Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Download Za Darmo

Rozegraj wyjątkową bitwę w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Download i zobacz, czy uda ci się zwyciężyć za pomocą wybranych przez ciebie stworzeń. Ta nietuzinkowa gra podbiła serca fanów na całym świecie, niezależnie od ich wieku. Ty także z pewnością przyjemnie spędzisz przy niej czas.

Twórcy hitu Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Download

Trzeba przyznać, że zarówno Plants vs Zombies Garden Warfare 2, jak i poprzednie wersje tej gry, to prawdziwe hity! Twórcy tego tytułu mogą zatem odnotować zdecydowane zwycięstwo. Sprawdź, kto stoi za tak popularną serią i do jakiego gatunku należy ta niezwykła gra.

Producentem Plants vs Zombies Garden Warfare 2 pełna wersja jest amerykańskie studio PopCap Games, Inc. Funkcjonuje ono na rynku już od ponad dwudziestu lat i odpowiada także za takie tytuły jak Bejeweled czy Peggle. Natomiast wydawcą tej świetnej pozycji jest Electronic Arts. Trudno o bardziej znane studio na świecie. EA było odpowiedzialne za wydanie takich tytułów, jak FIFA, The Sims czy Medal of Honor (zresztą, długo można by wymieniać).

Samo Plants vs Zombies Garden Warfare 2 pobierz nie tylko jako oryginalną strzelankę, lecz również jako super grę typu tower-defense. Jest to jeden z licznych podgatunków gier strategicznych, który opiera się na konieczności obrony wyznaczonego terytorium, obiektu lub przedmiotu przed atakującym wrogiem. Dla przykładu wystarczy zobrazować sobie rozgrywkę w Bloons Tower Defense.

Nie da się również ukryć, że w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 grają nie tylko dzieci, ale także dorośli. Niemniej jednak sporą zaletą tej pozycji jest intuicyjne sterowanie oraz klarowny interfejs. Dodatkowo same postaci są kreskówkowe, a walki mają raczej bajkowy charakter.

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 pobierz na wybrany sprzęt

Pierwsza odsłona tej serii spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez graczy. Nic dziwnego, że Plants vs Zombies Garden Warfare 2 było tak wyczekiwanym tytułem. Szczególnie że pierwszy zwiastun tej części został zaprezentowany już w czerwcu 2015 roku. Ostatecznie oficjalna premiera gry (zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie) miała miejsce w lutym 2016 roku.

Recenzenci szybko zabrali się za Plants vs Zombies Garden Warfare 2 pełna wersja. Ogólnie rzecz ujmując, producenci i wydawcy mogli być zadowoleni z not, jakie zbierał ich produkt tuż po wydaniu. Warto także dodać, że w Wielkiej Brytanii wersja detaliczna tego tytułu w tygodniu premiery była drugą najlepiej sprzedającą się grą (a pokonana została nie przez byle co, bowiem jedynkę zajął Far Cry Primal).

Oczywiście dla użytkowników najważniejsza była odpowiedź na pytanie, jak pobrać Plants vs Zombies Garden Warfare 2 na dowolną platformę oraz ogólnie na jakim sprzęcie tym razem będzie można się bawić. Oczywiście twórcy zadbali o swoich fanów i udostępnili ów pozycję nie tylko na Microsoft Windows oraz PlayStation 4, ale także na Xbox One.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3867

Fabuła w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Pełna wersja za darmo

Choć z pozoru Plants vs Zombies Garden Warfare 2 opiera się głównie na walce postaci, to jednak warto wspomnieć o fabule gry. Jesteśmy niemal pewni, że większość z was wie, o co w niej chodzi, ale być może uchowały się jeszcze jednostki, które nigdy nie słyszały o tym tytule.

Historia Plants vs Zombies Garden Warfare 2 to opowiadanie o odwiecznej walce dwóch unikalnych gatunków stworzeń: żywych roślin oraz zombie. Każdy z nich składa się z wielu interesujących postaci o oryginalnym wyglądzie oraz niecodziennych zdolnościach. W tej odsłonie zombie opanowali miasteczko o nazwie Suburbia i przemianowali je na Zomburbię. Głównym zadaniem gracza jest zatem odbicie ów miasta z rąk przebiegłych nieumarłych.


Polecamy również grę: The Crew 2 Download za darmo


Co ważne, w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 za darmo otrzymujesz świetną zabawę w pięknej, kreskówkowej oprawie graficznej. Cechuje się ona wielobarwnością, świetnymi efektami oraz ogromną dynamiką. To wszystko było możliwe dzięki zastosowaniu jednego z najlepszych silników – Frostbite, który posłużył także twórcom tak znanych gier, jak Battlefield 4 czy Need for Speed.

Jak pobrać Plants vs Zombies Garden Warfare 2 ze wszystkimi trybami

Jednym z powodów popularności tej pozycji jest fakt, że Plants vs Zombies Garden Warfare 2 daje użytkowni dostęp do całej masy interesujących trybów gry. Co ważne, ta część nie powiela wyłącznie opcji, które były dostępne w poprzedniej części. Twórcy znacząco rozbudowali różnorodne konkurencje, dzięki czemu całość stała się jeszcze bardziej zwariowana i atrakcyjna dla gracza.

Spośród starych trybów, które pozostały w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 (i które pewnie kojarzysz z jedynki) warto wymienić chociażby Garden Ops. To jedna z najpopularniejszych opcji – maksymalnie czworo graczy wciela się w określone rośliny, a następnie podejmuje się obrony ogrodu.

Na ekipę czeka bowiem aż dziesięć fal zombie, w tym dwie fale bossów. Ponadto, w dwójce spotkasz także takie znane wcześniej tryby, jak Team Vanquish, Vanquish Confirmed!, Gardens and Graveyards, Gnome Bomb, Mixed Mode czy Suburbination.

Ciekawym elementem w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 jest tryb Capture the Taco. Łączy on w sobie nieco nowości ze starymi rozwiązaniami, znanymi z poprzednika, gdzie była dostępna opcja Taco Bandits. W tego rodzaju rozgrywce zastosowano rozwiązanie typu „zdobądź flagę” z tą różnicą, że tym razem bronisz i zdobywasz… taco.

Oczywiście w grze dostępnych jest także wiele nowych opcji. Koniecznie sprawdź jakich!

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3867

Najnowsze tryby w Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Jak zapewne wiesz, Plants vs Zombies Garden Warfare 2 pozwala na zabawę w pojedynkę. Dużo ciekawsza jest jednak rozgrywka prowadzona w trybie wieloosobowym. Ponadto, twórcy tej części gry poświęcili sporo czasu na wzbogacenie jej o zupełnie nowe opcje, oto one:

  • Backyard Battleground,
  • Flag of Power,
  • Graveyard Ops,
  • Solo Ops,
  • Herbal Assault,
  • Infinity Time,
  • Boss Hunt,
  • Cats vs Dinos,
  • Soil Survivors,

Dzięki trybowi Backyard Battleground w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 otrzymujesz dostęp do całego świata gry. To właśnie tam najwyraźniej widzisz podział między siłami zombie oraz roślin, odbierasz codzienne zadania czy korzystasz z możliwości dostosowania postaci. Kolejną opcją jest Flag of Power, w której twoim zadaniem jest obrona flagi mocy przed przeciwną frakcją, nacierającą na ciebie falami.

Wybierając opcję Graveyard Ops, decydujesz się na tryb współpracy w Plants vs Zombies Garden Warfare 2. Wówczas bierzesz udział w rozgrywce będącej przeciwieństwem Garden Ops.

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 – Trailer

Natomiast Solo Ops jest jednoosobowym odzwierciedleniem obu tych trybów. Tutaj do pomocy otrzymujesz trzy postaci sterowane przez sztuczną inteligencję. Powstał także specjalny tryb Herbal Assault, który stanowi przeciwieństwo Gardens and Graveyards.

Co więcej, w Plants vs Zombies Garden Warfare 2 możesz skorzystać z trybu Infinity Time, w którym rogrywka trwa do momentu wyeliminowania wszystkich graczy. Bardzo ciekawą opcją jest także Soil Survivors.

Tutaj gra toczy się w stylu battle royal. Łącznie może brać w niej udział nawet do dwunastu graczy i każdy z nich otrzymuje jedno życie na czas jednej rundy. Rzecz jasna runda dobiega końca w momencie, w którym wszystkie postaci z jednej drużyny zostają całkowicie wyeliminowane. Natomiast Boss Hunt, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia zabawienie się w polowanie na bossa. W tym celu można skompletować drużynę składającą się maksymalnie z czterech osób.

Koniecznie musisz zapoznać się z Plants vs Zombies Garden Warfare 2! To jeden z tych tytułów, które powinien znać każdy gracz. Gwarantujemy, że zapewni ci ona wiele godzin fantastycznej zabawy.

4.6/5 - (213 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *