Dark Souls Download Pełna Wersja Za Darmo

Każdy miłośnik gier dark fantasy musiał choć słyszeć o Dark Souls Download. To wyjątkowy tytuł będący klasykiem tego gatunku. Jego rozbudowana fabuła oraz interesująca grafika przenoszą gracza do mrocznego świata. Jeżeli lubisz się bać i jednocześnie zależy ci na grze, w której zbudowano naprawdę dobrą historię, będzie to tytuł dla ciebie. Z pewnością przeżyjesz tam prawdziwą przygodę w ciemnościach.

Dark Souls Download jako dark fantasy

Mówiąc o tak genialnej produkcji, jak Dark Souls, od razu każdemu nasuwają się na myśl dwa elementy: świat fantasy oraz horror. To właśnie te dwa składniki tworzą dark fantasy, czyli podgatunek, który przypisywany jest nie tylko wielu grom. Z pewnością znacie go także z innych dzieł kultury (nie tylko gier wideo). Wśród nich wypada wymienić chociażby uniwersum stworzone przez H.P. Lovecrafta. W tym gatunku powstało także wiele interesujących produkcji anime.

Producentem Dark Souls pełna wersja jest znane przedsiębiorstwo From Software. To właśnie ta japońska firma z siedzibą w Tokio, która działa na rynku od lat 80-tych ubiegłego wieku, zadecydowała o takiej, a nie innej konwencji tego genialnego tytułu. Jako producent jest ona odpowiedzialna także za inne odsłony owego cyklu. Natomiast wydawcą gry jest (również japońskie) przedsiębiorstwo Bandai Namco Entertainment, należąca do Bandai Namco Group’s. Warto także dodać, że dystrybutorem krajowym dla Polski była Cenega. To jedno z najstarszych i najlepszych polskich przedsiębiorstw gier wideo.

Dark Souls Pobierz jako godnego następcę sagi

Zanim opiszemy dokładnie, na czym polega Dark Souls Download, chcemy wspomnieć, że nie jest to pojedyncza, oderwana gra. Powstała ona jako następca Demon’s Souls. Jest to tytuł, którego historia sięga aż 2009 roku (to już ponad dekada!). Ta gra odniosła ogromny sukces w Japonii. Ameryce Północnej oraz Europie. Jej wielowymiarowość zachwycała i zaskarbiła ona sobie miłość licznego grona fanów. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że następny tytuł był naprawdę mocno wyczekiwany przez graczy. Swoje zainteresowanie pokazali oni, wykupując miliony egzemplarzy Dark Souls na całym świecie. To jedna z lepiej sprzedających się gier tego producenta.

Co ważne, dzięki owemu zainteresowaniu Dark Souls pobierz na wybraną przez siebie platformę! Pierwotnie bowiem ta gra była przeznaczona wyłącznie dla konsolowców. Jej premiera miała miejsce we wrześniu (w Japonii) oraz październiku (w innych miejscach na świecie) 2011 roku. Wówczas wypuszczono ją na Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jednakże społeczność graczy, która pragnęła mieć dostęp do tego tytułu, wniosła petycję do twórców, dzięki czemu w sierpniu 2012 roku wypuszczono wersję na Microsoft Windows. To pokazało nie tylko, jak dużym powodzeniem cieszy się sama gra, ale również jak bardzo zaangażowani w jej ulepszanie są twórcy.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6931

Dark Souls Pełna wersja za darmo z mroczną fabułą

Bardzo rozbudowana fabuła Dark Souls za darmo wprowadza cię do wyjątkowego, mrocznego świata. Jest o przepełniony inspiracjami zaczerpniętymi z historii oraz bogatej literatury. Nie brakuje w niej jednak także autorskich pomysłów twórców. Cała stylistyka gry przypomina nieco czasy średniowiecza, ale nie te, które kojarzą się z księżniczkami, lecz te związane z ciemnością, zbrodnią i przerażającymi lochami. Same podziemia i panujący wokół chaos zdają się przypominać czasy bitew i licznych spisków.

Jako główny bohater w Dark Souls przyjmujesz postać nieumarłego. W ten sposób od razu zostają przypisane ci konkretne atrybuty oraz umiejętności. Sterując tą postacią, stoczysz wiele bitew i przejdziesz mnóstwo ciemnych zakamarków.


Polecamy również grę: Gothic 2 Noc Kruka Download za darmo


W trakcie pojedynków i większych starć niezwykle istotna będzie broń, jaką się posłużysz. W jaki sposób możesz walczyć w Dark Souls? Otóż do dyspozycji możesz mieć:

  • broń białą,
  • magię,
  • broń miotającą,
  • ładunki wybuchowe,
  • cuda,
  • piromancję,

Jak zatem widzisz wachlarz, jest stosunkowo szeroki. Ociera się on zarówno o broń klasyczną, jak i typowo fantastyczną. Sama piromancja zawsze stanowi intrygujący obiekt i gracze z chęcią jej używają. Tak samo oryginalnie sytuacja wygląda w kwestii waluty oraz zadań, które przyjdzie ci wykonywać w grze. Opłatą za rozmaite rzeczy są dusze, które zyskujesz w Dark Souls za darmo po zabiciu wrogów czy innych postaci. Trzeba przyznać, że jest jest to nietuzinkowy i jednocześnie mrożący krew w żyłach pomysł.

Jak pobrać Dark Souls z unikalnymi atakami

Jednym z największych atutów Dark Souls jest to, że do każdego rodzaju broni przypisane są nie tylko unikalne ataki, ale również wyjątkowe, nietuzinkowe animacje. Co istotne, wiążą się one nie tylko z samą bronią, którą w danym momencie się posługujesz, ale również od tego, jak dobrze to robisz. Jest to możliwe dzięki fizyce użytej w tej grze. W ten sposób cała rozgrywka staje się bardziej interesująca i gracz z ogromną przyjemnością obserwuje ruchy swojego bohatera na ekranie.

Ponadto w Dark Souls możesz na początku gry stworzyć własną postać. Na co masz wpływ? Decydujesz o podstawowych kwestiach, takich jak imię, wygląd czy nawet płeć. Ważnym momentem jest wybór klasy, ale nie sugeruj się tym w nadmierny sposób, ponieważ tak czy inaczej w trakcie rozgrywki ulepszasz umiejętności swojej postaci i poszerzasz jej możliwości.

Dark Souls – Trailer

W związku z tym można uznać, że kreator postaci ma dwojaki charakter. Możesz spersonalizować bohatera i nadać mu określone cechy, ale nie ogranicza cię to do końca gry, ponieważ każdy może wyćwiczyć swoją postać w dowolnym kierunku.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6931

Eksploracja przestrzeni w Dark Souls

Jednym z wyjątkowych aspektów Dark Souls jest możliwość eksploracji terenu. Cała mapa daje szansę płynnego przechodzenia między poszczególnymi jej obszarami, dzięki czemu gracz korzysta z naprawdę sporej swobody. Można bowiem docierać do licznych miejsc – masz szansę zwiedzenia praktycznie każdego zakamarka, który widzisz na ekranie. Eksploracja jest zresztą istotnym elementem rozgrywki w Dark Souls, bowiem tylko dzięki temu można ukończyć całą fabułę. Rozglądaj się zatem uważnie i nie bój się być dociekliwym.

Kolejnym ciekawym aspektem rozgrywki w Dark Souls jest tryb multiplayer. Możliwe jest tutaj dwojakie przeprowadzenie gry. W trybie kooperacji możesz działać wspólnie z innymi i wzajemnie sobie pomagać. Drugą opcją jest współzawodnictwo, co pozwala wam na wzajemne rzucanie sobie wyzwań. Istnieje również kilka interesujących elementów tej wspólnej rozgrywki. Jednym z nich jest czytanie listów pozostawionych przez ginących w grze graczy – w ten sposób można poznać wszystko to, co dzieje się dookoła w uniwersum, w którym się poruszasz. Wszystko to czyni ten tytuł jeszcze bardziej atrakcyjnym. Już sama możliwość toczenia rozgrywki z innymi ludźmi jest ekscytująca.

Mroczny świat Dark Souls czeka na ciebie! Wkrocz do niego, stwórz bohatera, zdobywaj umiejętności i walcz ze swoimi przeciwnikami, aby zdobywać dusze i rozwijać swoją postać.

4.6/5 - (192 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *