Strona główna » Blog » BeamNG Drive Download Za Darmo

BeamNG Drive Download Za Darmo

przez GrandGamer.pl
BeamNG Drive Download Za Darmo

Takie symulatora jazdy samochodem jak BeamNG Drive Download jeszcze nie było! Najbardziej autentyczne kraksy i świetne opcji dostępne w tej grze, przyciągnęły już tysiące użytkowników z całego świata. Jeśli lubisz dreszczyk emocji, koniecznie sprawdź tę pozycję.

Symulator jazdy samochodem BeamNG Drive Download

Na rynku znajdziesz wiele symulatorów jazdy samochodem. Jeśli jednak chcesz poczuć prawdziwą adrenalinę, BeamNG Drive pobierz już teraz i przekonaj się, co może ta gra. Tworząc tę pozycję, BeamNG GmbH naprawdę się postarało. Pozycja wyróżnia się mnogością map, obiektów i opcji gry. Nic dziwnego, że nadal jest bardzo popularna wśród graczy, choć od jej wydania minęło już ładnych kilka lat.

Przede wszystkim BeamNG Drive zostało owiane taką sławą dzięki autentycznemu odwzorowaniu wszelkiego rodzaju wypadków pojazdów. To właśnie z tego powodu wokół tej gry skupiła się tak wielka rzesza fanów. Wystarczy wejść na znany serwis YouTube, aby odnaleźć całe mnóstwo video tworzonych przez graczy. Dzielą się oni swoimi doświadczeniami z gry, w tym szczególnie najbardziej efektownymi kraksami.

beamng download screen 1
beamng download screen 2
beamng download screen 3
beamng download screen 4
beamng download screen 5
beamng download screen 6

Spragniony wrażeń? BeamNG Drive Pobierz i sprawdź, co potrafisz!

Zdecyduj się na BeamNG Drive, a nie pożałujesz! W grze zastosowano fenomenalne rozwiązanie, jakim jest dynamika ciał miękkich. Na potrzeby stworzenia możliwie najbardziej realistycznych symulacji ruchu pojazdów, konieczne było skorzystanie z tego wyjątkowego elementu grafiki komputerowej. Dzięki temu możliwe było uzyskania wysokiej jakości efektów, takich jak zbliżone do autentycznych zniszczenia samochodów.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7491

To nie jest żaden specjalny dodatek – w BeamNG Drive możesz odwzorować rzeczywiste zdarzenia drogowe i sprawdzić, jakich zniszczeń w ten sposób dokonasz. Przy każdej kraksie, kierowany przez ciebie pojazd doznaje uszkodzeń.

Bardzo szczegółowo zarysowane wgniecenia czy pęknięcia szyby naprawdę robią wrażenie. Przy większych wypadkach poszczególne części auta mogą odpadać – w poważnej kraksie możesz stracić nawet silnik.

Realizmu wypadkom w BeamNG Drive dodaje świetnie przygotowany dźwięk. To nie tylko ekscytujący ryk silnika w czasie jazdy czy pisk hamulców. Przy uderzeniu słychać genialnie oddany dźwięk zgniatanej karoserii. Jeśli któryś z elementów pojazdu odpadnie jedynie częściowo, słyszysz, jak go za sobą ciągniesz. W tej sferze producenci gry wykonali kawał dobrej roboty.

BeamNG Drive Pełna wersja za darmo – wymagania

Swój debiut BeamNG Drive Download odnotowało w 2015 r. Wówczas pojawił się tak zwany wczesny dostęp i gracze mogli zacząć pobierać tę pozycję. Producent nadal umożliwia pobranie darmowej wersji demonstracyjnej. Dzięki zapoznaniu się z wersją demo będziesz mógł zdecydować, czy symulator cię wciągnął. Łatwiej będzie ci także przejść do pełnej rozgrywki.

Zainstalowanie gry BeamNG Drive Pełna wersja wymaga od użytkownika spełnienia kilku parametrów. Pierwszym z nich jest standardowo posiadanie systemu operacyjnego Windows 7 bądź lepszego. Gra zajmuje także stosunkowo sporo miejsca, dlatego najlepiej przygotować przestrzeń około 18 GB. Ponadto, konieczne jest posiadanie 8 GB RAM oraz Microsoft Direct X Directx od 11 wzwyż. Co do procesora, spokojnie zadziała Intel Core i3-6300 @ 3.80GHz / AMD FX-6300 Six-Core. Z kart graficznych najlepiej zdecydować się na karta GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 7750

Jak pobrać BeamNG Drive z mapami i pojazdami?

Same w sobie podstawy otrzymujesz w BeamNG Drive. Dysponujesz zatem pierwotnym pakietem pojazdów, których jest całkiem sporo. Możesz przebierać w modelach i zmieniać barwę aut. Ponadto, otrzymujesz także liczne mapy z trasami do przebycia. To jednak nie wszystkie możliwości tej gry, możesz ją bowiem rozszerzyć.

Jeśli zastanawiasz się jak pobrać BeamNG Drive z dodatkami, skorzystaj z opcji pobierania modyfikacji. Rozbudowana społeczność skupiona wokół tego symulatora, o czym pisaliśmy już wyżej, cechuje się nadzwyczajną kreatywnością.

Atutem takiej sytuacji są mody, które możesz wrzucić do swojej wersji gry. Użytkownicy tworzą między innymi własne mapy. Wgrywając je później, możesz sprawdzić do jakiego trybu rozgrywki dana trasa jest przeznaczona. Poszczególne mapy różnią się od siebie nie tylko poziomem trudności, ale także znajdującymi się na nich obiektami oraz otoczeniem naturalnym.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7491

Tryby gry w BeamNG Drive

Same wypadki, choć naprawdę robią wrażenie, to jeszcze nie wszystko. W BeamNG Drive za darmo możesz grać w różnych trybach. Jednym z nich są klasyczne wyścigi. Co ciekawe, możesz podjąć się prawdziwego wyzwania, jakim jest przeskoczenie własnego rekordu. Gra dopuszcza bowiem możliwość ścigania się z własnym najlepszym czasem.

Innym trybem gry w BeamNG Drive są kampanie. Polegają one na realizacji kilku połączonych ze sobą elementów. Składają się na nie różnorodne scenariusze o określonych stopniach trudności. Wśród nich doświadczysz między innymi pościgów policyjnych, kaskaderskich wyczynów czy tradycyjnego wyścigu.

Największym uznanie graczy cieszy się jednak tryb swobodny dostępny w BeamNG Drive tak jak wszystkie inne opcje. Decydując się na ten rodzaj rozgrywki, możesz wybrać jeden lub kilka pojazdów jednocześnie.


Polecamy również grę: The Sims 4 Download za darmo


Następnie lądujesz na planszy, na której w dowolny sposób umieszczasz najróżniejsze przedmioty. Także auta masz prawo ustawić w wybrany przez siebie sposób. BeamNG Drive Pełna wersja wyposażona jest w wiele ciekawych obiektów – od drzew zaczynając, na wszelkiego rodzaju zwariowanych wyskoczniach kończąc.

Tutaj wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Jeśli masz zamiar ćwiczyć akrobacje – śmiało! Jeśli nagle zapragnąłeś sprawdzić, jak będą wyglądały wybrane pojazdy po zderzeniu czołowym – nie krępuj się!

Obsługa BeamNG Drive

Wbrew mnogości dostępnych opcji, sama obsługa BeamNG Drive jest stosunkowo prosta. Sterowanie pojazdami nie różni się wiele od tego, które znasz z innych tytułów tego gatunku. Można je także z łatwością sprawdzić w ustawieniach gry.

BeamNG Drive – Trailer

Na uwagę zasługuje także solidnie przygotowany, szczegółowy i dobrze opisany interfejs. Jego prostota jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Dzięki temu, grając w BeamNG Drive, nigdy nie masz kłopotu ze znalezieniem interesujących cię opcji.

Każdy element jest dokładnie przedstawiony, czego idealnym przykładem są mapy. Przy każdej z nich znajdziesz informację o kompatybilności z trybami gry, rodzaj trasy czy nawet wiadomość o jej biomie.

Ekscytująca rozrywka na poziomie: BeamNG Drive pobierz i przekonaj się na własnym pececie, jak świetny może być symulator jazdy.

4.9/5 - (242 głosów)

Mogą zainteresować Cię również

Zostaw komentarz