Sons of The Forest Download Za Darmo

Wielkimi krokami zbliża się niesamowita premiera! W lutym 2023 roku ma wreszcie ukazać się Sons of The Forest Download. Na tę grę czekają nie tylko wszyscy fani poprzedniej części – The Forest – ale również miłośnicy survival horrorów. Poniekąd można powiedzieć, że jest to The Forest 2. Specjalnie dla was udało nam się zebrać najważniejsze informacje o tym tytule w jednym miejscu. Jeśli czekacie na oficjalną premierę, to koniecznie pobierz za darmo i zagraj.

Sons of The Forest Download

Ci, którzy grali w The Forest wiedzą, jak świetną robotę wykonał wydawca oraz producent tej gry – Endnight Games. Nad drugą częścią, czyli Sons of The Forest również pracowała ta firma. Co prawda przed wydaniem The Forest marka Endnight nie była znana szerszej publiczności.

My jednak chcemy przybliżyć wam nieco sylwetkę tego producenta. Niewiele osób wie bowiem, że Endnight Games wydało wcześniej jeszcze jeden ciekawy tytuł. Była to gra na urządzenia mobilne – End Night – i to właśnie od jej tytułu wzięła się późniejsza nazwa marki.

sotf 1
sotf 2
sotf 3
sotf 4
sotf 5
sotf 6

Warto wiedzieć, że producent Sons of The Forest wcześniej funkcjonował pod nazwą SKS Games. Być może prawdziwi miłośnicy filmów z superbohaterami kojarzą, że to właśnie ta firma odpowiadała za efekty specjalne w kilku tytułach, w tym m.in. w filmie The Amazing Spider-Man 2.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 13627

Sons of The Forest Do pobrania dopiero od 2023?

Już od dłuższego czasu można obejrzeć w sieci trailery Sons of The Forest za darmo. Gracze wyrazili bardzo duże zainteresowanie nową odsłoną The Forest, więc nie można się dziwić temu, że deweloperzy poszli za ciosem. Niestety, na zapowiedziach szybkiego wydania się skończyło. Premierę Sons of The Forest zaplanowano bowiem jeszcze na 2021 roku.

Szybko jednak zmieniono termin, obiecując graczom, że będą mogli wejść do przerażającego świata The Forest w maju kolejnego roku. Na początku 2022 roku ogłoszono przesunięcie premiery na październik. Ci, którzy z niecierpliwością czekają, aż na Steamie pojawi się magiczne: Sons of The Forest Pobierz, niedawno ponownie się zawiedli. Endnight Games ponownie bowiem przełożyło premierę, tym razem na 23 lutego 2023 roku.

Skąd wzięła się taka sytuacja? Tak naprawdę nie do końca wiadomo, czy deweloper nie miał jakiś problemów z wydaniem gry. Oficjalnie podano jednak do informacji, że Sons of The Forest będzie oferował wiele dodatkowych elementów każdemu graczowi, który nabędzie grę. W świecie gry ma pojawić się między innymi dużo nowych rodzajów broni. To właśnie ze względu na tak rozbudowany świat, premiera Sons of The Forest przedłuża się – deweloperzy chcą dostarczyć nam jak najlepszy produkt.

Sons of The Forest Pobierz na PC

Kolejną kwestią, która interesuje osoby oczekujące na pojawienie się omawianego tutaj tytułu, jest jego dostępność na różne platformy. Jeżeli marzysz o świeżej i wciągającej rozgrywce, zaraz po premierze Sons of The Forest Pobierz na PC. Będzie to prawdopodobnie jedyny sposób na to, by móc zagrać w ten survival horror. Tak samo było w przypadku poprzedniej części, The Forest. Nie ma, jak dotąd, żadnej informacji na temat zmiany planów i wypuszczenia gry na inne platformy.


Polecamy również grę: CS GO Download za darmo


Przypomnijmy, że The Forest nie miało zbyt wysokich wymagań sprzętowych. Także Sons of The Forest będzie dobrze śmigać na każdym współczesnym sprzęcie. Warto jednak zadbać o dobrą jakość karty graficznej, ponieważ materiały udostępnione już przez producentów w sieci wskazują na to, że będziemy mieć do czynienia z niesamowitą oprawą graficzną.

Sons of The Forest Pełna wersja za darmo z trybem współpracy

Kolejną dobrą informacją są dostępne w Sons of The Forest za darmo tryby gry. Pierwszy z nich to oczywiście klasyczna gra jednoosobowa. To właśnie na niej spędzicie pewnie większość godzin. Jednak twórcy tak zwanego The Forest 2 Download pomyśleli także o trybie współpracy. Dzięki możliwości kooperacji będziecie mieli szansę na zbieranie przedmiotów czy eksplorowanie świata wraz z innymi graczami. Wszak wiadomo, że w każdym survivalu przyda się solidny back-up.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 13627

Gdy Sons of The Forest już wpadnie w wasze ręce, koniecznie zwróćcie uwagę na fabułę. Jej konstrukcja wprowadza pewną zmianę w stosunku do poprzedniej części. Tym razem nie będziesz jakimś randomem, który w wyniku tragicznego wypadku trafił w sam środek mrocznego lasu. Tym razem w The Forest 2 Download masz także zadanie – musisz kogoś w tym lesie odnaleźć.

Sons of The Forest – Trailer

Jak pobrać Sons of The Forest ze Steama?

Wraz ze zbliżającą się premierą, coraz częściej w sieci pojawia się pytanie, jak pobrać Sons of The Forest za darmo? Póki co nie ma żadnej informacji na tema tego, czy zostanie udostępniona darmowa próbka. Endnight Games poinformowało jednak o cenie gry – ma ona kosztować 29,99$.


Polecamy również grę: Lego Worlds Download za darmo


Naszym zdaniem Sons of The Forest Pobierz w tej cenie bez wyrzutów sumienia! Otwarty świat ma być pełen nowości, w tym interesujących przedmiotów w ekwipunku, których nie mieliśmy w poprzedniej części. Twórcy Sons of The Forest potwierdzili także, że w grze czeka na nas zmienność pór roku. Każda pora roku będzie nie tylko charakteryzowała się określoną pogodą. To od pory roku będą także zależały nasze możliwości, na przykład związane z gromadzeniem pożywienia.

Mamy nadzieję, że tym razem premiera Sons of The Forest nie zostanie przesunięta i już niebawem spotkamy się wspólnie w mrocznym lesie!

4.6/5 - (212 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *