma, IMGN.PRO. Została ona założona przez twórców FonoGames, odpowiedzialnych między innymi za wydanie Euro Truck Simulator oraz Kholat.

Spintires pełna wersja pojawiła się na rynku w czerwcu 2014 roku. Od tego czasu odniosła ona wiele sukcesów. Docenili ją zarówno gracze, wystawiając jej wysokie oceny w różnych serwisach, jak i profesjonalni recenzenci z najważniejszych magazynów poświęconych tematyce gier. Co więcej, pozycję tę nagrodzono w prestiżowym „Intel Level Up” w aż dwóch kategoriach.

Spintires Pobierz i spróbuj odkryć całą mapę

Jak już wspomnieliśmy, dzięki Spintires za darmo zjeździsz ogromne połacie  byłego Związku Radzieckiego. Poruszać się będziesz po wielkich lasach oraz licznych bezdrożach, więc przygotuj się na niełatwą podróż. Czeka na ciebie wiele trudnych do przebycia dróg, na których ciężko jest utrzymać kontrolę nad pojazdem.

Akcja Spintires dzieje się w latach 80-tych ubiegłego wieku. Sceneria została dopasowana do tego okresu oraz miejsca, w którym będziesz pracować jako kierowca. Na pewno dostrzeżesz to, odkrywając kolejne części dostępnej mapy. Oprócz majestatycznie dzikich terenów, po których będziesz jeździć, w drodze napotkasz też między innymi:

  • punkty docelowe,
  • stacje benzynowe,
  • garaże,
  • tartaki.

Każdy obiekt został przygotowany tak, by jak najlepiej odzwierciedlał rzeczywistość.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2397

Spintires Pełna wersja za darmo z całym obszarem

Nie bez powodu piszemy, że w Spintires musisz odkrywać kolejne połacie mapy. Jest ona bowiem w większości zakryta. Nie masz zatem swobody ruchu na samym początku rozgrywki. Na szczęście chęć zyskania dostępu do całej mapy nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. W Spintires masz do niej dostęp, musisz jedynie dobre wykonywać misje. W ten sposób odsłaniasz jej poszczególne części.


Polecamy również grę: Subnautica Download Za Darmo


Co zatem musisz zrobić, aby w Spintires za darmo mieć do dyspozycji całą mapę? Twoja praca polega na dostarczaniu ładunków z punktu A do punktu B za pomocą samochodu. Musisz umiejętnie wyznaczyć trasę, dobrze posługiwać się punktami orientacyjnymi i starać się jak najlepiej prowadzić pojazd.

Pamiętaj przy tym, że stan ładunku, który wieziesz, musi być idealny. Odblokowanie mapy nie jest jedyną korzyścią, jaką czerpiesz z solidnego wykonania zadań. Spintires pobierz i zobacz, co jeszcze na ciebie czeka.

Jak pobrać Spintires ze starymi samochodami?

Już kilkakrotnie wspomnieliśmy o tym, jak wysoko cenimy realizm w Spintires. Przejawia się on nie tylko w obiektach, które napotkasz na swojej drodze, ale również w samochodach, którymi będziesz się poruszać.

Zostały one wspaniale wkomponowane w kontekst historyczny, w którym umiejscowiona została akcja gry, czyli ZSRR końcówki XX w. Dzięki temu w Spintires poprowadzisz takie pojazdy jak Ural 4320 czy Ził 130.

Za wykonywanie poszczególnych misji w Spintires zyskujesz kolejne modele ciężarówek. Są one coraz nowsze i coraz lepsze. Dodatkowo, pojazdy możesz modyfikować – ulepszać lub naprawiać. Część tych prac wykonasz na miejscu, za pomocą specjalnych narzędzi, a do pozostałych będzie ci potrzebny garaż. A o uszkodzenia nie jest tak trudno, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy kilka nieodpowiednich ruchów w czasie jazdy w Spintires pełna wersja, aby narobić sobie problemów.

Niezwykle istotnym elementem Spintires, którego funkcjonowanie widać głównie przy jeździe samochodem, jest autorski silnik graficzny VeeEngine. Dzięki niemu w całej grze dostrzegalna jest fenomenalna fizyka, czyniąca symulator jeszcze bliższym rzeczywistości.

Ruchy pojazdu są niezwykle realistyczne, na drodze trzeba być ostrożnym – można zakopać się lub uszkodzić jakąś część. Samochodem rzuca na koleinach, a kierowanie nim wymaga zręczności i umiejętności.

Oczywiście nie musisz zastanawiać się, jak pobrać Spintires z poszczególnymi modelami aut, ponieważ są one już zawarte w pełnej wersji, a ty musisz je jedynie odblokować.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 2397

Na co zwrócić uwagę, grając w Spintires?

Wyjątkowo dobrze dopracowana fizyka, realizm, skupienie na zadaniu – te cechy Spintires Download sprawiają, że musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, jeżeli chcesz dobrze rozegrać swoją partię w tym symulatorze. Wypełnienie wszystkich misji, zdobycie pojazdów i odkrycie całej mapy, będzie wymagało od ciebie sporo wysiłku.

Spintires – Trailer

Poza ćwiczeniem umiejętności sterowania pojazdem w Spintires musisz także wprawić się w nawigowaniu. Konieczne będzie także wypracowanie sobie sposobów pokonywania trudności, takich jak wielkie koleiny czy utknięcie w błocie. Musisz również dbać o stan techniczny pojazdu. Bardzo ważne jest także regularne tankowanie na stacjach benzynowych.

W Spintires za darmo czeka na ciebie jeszcze jedna niespodzianka. Jest nią tryb multiplayer, który pozwoli ci spojrzeć na rozgrywkę z nowej perspektywy. Decydując się na opcję wieloosobową, możesz połączyć siły z innymi graczami.


Polecamy również grę: Spore Download Za Darmo


Łącznie macie szansę stworzyć maksymalnie czteroosobową drużynę, a wasza gra będzie opierała się na zasadach kooperacji. Każde z was będzie wykonywać inne zadania. Kto inny zatem będzie pracował dźwigiem załadowczy, a kto inny będzie odpowiedzialny za dowiezienie ładunku.

Spintires pobierz i wczuj się w wyjątkową grafikę oraz odgłosy otoczenia

Tym, co szczególnie zasługuje na docenienie w Spintires, jest wspaniała grafika. Trawa kołysząca się na wietrze i uginająca się płynnie pod kołami pojazdu, tekstury obiektów, które aż ma się ochotę dotknąć, kurz wzbijający się spod kół w czasie jazdy, promienie słońca odbijające się w wodnej tafli – to wszystko czyni rozgrywkę naprawdę wyjątkową.

Co więcej, w Spintires przez cały czas będą towarzyszyć ci realistyczne odgłosy otaczającego cię świata. Od wyjątkowo dobrze odwzorowanego dźwięku odpalanego auta, przez dźwięk silnika, aż po śpiew ptaków czy szum wody.

Pomimo wysokiej jakości prezentowanej przez Spintires, gra nie jest wymagająca sprzętowo i powinna zadziałać również na starszych pecetach, co stanowi jej kolejną zaletę. Podsumowując wszystkie plusy, zdecydowanie warto skorzystać z tego bogatego symulatora.

4.6/5 - (257 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *