Twierdza Krzyżowiec Download Za Darmo

Trudno o grę, która lepiej uderza w miłość do średniowiecza i interesującą rozgrywkę, niż Twierdza Krzyżowiec Download. To wyjątkowy tytuł, który łączy świetną formułę gry z historią, muzyką i grafiką przywodzącą na myśl czasy starych strategii. Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności zapoznać się z tym tytułem, koniecznie to zrób. Twierdza Krzyżowiec za darmo przeniesie cię do świata, w którym nigdy wcześniej nie byłeś.

Twierdza Krzyżowiec Download jako samodzielny dodatek

Wszyscy wiedzą, że Twierdza Krzyżowiec powstała jako samodzielny dodatek do Stronghold. Pierwotna wersja gry została stworzona przez Firefly Studios. Nie da się zresztą ukryć, że Twierdza jest najpopularniejszą grą tego dewelopera. Pełna wersja gry stanowi połączenie symulatora budowy oraz strategii ekonomicznej. Całość osadzona jest w realiach średniowiecza.

Jeżeli samo Stronghold ci się podobało, to Twierdza Krzyżowiec Pobierz tym bardziej. W tym tytule będziesz mieć przyjemność rozegrania interesujących partii i jednocześnie oddania się kolejnym historycznym realiom. Twierdza Krzyżowiec powstała jako samodzielny dodatek – wydało ją studio Take-Two Interactive. Trzeba przyznać, że ten dodatek został doskonale stworzony.

Twierdza Krzyżowiec Do pobrania z nową odsłoną historyczną

Choć rozgrywka jest podobna, to same realia w dodatku do Stronghold zupełnie się zmieniają. Twierdza Krzyżowiec za darmo pozwala ci przenieść się w czasie do średniowiecza. Tym razem jednak twoje losy zostaną rzucone w wir wydarzeń na Bliskim Wschodzie. Jak pewnie się już domyślasz, zarys fabularny tej produkcji opiera się na wyprawach krzyżowych. Przypomnimy tylko, że wyprawy krzyżowe (czyli tak zwane krucjaty) rozpoczęły się w XI w. Ich uczestników nazywano krzyżowcami.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5175

To właśnie w świat wypraw krzyżowych będziesz mieć okazję wkroczyć dzięki Twierdza Krzyżowiec. Sceneria zmienia się zatem zupełnie w stosunku do Stronghold. Większość walk stoczysz na terenach pustynnych. Niekiedy być może napotkasz oazę, tam jednak musisz również brać pod uwagę naturę, na przykład występowanie lwów.

Twierdza Krzyżowiec Pobierz i walcz jako krzyżowiec lub wojownik Saladyna

Poza scenerią, w Twierdza Krzyżowiec możesz także doświadczyć zupełnie nowych wrażeń jako wojownik. Poza znanymi już wcześniej postaciami, w tej odsłonie gry pojawiają się także ciekawa postaci historyczne. Są to m.in. Saladyn (sułtan znany z rozegrania kilku istotnych, potężnych bitew z krzyżowcami) oraz Ryszard Lwie Serce (król Anglii). Zatem, jeśli pasjonuje cię średniowiecze, Twierdza Krzyżowiec Pobierz i spróbuj wczuć się w losy ówczesnych wojowników.


Polecamy również grę: Twierdza Krzyżowiec 2 Download za darmo


Oczywiście w Twierdza Krzyżowiec za darmo możesz rozegrać cztery różne kampanie. To ty decydujesz, czy chcesz znaleźć się po stronie europejskich armii, które próbują wyzwolić Ziemię Świętą, czy też walczyć jako saraceński wojownik. Poza tym możesz zdecydować się na rozgrywanie rozmaitych potyczek.

Twierdza Krzyżowiec Pełna wersja za darmo z rozbudowanym systemem symulacji twierdzy

Same starcia w Twierdza Krzyżowiec Download to jeszcze nie wszystko. Całość stanowi bowiem tak zwany symulator twierdzy. W tym zakresie gra jest również solidnie rozbudowana. Swoją twierdzę zaczynasz budować od absolutnych podstaw, ale nie jest powiedziane, że nie uda ci się wreszcie stworzyć wielkiej i prężnie działającej warowni.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5175

Uwielbiasz strategie ekonomiczne? Zatem to już kolejny powód przemawiający za tym, by wypróbować omawiany tutaj tytuł. Twierdza Krzyżowiec Pobierz i zobacz, do jakiego poziomu uda ci się rozwinąć twoją osadę. W grze musisz zadbać o zaludnienie oraz o to, by owej ludności dostarczyć wszystkiego, co niezbędne do życia. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż uprawy możesz mieć wyłącznie w wybranych miejscach – w oazach, których nie jest wiele.

Twierdza Krzyżowiec Trailer

Jak pobrać Twierdza Krzyżowiec z nowymi jednostkami?

Kolejną interesującą zmianą w Twierdza Krzyżowiec jest dostęp do nowych jednostek. Wśród nich warto wymienić:

  • konni łucznicy, 
  • teutońscy rycerze, 
  • grenadierzy,
  • przenośne balisty.

Poza tym dostępne są także tradycyjne jednostki, jakie znamy ze Stronghold. Ogólnie jednostek bojowych jest ponad dwadzieścia. Rzecz jasna w grze bardzo ważną rolę odgrywają również elementy defensywne. Tutaj również masz sporą gamę środków do wykorzystania. W Twierdza Krzyżowiec możesz nie tylko wzmocnić mury i budować fosy, ale również stosować wilcze doły czy wrzący olej.


Polecamy również grę: Farming Simulator 22 Download za darmo


Szlak Krzyżowca i mapy w Twierdza Krzyżowiec

Bardzo ciekawym elementem rozgrywki w Twierdza Krzyżowiec jest Szlak Krzyżowca. To specjalny tryb gry, który polega na tym, że gracz musi ukończyć wszystkie misje skirmish.

Dodatkowo Twierdza Krzyżowiec daje graczom jeszcze jedną interesującą możliwość. Otóż każdy ma dostęp do edytora map. Dzięki temu gracz ma możliwość stworzenia własnego scenariusza gry. To idealny sposób na urozmaicenie sobie rozgrywki.

Warto pamiętać także o tym, że Twierdza Krzyżowiec Download umożliwia rozgrywkę w trybie multiplayer. Tryb wieloosobowy daje możliwość prowadzenia wspólnej rozgrywki przez aż ośmiu graczy jednocześnie.

4.6/5 - (204 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *