GTA 4 Download Pełna Wersja Za Darmo

Dołącz do wielkiego grona kierowców w GTA 4 Download! Ta gra skupia wokół siebie miliony fanów na całym świecie. Jako kolejna już odsłona fantastycznej serii Grand Theft Auto, stanowi godną kontynuację wszystkich poprzednich bestsellerów Rockstar. Przekonaj się, jak szybki i sprytny jesteś!

Wydanie GTA 4 Download: twórcy, platformy, ograniczenia

Omawiane tutaj GTA 4 stanowi już dziewiątą część jednej z najsłynniejszych sag na świecie: Grand Theft Auto. Za jej stworzenie odpowiada Rockstar North. To brytyjskie przedsiębiorstwo, odpowiedzialne między innymi także za taki tytuł, jak Lemmings.

Wydaniem gry zajęło się oczywiście Rockstar Games. Ze względu na brutalny charakter gry, od razu zaczęła ona budzić kontrowersje. GTA 4 pobierz dopiero po osiągnięciu odpowiedniego wieku, który określono za pomocą specjalnych oznaczeń.

Samo wypuszczenie GTA 4 pełna wersja na rynek miało odbyć się w 2007 roku, ale premierę przesunięto. Wbrew pozorom był to dobry krok, ponieważ w tym czasie zmieniono również pierwotne założenie, zgodnie z którym gra miała być dostępna jedynie na PlayStation 3.

Ostatecznie GTA 4 ukazało się w kwietniu 2008 roku właśnie na PlayStation 3, a także na Xbox 360. Kilka miesięcy później pojawiła się wersja na komputery prywatne, a w 2017 roku stworzono wersję kompatybilną z Xbox One.

Poznaj nową historię – GTA 4 Pobierz już teraz

Jednym z ważniejszych elementów w GTA 4 jest interesująca fabuła, którą stworzono na potrzeby tej części gry. Cała historia zaczyna się od pełnej nadziei podróży głównego bohatera do Stanów Zjednoczonych. Twoją postacią jest Niko Bellic.

Niko, jako weteran wojny w Jugosławii, szuka spokoju i swojego miejsca na ziemi. Gdy zaczytuje się w listach od swojego kuzyna, Romana, w których ten maluje wizję wspaniałego życia w Ameryce, Niko postanawia spróbować tam także swoich sił.

Pierwszą rzeczą jaką główny bohater otrzymuje w GTA 4 za darmo jest… ogromny zawód. Roman w rzeczywistości nie żyje w żadnym american dream. JEgo firma taksówkarska upada, a sam Roman nie ma niczego wspólnego z milionerem.

Jednakże, współpraca z kuzynem wprowadza Niko do przestępczego świata. Dzięki nawiązaniu licznych znajomości Niko zaczyna wykonywać coraz poważniejsze i bardziej niebezpieczne zlecenia.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 13692

GTA 4 Pełna wersja za darmo z całą gamą postaci

W GTA 4 możesz spotkać całą plejadę rozwiniętych postaci. Mocną stroną tej gry są ich rozbudowane cechy. Ponadto, każda z nich ma swój udział w rozgrywce i własną historię do opowiedzenia. Dbałość o takie szczegóły sprawia, że gra jest o wiele bardziej wciągająca.

Główną postacią w GTA 4 Download jest oczywiście Niko, którego poznałeś już nieco wyżej. Jego kuzyn Roman, to człowiek strachliwy i jednocześnie uzależniony od hazardu. Ma dziewczyną – Mallorie, z którą chce wziąć ślub.

Co ciekawe, w grze zostaje wprowadzona także postać matki Niko. Milica nie pojawia się jednak osobiście, lecz pisze do syna e-maile. To świetny dowód na to, że tworcy zadbali nawet o drobne detale historii głównego bohatera.


Polecamy również grę: GTA SA Download Za Darmo


Ponadto, w GTA 4 pojawia się rodzina McReary, zaprzyjaźniona z Niko. Kolejną rodziną pojawiającą się w grze, jest mafia Pegorino. Natomiast jako głównego antagonistę należy wskazać Dimitrija Raskałowa, który szantażuje Niko praktycznie przez całą rozgrywkę. W toku gry poznasz jeszcze dwóch innych Rosjan oraz całą gamę dodatkowych postaci, których jest niemal dwadzieścia.

Jak pobrać GTA 4 za darmo ze wszystkimi trybami?

Będąc fanem serii, na pewno już słyszałeś, że w tej odsłonie masz dostęp do bardzo wielu trybów gry. Na szczęście nie musisz zastanawiać się, jak pobrać GTA 4 ze wszystkimi opcjami. Wystarczy, że przeniesiesz się do rozgrywki wieloosobowej, aby móc skorzystać z rozmaitości dostępnych w grze.

W opcji jednoosobowej odgrywasz scenariusz przewidziany dla tej części, który opisaliśmy już powyżej. Natomiast w wersji wieloosobowej, do której masz dostęp za pomocą smartfona posiadanego przez Niko, zyskujesz w GTA 4 za darmo kilkanaście różnorodnych trybów gry. Wśród nich znajdziesz między innymi:

 • Bomb da Base II
 • Deathmatch
 • Team Deathmatch
 • Free Mode
 • Race
 • GTA Race
 • Mafiya Work
 • Team Mafiya Work
 • Hangmans NOOSE
 • Cops N Crooks
 • Turf War
 • Team Car Jack City

W trybie Bomb da Base II w GTA 4 musisz zdobyć materiały wybuchowe, dostarczyć je do właściwego miejsca i podłożyć je. Kolejnym ciekawym trybem jest Hangmans NOOSE, w którym musisz chronić bossa i pomóc w jego transporcie do dziupli.

W Turf War musisz przejść ze swoją drużyną jak najwięcej baz, a w Cops N Crooks rywalizują ze sobą dwie drużyny – jedna musi dowieźć szefa bezpiecznie do kryjówki, druga odgrywa rolę ścigającej ich policji. Natomiast w Team Car Jack City kradniesz samochody.


Polecamy również grę: GTA 5 Download Za Darmo


Dzięki trybowi Deathmatch w GTA 4 możesz wcielić w życie jedną z najbardziej lubianych przez graczy form rozgrywki w sieci. Jest to gra na czas, w której musisz zebrać jak największą ilość pieniędzy. Dostępny jest także tryb Team Deathmatch, w którym działasz drużynowo.

W opcji Mafiya Work wykonujesz robotę dla bosa mafii. Jak zapewne się domyślasz, Team Mafiya Work pozwala ci odegrać ten scenariusz wraz z załogą. W GTA 4 Download nie mogło także zabraknąć wyścigów, w których możesz wziąć udział dzięki Race i GTA Race. Jeśli zapragniesz swobodnej eksploracji miasta, skorzystaj z Free Mode, w którym nie ogranicza cię żaden scenariusz.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 13692

Jak wygląda rozgrywka w GTA 4?

Świat przedstawiony w GTA 4 pełna wersja oglądasz z perspektywy trzecioosobowej. W trybie singleplayer przechodzisz po kolei cały scenariusz. Kolejne elementy fabuły odkrywasz po wykonaniu określonych misji. Możesz także eksplorować miasto i poświęcić czas na wykonanie pobocznych zadań, które nie są potrzebne do ukończenia całej gry.

GTA 4 – Trailer

W GTA 4 poruszasz się po Liberty City. Jest to wielkie miasta, pełne interesujących obiektów oraz misji do wypełnienia. Składa się ono z licznych dzielnic. Na samym początku gry korzystasz wyłącznie z dwóch, czyli Duke i Broker. Wraz z postępem w rozgrywce, odblokowujesz kolejne dzielnice.

Jak widzisz, GTA 4 to tytuł, który zapewni ci wiele godzin wspaniałej rozrywki. Rozbudowana fabuła oraz mnogość trybów dostępnych w multiplayerze sprawią, że nie będziesz się nudził.

4.6/5 - (266 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *