Terraria Download Pełna Wersja Za Darmo

Wśród gier, przy których z pewnością spędzisz wiele godzin, można wymienić Terraria Download. To jedna z produkcji, które można postawić tuż obok niezwykle popularnego Minecrafta. Jest ona także bardzo silnie rozbudowana, dzięki czemu skupiła wokół siebie spore grono fanów.

Powstanie Terraria Download

Stworzenie gry Terraria opierało się na fascynującej inspiracji. Twórcy gry, czyli Re-Logic, pragnęli stworzyć coś, co będzie podobne do gier rodem z lat 80-tych czy 90-tych. Świat, który powstał w ten sposób, jest nakreślony świetną, kolorową i oldschoolową grafiką. Warto także dodać, że wydawcą gry jest 505 Games. Z pewnością znasz tę firmę z takich tytułów jak Assetto Corsa i Deep Black.

Tak stworzona gra przyciąga wiele osób. Być może także ty zastanawiasz się, jak pobrać Terraria za darmo na wybrany sprzęt oraz czy w ogóle jest ona dostępna na różne platformy. Spieszymy z wyjaśnieniem: otóż Terraria pełna wersja, którą wydano w 2011 roku, pierwotnie ukazała się na Microsoft Windows.

Twórcy nie poprzestali jednak na tym, szybko dorzucając wersje także dla miłośników innych platform. Aktualnie gra jest dostępna na Xbox, PlayStation 3, a także urządzenia mobilne na Windows Phone, Androidzie i iOS.

Zacznij rozgrywkę: Terraria Pobierz i twórz swój świat

Nie bez powodu porównaliśmy na początku Terraria do Minecrafta. Również jest to gra sandboksowa, dzięki której możesz aktywnie kreować otaczający cię świat. Do głównych zajęć, wykonywanych przez ciebie w czasie rozgrywki, należy niszczenie obiektów, zbieranie materiałów oraz tworzenie nowych przedmiotów i obszarów. W grze umieszczony został także element przetrwania. Dzięki temu otrzymujesz całkiem przyjemną mieszkankę eksploracji z przygodówką.

Zacznijmy od początku. Jako postać na samym wstępie lądujesz w proceduralnie wygenerowanym świecie. Już na starcie w Terraria otrzymujesz kilka przydatnych narzędzi. Posługując się nimi, uzyskasz swoje pierwsze zasoby, które będą ci potrzebne do dalszych działań.

Zwróć uwagę także na potrzeby swojej postaci. Musisz dbać o jej zdrowie oraz poziom energii. W Terraria Download zaczynasz niesztampowo, ponieważ nie otrzymujesz w 100% naładowanej wersji siebie. Dlatego już na początku powinieneś rozejrzeć się za czymś, co pomoże ci naładować akumulatory.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5971

W Terraria Pełna wersja za darmo sprawdzisz się w boju

Wiesz już, że w Terraria będziesz musiał budować, zbierać zasoby, a także dbać o zdrowie i energię. To jednak nie wszystko. Elementem przygodowym gry, który stawia na konieczność przetrwania, są otaczające cię wrogie postaci. Wśród nich znajdziesz rozmaite stworzenia, złe do szpiku kości, z którymi będziesz musiał walczyć.

Oczywiście nie musisz niczego odblokowywać. Jest to normalny tok gry, w Terraria za darmo stajesz w szranki z wieloma przeciwnikami. Pojawiają się oni częściowo losowo, ale też zauważysz z pewnością charakterystyczne miejsca oraz czas ich występowania. Bądź jednak ostrożny, ponieważ w Terraria czekają na ciebie nie tylko zwykłe story, lecz także sporo bossów.

Rzecz jasna nie możesz stanąć do walki z pustymi rękami. Terraria pobierz i sprawdź dokładnie, w jaki sposób możesz stworzyć dla siebie broń. Istnieje wiele opcji do wykorzystania. Uzyskanie właściwych surowców pozwoli ci na stworzenie łuku, miecza, a nawet broni palnej.


Polecamy również grę: Minecraft Dungeons Download za darmo


Wszystko zależy od twoich preferencji. Do walki z czyhającym na ciebie złem możesz także używać zaklęć. To wszystko może jednak nie wystarczyć, aby pokonać Bossa. Dlatego w Terraria musisz poznać także specjalne mechanizmy walki oraz zdobywać rzadkie przedmioty.

Ponadto, choć wrogowie i twój bohater, są dostępne w Terraria, to bazę postaci możesz rozbudować. Nowe osobniki pojawią się po wygranych starciach. Wówczas zyskujesz także dodatkowe przedmioty.

Jak pobrać Terraria z aktualizacją?

Re-Logic świetnie sprawdził się jako twórca gier. Cechuje się bowiem dużą dbałością o swoich fanów, a Terraria jest tego idealnym przykładem. Na bieżąco udostępniane są aktualizacje, które stale poprawiają jakość rozgrywki.

Już w grudniu 2011 roku dodano pierwsze poprawki, w tym lepsze oświetlenie oraz następne elementy, takie jak dodatkowe przedmioty i potwory. Łącznie pojawiło się już kilka solidnych aktualizacji, więc gracze mogą mieć pewności, że zawsze korzystają z najświeższej wersji gry.

Terraria – Trailer

Nietrudno udowodnić, że twórcy nie porzucili tego projektu. Ostatnią aktualizację Terraria udostępniono bowiem w 2021 roku. To właśnie w niej Steamowi gracze uzyskali wsparcie. Ponadto każdy użytkownik ma również prawo do tworzenia własnych modyfikacji oraz udostępniania ich. To świetny sposób na wykazanie się twórczością oraz urozmaicenie rozgrywki.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 5971

Tryby gry w Terraria

Dzięki różnorodnym trybom gry w Terraria pełna wersja możesz z łatwością zdecydować, jaki rodzaj rozgrywki będziesz prowadził. Oto dostępne opcje:

  • Tryb jednoosobowy
  • Tryb wieloosobowy
  • Tryb Journey
  • Tryb Master

Wśród standardowych opcji znajdziesz tryby jedno- oraz wieloosobowy. To klasyczne rozwiązanie w tego typu grze. W multiplayerze możesz znaleźć się wraz z ośmioma innymi użytkownikami, dzięki czemu rozgrywka jest o wiele bardziej interesująca.

Ponadto twórcy dopuścili możliwość decydowania o poziomie trudności w Terraria. Do wyboru masz „Journey”, które bardzo przypomina tryb kreatywny w Minecraft oraz „Master”, trudniejszy tryb, pełen wyzwań oraz przeszkód do pokonania.

Piękno Terraria Download tkwi w tym, że wszystko jest ograniczone wyłącznie twoją wyobraźnią. Rozwiń zatem swoją kreatywność i stwórz coś wspaniałego w świecie pełnym niebezpieczeństw.

4.6/5 - (181 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *