Planet Zoo Download Pełna Wersja Za Darmo

Zrealizuj swoje marzenia w wirtualnym świecie Planet Zoo Download! Wreszcie masz szansę stworzyć własny ogród zoologiczny i zobaczyć, jak od środka wygląda praca w takim miejscu. Ogromny realizm, połączony z przepiękną grafiką stanowią perfekcyjne połączenie dla ciebie.

Planet Zoo Download jako symulator

Zanim rozpoczniesz grę w Planet Zoo, musisz dowiedzieć się kilku podstawowych rzeczy. Po pierwsze, jest to naprawdę wyjątkowy symulator. Jeżeli potrzebujesz porównania, aby zobrazować sobie grę, to warto przypomnieć w tym miejscu popularne Zoo Tycoon.

Tym razem masz jednak do czynienia z grą kilkakrotnie bardziej skomplikowaną. Dlatego Planet Zoo za darmo staje się wyzwaniem nawet dla tych, którym symulatory tego typu nie są obce. Odniesienie w nim sukcesu wcale nie należy do najłatwiejszych.

Niektórzy gracze krytykują Planet Zoo za to, że nie ma w nim wieloosobowego trybu rozgrywki. Cóż, trzeba przyznać, że kooperacja mogłaby wnieść wiele nowego do tego tytułu. Niemniej jednak regularne aktualizacje oraz dodatkowe materiały także urozmaicają rozgrywkę. Naszym zdaniem można więc znać, że twórcy odpokutowali brak multiplayera.

Jak stworzyć wirtualny ogród zoologiczny? Planet Zoo Pobierz i zacznij teraz!

Czas najwyższy przystąpić do tworzenia własnego ogrodu zoologicznego dzięki Planet Zoo. Co będzie ci do tego potrzebne? Masa kreatywności, dobra ręka do zwierząt, zmysł ekonomiczny i umiejętności z zakresu zarządzania. Tak, to nie żart!

Ta wymagająca gra pozwoli ci przećwiczyć tego rodzaju elementy – w końcu to naprawdę świetny symulator! W Planet Zoo posiadasz także dostęp do określonych zasobów finansowych. Musisz brać je pod uwagę, aby mieć zasoby na zarządzanie swoim zoo.


Polecamy również grę: BeamNG Drive Download Za Darmo


Kiedy zaczynasz tworzyć swój ogród w Planet Zoo pełna wersja, możesz decydować praktycznie o wszystkim – rodzaju budynków, projekcie, wystroju. Musisz dokładnie przeanalizować każdy krok, ponieważ będzie on wpływał na funkcjonowanie zoo. Pod uwagę należy wziąć wszystkie potrzeby zwierząt, dlatego tak ważne będzie ukształtowanie terenu, roślinność oraz dopasowane do zwierzęcia schronienie.

Przede wszystkim jednak, w Planet Zoo za darmo wcielasz się w rolę biznesmena. To nie tylko zabawa ze zwierzątkami, lecz także dochodowe przedsiębiorstwo, a ty musisz zadbać o każdy element. W kręgu twoich zainteresowań jest między innymi personel, który musisz zatrudnić, opłacić oraz stworzyć mu warunki do godnego wykonywania pracy.

Dbasz także o dobrą prasę oraz kultywujesz swoją miłość do zwierząt, dlatego w Planet Zoo prowadzisz badania i wykonujesz różne prace na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. No i musisz przyłożyć się do zadbania o gości ogrodu. To właśnie dla nich inwestujesz w takie elementy jak kwiaty, ławki, przyjemne oświetlenie itd.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3129

Popularne Planet Zoo Pełna wersja za darmo z różnymi trybami

Trzeba przyznać, że studio Frontier Developments nie tylko świetnie poradziło sobie z wydaniem Planet Zoo Download, ale również fantastycznie przeprowadzono dystrybucję tej gry. Ukazała się ona pod koniec 2019 roku i przez pierwsze sześć miesięcy sprzedano aż milion egzemplarzy. Warto docenić jej popularność, szczególnie, iż jest ona dostępna wyłącznie dla urządzeń z Microsoft Windows.

Pomimo uwag użytkowników co do braku multiplayera, w Planet Zoo nie można narzekać na brak różnorodności. Postawiono na kilka rozmaitych trybów dla rozgrywki jednoosobowej. Jednym z nich jest tryb kariery o określonych celach.

Kolejny to realizacja wybranych wyzwań. Dostępna jest także franczyza online oraz oczywiście tryb sandboksowy. W tym ostatnim prowadzisz rozgrywkę w dowolny sposób. Sam widzisz, że nie da się narzekać na monotonię.

Jak pobrać Planet Zoo ze wszystkimi zwierzętami?

Rzecz jasna, w ogrodzie zoologicznym najważniejszą rolę nadal odgrywają zwierzęta. Dlatego w pełnej wersji Planet Zoo pobierz z aż siedemdziesięcioma trzema gatunkami. To dla ciebie za mało? W takim razie wybierz odpowiadające ci dodatki, bowiem znajdziesz w nich trzydzieści pięć kolejnych gatunków. Jakie zwierzęta mogą żyć w twoim ogrodzie? Wymienimy choć kilka przykładów:

  • lwy,
  • żyrafy,
  • wilki,
  • słonie,
  • gnu,
  • zebry,
  • bawoły,
  • tygrysy,
  • niedźwiedzie.

Trudno byłoby wymienić wszystkie zwierzaki, najlepiej wskoczyć do gry i samemu przekonać się, jak wiele ich jest.

Jak sam widzisz, nie musisz szukać, jak pobrać Planet Zoo ze zwierzętami, ponieważ ich cała gama jest dostępna już wewnątrz podstawowej wersji gry. Co ważne, są one sterowane przez świetnie dopracowaną sztuczną inteligencję. Za jej sprawą wszystkie posiadane przez ciebie zwierzęta zachowują się w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego.


Polecamy również grę: Farming Simulator 19 Download Za Darmo


Dlatego rozlokowując je na poszczególnych wybiegach, możesz łączyć gatunki, ale biorąc pod uwagę ich naturalne skłonności. Zwierzyny łownej nie umieścisz zatem w jednym miejscu z drapieżnikami, ale połączenie zebr i gnu jest już jak najbardziej dopuszczalne.

Wspominaliśmy wcześniej, że w Planet Zoo musisz dbać o potrzeby zwierząt. Rzeczywiście, twojej uwadze nic nie może umknąć. Wybieg tworzysz tak, by zgadzały się na nim także układy kamieni, krzewów, innej roślinności, schronienia etc. Dbasz także o genom, będący podstawą zdrowia, płodności i długości życia twoich zwierzaków. Dysponujesz również gatunkami zagrożonymi, więc przy nich te elementy są szczególnie istotne.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3129

Jakie jeszcze masz możliwości w Planet Zoo pełna wersja?

Mocną stroną Planet Zoo jest różnorodność możliwości, dzięki którym stawiasz sobie wyjątkowe cele o różnym stopniu trudności. Jednym z tego rodzaju składników jest sposób rozmnażania zwierząt. Ogromne znaczenie mają tutaj genomy, a z cechami zwierzęcia możesz zapoznawać się na bieżąco. Jeśli uda ci się stworzyć idealne okazy, możesz zbić na nich prawdziwą fortunę.

Planet Zoo – Trailer

Także miłośnicy architektury krajobrazu znajdą w Planet Zoo coś dla siebie. Podlegają ci praktycznie wszystkie przedmioty i obiekty. Swój ogród zoologiczny możesz zaprojektować od zera i zadbać o każdy, najmniejszy szczegół. Łącząc ze sobą niektóre elementy, masz szansę stworzyć tak imponujące konstrukcje, jak wodospady czy jaskinie.

Dzięki Planet Zoo możesz także sprawdzić się w różnych warunkach. Zarządzanie ogrodem jest bowiem dodatkowo utrudnione przez otaczający cię klimat. Zawsze jest on dostosowany do kontynentu, na którym ulokowane jest ZOO. W związku z tym czeka na ciebie zmienna pogoda, odpowiednia dla danej strefy klimatycznej. W grze jest również aktywny tryb dnia i nocy.

Rzuć wyzwanie samemu sobie, zagraj w Planet Zoo i zobacz, czy poradzisz sobie ze wszystkim, co składa się na prowadzenie własnego ogrodu zoologicznego.

4.6/5 - (249 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *