Steep Download Pełna Wersja Za Darmo

Udaj się do przepięknych Alp, grając w Steep Download! To wyjątkowy tytuł, który zadedykowano wszystkim prawdziwym miłośnikom sportów zimowych. Znajdziesz w nim mnóstwo atrakcji i z pewnością nie pożałujesz czasu spędzonego na rozgrywce.

Czym jest Steep Download?

Trzeba przyznać, że Steep to gra, która nie doczekała się popularności, na jaką zasłużyła. Zebrała ona wokół siebie miliony graczy z całego świata, jednak nie spotkał ją taki rozgłos, jak innych wielkich tytułów. Mimo to jest ona zdecydowanie godna polecenia, dlatego postanowiliśmy ją tutaj nieco przybliżyć.

Za stworzenie Steep pełna wersja odpowiada Ubisoft. To ogromne francuskie studio gier wideo, które osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu rozmaitych tytułów. Na pewno znasz je z takich produkcji jak Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy’s, For Honor, Rayman, Watch Dog czy Prince of Persia. Wiele gier stworzonych przez tę firmę doczekało się nawet kinowych hitów!

Prace nad Steep na dobre rozpoczęły się już w 2013 roku. Na zaistnienie tego projektu wpłynęło kilka innych produkcji Ubisoftu, między innymi Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz Trials. Nie był to jednak planowany projekt. Zrodził się on z pasji  programistów, którzy przekonali wszystkich, iż sporty zimowe są na fali i warto zainwestować w tego rodzaju tytuł.

Po raz pierwszy zaanonsowano prace nad Steep Download w czasie Electronic Entertainment Expo 2016. Wówczas pokazano między innymi grywalne demo. Pokuszono się także o specjalny zwiastun do gry. Jak zatem widać, chociaż prace nad tym tytułem trwały długo, to przyłożono sporą wagę do jego należytego zaprezentowania.

Steep Pobierz i dołącz do wielomilionowej społeczności

Ostatecznie oficjalna premiera Steep pełna wersja odbyła się drugiego grudnia 2016 roku. Zatem wszystkie prace nad tą grą trwały około trzech lat. Był to ogromny wysiłek dla całego zespołu. Pieczę nad nim sprawował główny programista, Sébastien David. Całość wymagała jednak udziału wielu innych osób oraz licznych konsultacji, w tym także z samymi sportowcami.

Cała praca włożona w stworzenie Steep nie poszła na marne. Gra co prawda otrzymała stosunkowo mieszane recenzje od krytyków, trzeba jednak oddać to, że docenili oni grafikę, świat przedstawiony oraz możliwości rozgrywki. Co ważne, ta produkcja została także nagrodzona w 2016 oraz 2017 roku. Jej twórcy otrzymali dwie nagrody za najlepszą grę sportową od Gamescon oraz Game Critics Awards, a także tytuł gry sportowej roku od D.I.C.E. Awards.

Najważniejszych kryterium sukcesu jest jednak odbiór ze strony miłośników sportów zimowych. Gra doczekała się bardzo wielu pozytywnych komentarzy w sieci. Wielu użytkowników dzieli się również swoimi osiągnięciami w niej za pomocą mediów społecznościowych. Do 2019 roku zebrała ona wokół siebie około dziesięciu milionów indywidualnych graczy! To ogromna społeczność jak na grę sportową.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1692

Steep Pełna wersja za darmo z wycieczką na Mont Blanc

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, dzięki Steep za darmo udasz się w przepiękną podróż w Alpy. Głównym punktem będzie Mont Blanc, które możesz swobodnie zwiedzać. W późniejszych dodatkach gracze zyskali także możliwość odwiedzania pasm Alaski oraz bogatych w przepiękne widoki japońskich i koreańskich łańcuchów górskich.

W tym miejscu koniecznie należy dodać, że mówiąc o samym „oglądaniu” gór w Steep czyni się ogromne niedopowiedzenie. Grafika w grze jest nadzwyczaj żywa i daje poczucie realnego przemierzania świata przedstawionego. Co ważne, twórcy stworzyli coś unikalnego – połączyli grę sportową z otwartym światem. Jest to niebagatelne rozwiązanie, ale spodobało się ono najważniejszym odbiorcom, czyli samym użytkownikom.


Polecamy również grę: FIFA 21 Download Za Darmo


Steep pobierz także, jeśli cenisz sobie rozgrywki prowadzone w sieci. Mapa gry to nie tylko otwarty na eksplorację świat, ale też miejsce współdzielone z innymi graczami. Daje to szansę nie tylko na urozmaicenie rozgrywki, ale także znacząco wpływa na aktywności podejmowane w niej.

Jak pobrać Steep z base jumping?

Twórcy udostępnili w Steep za darmo konkretny zestaw aktywności. Od samego początku mógł korzystać z nich każdy gracz. Wśród nich znajdują się:

  • narciarstwo,
  • latanie w wingsuit,
  • paralotniarstwo,
  • jazda na snowboard,

Już ten zestaw dyscyplin sprawia, że gra jest niezwykle ciekawa. Podejmowanie się uprawiania sportów ekstremalnych budzi ekscytację i pozwala na wirtualne uderzenie adrenaliny. Jednak producenci nie osiedli na laurach!

Pewnie zastanawiasz się, jak pobrać Steep z dodatkowymi aktywnościami? To banalnie proste, ponieważ wystarczy ci tylko odpowiednie DLC. Otworzy ci ono dostęp do kolejnych konkurencji, wśród których znajdziesz:

  • latanie w wingsuit z napędem rakietowym,
  • base jumping,
  • jazdę na sankach,
  • szybką jazdę,

Zatem im dalej w las, tym bardziej niebezpieczne rodzaje sportu. Warto więc pokusić się o odpowiednie rozszerzenia, aby móc w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez Steep.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 1692

Rozgrywka w Steep

Bardzo ciekawym elementem rozgrywki, do którego wszyscy mają dostęp w Steep, jest realne uczestniczenie w grze online z innymi graczami. Przejawia się to między innymi w natrafianiu na wyzwania, które pozostawiają po sobie użytkownicy. Możesz zatem mierzyć się z ich wyczynami kaskaderskimi lub starać się przebić próby czasowe. Po co? Ponieważ istotnym elementem rozgrywki jest oczywiście rywalizacja o jak najwyższe miejsce w rankingu.

Steep – Trailer

Niezwykle interesujący jest również system sztuczek w Steep. Są to unikalne manewry, których może nauczyć się każdy użytkownik. Wśród nich znajdują się takie aktywności jak kręcenie i chwytanie – popularny ruch na snowboardzie. Poza trikami można też brać udział w wyścigach oraz mistrzostwach różnego rodzaju.

Co jeszcze warto wiedzieć o Steep

Istnieje też kilka dodatkowych opcji oraz obiektów, z których można korzystać w Steep. Do pierwszej grupy warto zaliczyć chociażby możliwość szybkiego przemieszczania się. Służy do tego tryb widoku górskiego, który daje szanse na ustalenie miejsca „zrzucenia” postaci. W tej sposób przenosisz się z jednej strefy do drugiej na zasadzie szybkiej podróży. Nie musisz zatem pokonywać ogromnych odległości na mapie, aby dostać się z jednego miejsca świata do drugiego (choć oczywiście możesz to robić).

Samo eksplorowanie mapy w Steep również nie służy wyłącznie walorom wizualnym. Niewątpliwie estetyka gry składania do poszukiwania kolejnych miejsc do odwiedzenia, jednak nie jest to jedyna zaleta zwracania uwagi na detale podróży. Możesz w ten sposób znaleźć również dodatkowe trasy, których nikt przed tobą nie odkrył, dotrzeć do wyjątkowych obszarów, które trzeba dopiero odblokować lub natrafić na świeże wyzwania.

Jako sportowiec jesteś też wyposażony w podstawowy sprzęt. Oczywiście zawsze jest on adekwatny do obranej przez ciebie dyscypliny. Dodatkowo korzystasz jednak z wielu obiektów. Bardzo przydatna jest na przykład lornetka, która przyda ci się w trakcie przemieszczania się po górach.

Spróbuj swoich sił w zimowych sportach ekstremalnych dzięki Steep Download. Przemierzaj najpiękniejsze łańcuchy górskie na świecie i podejmuj się rozmaitych wyzwań!

4.9/5 - (287 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *