Lego Worlds Download Za Darmo

Wskocz do wesołego świata Lego Worlds Download i spędź wspaniały czas na rozrywce. To bogate miejsce, z którego gracze czerpią ogromna radość. Zobacz, jak barwny świat czeka tam na ciebie! Tym razem jest to czysta lego-zabawa!

Twórcy Lego Worlds Download i innych odsłon serii

Uniwersum Lego Worlds to gra inspirowana oczywiście słynnymi klockami LEGO. Czy wiesz, że ta duńska zabawka powstała w 1949 roku?! Bogata historia oraz wielka radość, jakie przyniosły one dzieciom na całym świecie, stały się podstawą do stworzenia całe gamy niezwykle barwnych gier. Wiele z nich jest dodatkowo inspirowanych hitami kinowymi, takimi jak Indiana Jones, Star Wars, Piraci z Karaibów czy Batman. Za stworzenie tych wszystkich wspaniałych tytułów odpowiada Traveller’s Tales.

Traveller’s Tales jest brytyjskim deweloperem gier wideo. Na rynku działa on już od 1989 roku. Bardzo często współpracowała ona z markami, takimi jak Disney Interactive Studios czy Sega. Traveller’s stworzyli nie tylko Lego Worlds pełna wersja, ale także inne ciekawe produkcje. Z wcześniejszych lat działalności tego studio warto wymienić choćby Toy Story Racer czy Sonic 3D Blast. Wydawcą opisywanej tutaj pozycji jest natomiast Warner Bros. Interactive Entertainment. Ten amerykański wydawca gier wideo działa od 2004 roku. Z ramienia tego przedsiębiorstwa wydano wiele fantastycznych gier, nie tylko serii LEGO.

Lego Worlds Pobierz i zbuduj własny świat

Szerokie plany twórców sprawiły, że cała gra jest dostępna na rozmaite platformy. Lego Worlds pobierz zatem spokojnie na:

  • Microsoft Windows,
  • PlayStation 4,
  • Xbox One,
  • Nintendo Switch,

Tak duża rozpiętość sprzętu, z którego można korzystać do gry, sprawia, że praktycznie każdy użytkownik może spokojnie uczestniczyć w rozgrywce. Oczywiście początkowo udostępniono grę na Steamie (w czerwcu 2015 roku) na zasadach wczesnego dostępu. Dopiero dwa lata później Warner Bros udostępniło ją na Microsoft, PlayStation 4 oraz Xbox One. Natomiast kilka miesięcy po tej premierze (we wrześniu) dodano wersję na Nintendo. Warto również dodać, że wymagania sprzętowe nie są szczególnie wysokie, jak na tak różnorodną pozycję.

Już od pierwszych dni od wydania Lego Worlds zostało ciepło przyjęte. Rzecz jasna pierwotnie gracze oceniali wczesny dostęp, aby twórcy mogli dokonać koniecznych usprawnień i rozszerzyć rozgrywkę. Pełna wersja gry otrzymała stosunkowo wysokie noty w Metacritic. Ponadto, grę nominowano również do jednej z nagród na 14. British Academy Games Awards. To bardzo duże wyróżnienie dla jej twórców.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1520

Lego Worlds Pełna wersja za darmo ze specjalnym edytorem

Jeżeli masz nadzieję na spore możliwości sandboksowe w omawianym tutaj tytule, to możesz być spokojny. Nie musisz zastanawiać się, jak pobrać Lego Worlds za darmo z edytorem świata, ponieważ nie lądujesz w żadnym określonym uniwersum. Cała zabawa polega głównie na tym, by samodzielnie zbudować jak najwięcej. Oczywiście do tworzenia używasz doskonale odwzorowanych, znanych na całym świecie klocków Lego. Swoje budowle możesz wytwarzać z predefiniowanych struktur lego.


Polecamy również grę: Brawl Stars Download za darmo


Co ważne, w Lego Worlds zyskujesz dostęp do specjalnego edytora. To właśnie on pozwala ci konstruować obiekty klocek po klocku. To znaczące ułatwienie dla każdego gracza. Dlatego nie musisz przejmować się poziomem trudności gry, nawet jeśli jesteś nowicjuszem. W grze można kształtować nie tylko budowle, ale też teren, który Cię otacza. Ponadto, możliwe jest dobieranie rozmaitych elementów składających się na ubiór twojej postaci czy ogólnie jej wygląd.

Lego Worlds udostępnia użytkownikom nie tylko pustą przestrzeń, lecz obszerny, ciekawy świat do zwiedzania. Poruszając się po mapie, napotkasz wielorakie miasteczka oraz pomniejsze wioski. Każde z nich jest pełne licznych obiektów. Co więcej, możesz dostać się także do proceduralnie generowanych podziemi. To bardzo dobre urozmaicenie gry.

Jak pobrać Lego Worlds z pojazdami

W Lego Worlds możesz korzystać z różnorodnych środków lokomocji. Do podstawowych pojazdów, dzięki którym gracz może poruszać się po świecie gry, należy zaliczyć samoloty oraz poduszkowce. Znajdą się jednak także takie nietuzinkowe obiekty jak gigantyczne wiertło. Wielu graczy chwali sobie tę różnorodność oraz oryginalność.

Interesującym elementem Lego Worlds jest szansa skorzystania także… z żywych form przemieszczania się po planszy. Twoja postać może jeździć na wierzchowcu, co jest stosunkowo klasycznym rozwiązaniem. Jednakże w tym tytule masz możliwość jeżdżenia również na niedźwiedziach oraz strusiach. Dla odważnych jest jeszcze jedna opcja – ujeżdżanie groźnych smoków, które zieją ogniem.

Fascynaci budowania z klocków lego na pewno nie poczują się zawiedzeni także na tym obszarze. W Lego Worlds możesz korzystać z klocków do budowania własnych pojazdów. Wszystko zależy od twojej wyobraźni! Z pewnością chętnie przeniesiesz na ekran swoje własne pomysły na ciekawe samochody czy samoloty skonstruowane z lego.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1520

Obiekty w Lego Worlds

Choć sam tryb tworzenia jest w Lego Worlds Download największą atrakcją, warto także zwrócić uwagę na inne elementy rozgrywki. Jedną z najbardziej interesujących kwestii w tej grze są przygotowane przez twórców różnorodne obiekty, rozmieszczone na mapie. W trakcie swojej wędrówki z pewnością niejednokrotnie natkniesz się na przykład na ukryte skarby. Za pomocą zebranych przedmiotów masz szansę tworzyć jeszcze bardziej wymyślne konstrukcje.

Dodatkowo w Lego Worlds musisz stawiać czoła bardzo licznym przeciwnikom. Są to wrogie postaci, charakterystyczne dla konkretnych obszarów. Jednymi z nich są szkielety, ale nie tylko. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie jeszcze stwory czają się w tym świecie, koniecznie znajdź chwilę na to, by zagrać w Lego Worlds. Walcząc z wrogimi stworzeniami, możesz używać broni. Twój arsenał może być naprawdę szeroki – od broni klasycznej aż po wyrzutnie rakiet.

Lego Worlds – Trailer

Warto także podkreślić fakt, iż Lego Worlds Download jest dostępne zarówno w wersji singleplayer, jak i multiplayer. Tryb wieloosobowy daje graczowi wiele nowych możliwości. Jedną z nich jest opcja udostępniania swoich własnych projektów innym graczom. To świetna szansa na wspólną zabawę oraz aktywne włączenie się w społeczność skupioną wokół tej gry. Oczywiście można także prowadzić wspólną rozgrywkę.

Grafika w Lego Worlds pełna wersja

Elementem zdecydowanie godnym uwagi jest także grafika w Lego Worlds. Dzięki zastosowanym w jej zakresie rozwiązaniom cała gra jest niezwykle barwna. Wspaniale przywołuje ona na myśl świat prawdziwych klocków lego. Dodatkowo w czasie rozgrywki widać dynamiczny cykl dnia i nocy. Bardzo solidnie wypracowano także efekty światła i cienia.

Z pewnością miłośników całej serii lego ucieszy także fakt, że do Lego Worlds wydano dwa świetne dodatki. Pierwszym z nich jest Classic Space Pack. W nim można korzystać z dodatkowych postaci, stworzeń oraz pojazdów. Dostępny staje się także nowy biom. Kolejny dodatek to Monster Pack, który pozwala na korzystanie z dodatkowych klocków, kilku postaci oraz następnego biomu.

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *