Wiedźmin 3 Download Za Darmo

Kto czeka na grudzień, aby móc zagrać w Wiedźmin 3 Download na nowszych konsolach, ręka do góry! My zdecydowanie czekamy na ten moment. Trzecia część najsłynniejszej polskiej gry zdobyła niemałe uznanie wśród graczy z całego świata. Nic dziwnego, że wydawcy zdecydowali się postawić kolejny krok.

Trzecia część genialnej serii – Wiedźmin 3 Download

Fabuła Wiedźmin 3 za darmo daje graczowi szansę na poznanie dalszych losów tytułowego wiedźmina, czyli Geralta. Tak, jak pozostałe dwie części, również tutaj akcja gry osadzona jest w realiach fikcyjnego świata, stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. W Wiedźmin 3 rozpoczynasz swoją przygodę pół roku po wydarzeniach z poprzedniej części. Główny bohater odzyskuje pamięć i musi podjąć decyzję o dalszym działaniu w świecie pogrążonym w konflikcie.

Fani pozostałych istotnych dla fabuły postaci również nie będą zawiedzeni. Wiedźmin 3 Pobierz, aby wyruszyć na poszukiwania potężnej czarodziejki – Yennefer – oraz niezwykłej Ciri. Odnalezienie ich będzie jednym z twoich najważniejszych celów w czasie rozgrywki.

Oprócz walki z niebezpiecznymi przeciwnikami oraz poszukiwań Yennefer i Ciri, na gracza czeka także inne zadanie. W grze Wiedźmin 3 Download Geralt musi stoczyć starcie także z Dzikim Gonem. To niesamowite połączenie interesującej fabuły ze wyjątkowym światem fantasy oraz mitologią daje naprawdę niesamowite efekty. Coś takiego można zobaczyć tylko w Wiedźmin 3.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7215

Świat przedstawiony w Wiedźmin 3 Do pobrania

Jeżeli chcesz kontynuować rozgrywkę po świetnej drugiej części tej serii, Wiedźmin 3 Pobierz na wybraną platformę i rzuć się w wir doskonale stworzonego świata przedstawionego. Będziesz przemierzać mapę, poznając najbardziej interesujące zakamarki wiedźminiego świata. Zobaczysz między innymi:

  • Wolne Miasto Novigrad, 
  • Kaer Morhen, 
  • wyspy Skellige, 
  • Velen
  • Oxenfurt. 

Postaci w Wiedźmin 3 również zostały stworzone w sposób bardzo dokładny i przyciągający uwagę. Zresztą, koszt produkcji tej gry wyniósł 300 mln zł. Jednak na pewno było warto. Nie tylko efekty w Wiedźminie 3 są zachwycające, ale również sukces samej produkcji to naprawdę coś. Według informacji z kwietnia 2022 r. sprzedano 40 mln egzemplarzy.

Co ważne, w Wiedźmin 3 za darmo możesz mieć wpływ na losy Geralta oraz innych bohaterów. Wynika to z faktu, iż fabuła w tej grze jest silnie rozgałęziona. Bardzo dużo zależy zatem od twoich wyborów. Cała dynamika gry jest niesamowita. Z pewnością szybko zauważysz, jak rozległy i “aktywny” jest świat w Wiedźmin 3. Losy niektórych miejsc mogą zmienić się z chwili na chwilę, w zależności od całej gamy okoliczności!

Polecamy również grę: TheHunter Call of the Wild Download za darmo

Trudno zapomnieć o tym, jak wiele słów uznania zyskał świat gry w poprzedniej części, Wiedźmin 2: Zabójcy królów. Jeśli na tobie także zrobił on wrażenie, koniecznie Wiedźmin 3 Pobierz i zobacz, jak rozwinęli się deweloperzy tej serii. W trzeciej części masz bowiem dostęp do świata czterdziestokrotnie większego niż w poprzedniej.

Wiedźmin 3 Pobierz i wciel się w Geralta lub Ciri

Tradycyjnie w grze Wiedźmin 3 możesz wejść w skórę Geralta i z tej perspektywy prowadzić rozgrywkę. W niektórych momentach będziesz mieć jednak szansę zagrać także jako Ciri. Rozgrywkę toczysz z perspektywy trzeciej osoby i przez cały czas poruszasz się po otwartym świecie. Jak już wspomnieliśmy, świat w Wiedźmin 3 jest bardzo rozległy. Dlatego czasami możesz potrzebować szybszego sposobu na przemieszczanie się niż podróż piesza. W trakcie rozgrywki możesz korzystać z takich rozwiązań jak jazda konna, łódź lub po prostu punkty szybkiej podróży.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7215

Oczywiście w trakcie przemieszczania się po mapie w Wiedźmin 3 możesz zbierać rozmaite przedmioty. Znajdziesz je poźniej w swoim ekwipunku. Przydadzą ci się one z późniejszej rozgrywce. Szczególną uwagę zwracaj na rozmaite elementy alchemiczne i rzemieślnicze. To one dają ci szansę na ważenie eliksirów czy ulepszanie oręża.

Wiedźmin 3 Pełna wersja za darmo także na nowsze konsole

Tym, co wielu graczy ceni sobie w Wiedźmin 3 Download, jest również możliwość rozwijania postaci. W zależności od twoich preferencji, możesz aktywować nawet dwanaście dodatkowych umiejętności postaci jednocześnie. Ponadto przez cały czas zbierasz także punkty umiejętności oraz doświadczenia.

Polecamy również grę: Forza Horizon 5 Download za darmo

To właśnie rozległy świat, rozbudowana fabuła oraz możliwość rozwoju postaci sprawiły, że tak wielu graczy pokochało Wiedźmin 3. Nic dziwnego, że konsolowcom brakowało tego tytułu. Na szczęście już w grudniu 2022 r. Wiedźmin 3 będzie dostępny także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Wiedźmin 3 Trailer

Jak pobrać Wiedźmin 3?

Na koniec warto jeszcze dodać, że sama rozgrywka fabularna w Wiedźmin 3 to nie wszystko. Rzecz jasna to właśnie ona odgrywa pierwsze skrzypce i nie ma się co dziwić, że gracze najczęściej zaczynają od jej ukończenia. Niemniej jednak trzecia część Wiedźmina daje graczowi o wiele więcej.

W Wiedźmin 3 gracz ma dostęp do całej gamy pobocznych misji. Dzięki nim nie tylko wypełnisz dodatkowe zadania i zyskasz więcej punktów, ale również zajmiesz się szczegółowym eksplorowaniem mapy. Poznasz zatem liczne wioski, moczary czy jaskinie. Wedrzesz się do licznych zakamarków, aby walczyć z potworami i nie tylko! Wszystkie poboczne misje to murowane kilkadziesiąt dodatkowych godzin fenomenalnej rozgrywki.Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Wiedźmin 3 to genialny tytuł, w który trzeba zagrać!

4.9/5 - (288 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *