Mortal Kombat X Download Za Darmo

Pokaż, jak potrafisz walczyć w Mortal Kombat X Download! Wybierz jedną z legendarnych postaci i wejdź do świata prawdziwych wojowników. Zobacz, co przygotowali dla ciebie twórcy jednej z najsłynniejszych gier walki na świecie!

Poznaj Mortal Kombat X Download

Każdy miłośnik sztuk walki powinien znać Mortal Kombat X! Jak wskazuje sam tytuł, jest to już dziesiąta odsłona tej genialnej serii. Trzeba pamiętać o tym, że Mortal Kombat to nie tylko tytuł gry – to całe uniwersum! Gry wideo, filmy, seriale, fanty, a nawet współpraca z DC Comics! Pierwsza część Mortal Combat ukazała się w 1992 roku na Arcadę, Amigę, Game Boya i inne ówczesne cuda. Do dziesiątki jej twórcy przeszli niesamowicie długą drogę.

Oczywiście głównym twórcą Mortal Kombat X pełna wersja jest Ed Boon. To jeden z ojców całej tej sagi. Producentem było NetherRealm Studios, znane także z popularnych gier Injustice. Natomiast za wydanie tej części odpowiada Warner Bros. Interactive Entertainment, wydające między innymi gry z serii LEGO, Hitman, Batman czy Bakugan.

Martal Kombat 10 Pobierz najwyżej ocenianą grę serii!

Trzeba przyznać, że Mortal Kombat X Download to naprawdę nadzwyczaj udana kontynuacja serii. Zdobyła ona całą masę pozytywnych recenzji. Profesjonalne magazyny przyznawały jej najwyższe noty. Wielu recenzentów określiło tę grę mianem najlepszej gry walki ostatnich lat. Nierzadko mówi się również, że jest to najlepsza odsłona całej serii.

Co ważne, poza profesjonalistami, swoje opinie o Mortal Kombat X pełna wersja bardzo szeroko wyrażali również gracze. Zyskała ona mnóstwo świetnych komentarzy, doczekała się licznych gameplayów oraz video w serwisie YouTube. Tym, co najwyraźniej wskazuje na jej sukces, jest oczywiście ilość sprzedanych egzemplarzy. Tutaj twórcy nie mogli narzekać, bowiem jest to najszybciej sprzedająca się część za całej sagi!

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3947

Mortal Kombat X Pełna wersja za darmo na różne platformy

W grach wideo, w których najważniejszym elementem jest walka, niezwykle znaczący jest sposób sterowania. Każdy gracz ma własne przyzwyczajenia i dużo łatwiej jest mu wykonywać konkretne ataki w Mortal Kombat X za darmo oraz pokonywać najsilniejszych wrogów, jeśli może kierować postacią za pomocą ulubionego sprzętu – pada czy też klawiatury. Z pewnością zatem ucieszy was fakt, że ta odsłona serii jest dostępna na rozmaite platformy.

Oficjalna premiera gry miała miejsce w kwietniu 2015 roku. Twórcy rozwinęli jednak jej możliwości i udostępnili ją później na dodatkowe platformy. Aktualnie Mortal Kombat X pobierz na:

 • Microsoft Widows,
 • PlayStation 4,
 • Xbox One,
 • Android,
 • iOS,

Wyraźnie widać, że wybór jest bardzo szeroki. Początkowo planowano również wydanie gry na PlayStation 3 oraz Xbox 360, ale ostatecznie zarzucono ten pomysł.


Polecamy również grę: Dragon Ball Xenoverse Download za darmo


Oczywiście klasycznie za ataki odpowiadają zawsze cztery konkretne klawisze/przyciski. Ich różnorodne kombinacje pozwalają na użycie określonych chwytów. Każda postać ma przypisany własny zestaw uderzeń czy specjalnych ataków, które mogą nokautować przeciwników. Dokładne poznanie ich oraz wyczucie możliwości ich użycia to klucz do wygranych walk w Mortal Kombat.

Jak pobrać Mortal Kombat X z dodatkowymi postaciami

Istotną tej gry jest oczywiście krwawa walka z przeciwnikami. Dlatego niebagatelna znaczenie ma katalog dostępnych postaci. Początkowo w Mortal Kombat X masz dostęp do trzech podstawowych grywalnych postaci. Są to:

 • Johny Cage,
 • Sub-Zero,
 • Scorpion,

Co tu dużo mówić, są to bohaterowie legendarni dla tej serii i nie ma gracza, który by ich nie znał. To jednak nie wszystko, co przygotowali twórcy. Jak pobrać Mortal Kombat X za darmo z dodatkowymi postaciami? To proste, ponieważ możesz zrobić to z pozycji interfejsu gry. Jakie będziesz mieć opcje do wyboru? Wśród kolejnych postaci znajdziesz między innymi:

 • Aliena,
 • Jasona Voorheesa,
 • Leatherface’a,
 • Predatora,

Powszechnie wiadomo już, że kilka postaci, które pojawiają się w Mortal Kombat X, jest inspirowanych najbardziej lubianymi przez fanów bohaterami. Istotna jest jednak zmiana, która została wprowadzona w tej odsłonie. Otóż w dziesiątce każdy wojownik posiada trzy określone warianty. Są one odpowiednikami doboru konkretnego stylu walki.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 3947

Jakie są tryby gry w Mortal Kombat X?

Twórcy Mortal Kombat X za darmo dają graczowi dostęp do kilku różnorodnych trybów gry. Dzięki temu możliwe jest odpoczywanie od danego rodzaju rozgrywki oraz urozmaicanie sobie czasu spędzanego przy konsoli czy komputerze. Jakie opcje masz zatem do dyspozycji?

Pierwszym trybem gry jest oczywiście możliwość walki w pojedynczych starciach. To najpopularniejsza forma grania w Mortal Kombat X. Dzięki niej możesz bowiem świetnie bawić się zarówno samemu (wówczas twoim przeciwnikiem jest oczywiście sztuczna inteligencja), jak i ze znajomymi (grają na dwóch).

Drugi tryb gry to kompania fabularna. Jej akcja przenosi cię w czasie o ćwierć wieku później od wydarzeń z poprzedniej części. Tym razem pokojowi zagraża bunt Mileeny, córki poprzedniego imperatora. Ponadto wojownicy będą musieli stawić czoła także innym, o wiele potężniejszym przeciwnikom. Cała kampania składa się z dwunastu rozdziałów.

Dodatkowo możesz rozegrać trening i przetrwanie, a także wojny konkretnych stronnictw, wieżę oraz kryptę. I chociaż nie uświadczysz w Mortal Kombat X klasycznych starć dwa na dwa, to z pewnością nie będziesz się nudził!

Co jeszcze warto wiedzieć o Mortal Kombat X?

Na koniec dodamy jeszcze, że walki w Mortal Kombat X pod kątem mechaniki przypominają te, które znasz już z poprzednich części. Możesz korzystać z wielorakich kombinacji ciosów oraz brutality, czyli nowej wersji fenomenalnego fatality. Całość okraszona jest naprawdę krwawymi efektami oraz animacjami, znanymi z efektu rentgena.

Warto również zwrócić uwagę na to, że w Mortal Kombat X przywrócono interaktywne areny. Dodatkowo pojawił się ponownie pasek kondycji. Dzięki niemu wiesz, ile energii zużywasz na bieganie czy korzystanie z otaczających cię elementów.

Nie można również zapomnieć o tym, jak świetny silnik zastosowano w Mortal Kombat X. Genialne efekty, które oglądasz w tej grze, zawdzięczasz Unreal Engine 3. Postaci są bogatsze o różnorodne detale, same modele lokacji także nie skąpią na szczegółach, a całość to przepięknie przygotowana trójwymiarowa oprawa graficzna. Nic dziwnego, że aż nie chce się odchodzić od ekranu.

Sama gra jako całość cechuje się ogromna płynnością. Rozgrywka w Mortal Kombat X jest nadzwyczaj dynamiczna, co czyni ją jeszcze bardziej efektywną. Interesujący jest także system zbierania wojowników, bo (jak wiadomo) każdy pragnie zyskać dostęp do wszystkich. Poza wspaniałą grafiką oraz obrazowymi starciami (które nacechowane są bardzo wysokim poziomem brutalności), całość jest dopelniona genialnymi efektami dźwiękowymi. Zarówno muzyka jak i wszelkie odgłosy stoją na naprawdę wysokim poziomie.

Już teraz pobierz Mortal Kombat X, najlepszą część z całego cyklu i na własnej skórze przekonaj się, jak dobrym wojownikiem możesz być!

4.5/5 - (191 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *