Gothic 2 Noc Kruka Download Za Darmo

Wkrocz do mrocznego świata Gothic 2 Noc Kruka Download i staw czoła potężnym siłom. Odbądź wyjątkową podróż, wykraczającą daleko poza fabułę drugiej części tej wyjątkowo znanej serii. Stań się jednym z tych graczy, którzy znają wszystkie tajniki Gothica. Zobacz, co przygotowali dla ciebie twórcy tego rozszerzenia.

Powstanie Gothic 2 Noc Kruka Download

Gothic 2 Noc Kruka powstało jako oficjalne rozszerzenie do pełnej wersji drugiej części Gothica. Głównym projektantem tej gry jest Michael Hoge. Za produkcję odpowiada niemieckie studio Piranha Bytes z siedzibą w Essen. Gothic to pierwszy projekt i od razu przyniósł tej firmie spory sukces.

Natomiast wydawcą gry jest austriackie JoWooD Entertainment. Odpowiada ono za takie tytuły jak Alien Nations, Arcania czy Silent Storm. W Polsce dystrybucją Gothic 2 Noc Kruka pełna wersja zajął się oczywiście CD Projekt. To najbardziej znany krajowy wydawca, odpowiedzialny za wiele solidnych tytułów.

Światowa premiera Gothic 2 Noc Kruka odbyła się w sierpniu 2003 roku. Już wtedy gra zaczęła podbijać serca fanów sagi na całym świecie. W styczniu 2005 roku ukazała się polska wersja językowa tej odsłony. Cały tytuł dostępny jest wyłącznie na komputery prywatne. Do sprzedaży został dopuszczony w wersji klasycznej, na płycie oraz w dystrybucji cyfrowej.

Gothic 2 Noc Kruka Pobierz dla szerszej fabuły

Dlaczego mówi się, że Gothic 2 Noc Kruka za darmo wprowadza gracza do nowej historii w Gothicu? Ponieważ jest to dodatek zupełnie inny niż wszystkie. Zazwyczaj celem rozszerzenia jest wprowadzenie kilku nowych elementów do gry: obiektów, postaci, map czy pobocznych misji. Tymczasem Gothic 2 Noc Kruka pobierz jako świetny przykład dodatku, który równie dobrze mógłby być zupełnie samodzielną grą.

Najsilniejszą stroną Gothic 2 Noc Kruka Download jest świeża fabuła, która nie jest związana z głównym nurtem narracji z drugiej części Gothica. W ten sposób uczestniczysz w budowaniu nowej akcji, śledzisz nieznane dotychczas wątki. Co więcej, wprowadzone zostają nowe umiejętności, dodatkowe miasto oraz osobne gildie. Gwarantujemy, że będzie się na czym skupić.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 12931

Gothic 2 Noc Kruka Pełna wersja za darmo z nową historią

Jak zatem toczą się losy głównego bohatera w Gothic 2 Noc Kruka? W tej części gry musisz zmierzyć się z tak zwanym Krukiem, magnatem, które zapewne pamiętasz z pierwszej odsłony sagi.

Musisz go pokonać, zanim ten zdobędzie Szpon Beliara. Jest to niezwykły artefakt o potężnej mocy. Musisz pamiętać, że sam artefakt, który ukryto w świątyni Adanosa, nie będzie odpowiednio silny, jeżeli nie zostanie poświęcony w kapliczce Beliara.


Polecamy również grę: Gothic 2 Download za darmo


Poza głównym wątkiem w Gothic 2 Noc Kruka otrzymujesz szansę za wypełnienie także dodatkowych zadań. Pojawia się także wiele nowych potworów do pokonania. W trakcie rozgrywki spotkasz też liczne postaci niezależne (łącznie jest ich ponad setka). Co ważne, przejście gry jest o wiele trudniejsze!

Twórcy wsłuchali się w głosy graczy, którzy dosyć tłumnie wypowiadali się na temat drugiej części Gothica. Dzięki temu w Gothic 2 Noc Kruka trafiasz do rozgrywki, której poziom jest o wiele wyższy.

Wszystkie postaci cechują się znacznie wyższym poziomem siły i odporności, przez co ich pokonanie nie jest już takie proste. Pojawiły się również dużo silniejsze zwierzęta. Dodatkową przeszkodą dla graczy jest znacznie zmniejszona w tej części ilość mikstur oraz roślin o specjalnych właściwościach. Co więcej, atrybuty oraz przedmioty są znacznie droższe.

Jak pobrać Gothic 2 Noc Kruka z nowym zestawem gildii?

Oczywiście, jeśli uda ci się zdobyć to rozszerzenie, to nie ma potrzeby, byś zastanawiał się, jak pobrać Gothic 2 Noc Kruka ze wszystkimi dodatkowymi gildiami. Ta wersja gry została o nie w pełni uzupełniona, co oznacza, że masz do nich dostęp od samego początku.

Łącznie w Gothic 2 Noc Kruka dodano cztery świeże gildie:

  • Magów Wody
  • Bandytów
  • Piratów
  • Wodny Krąg

Jak widzisz, wśród nich znajdują się między innymi Magowie Wody. To właśnie z nimi współpracujesz przy walce z potężnym Krukiem. Ich głównym zadaniem jest badanie dzikich ostępów Khronis.

Pojawia się także gildia Bandytów, lecz nie jako bliżej nieokreślona zgraja rabusiów, z którą miałeś do czynienia w drugiej części Gothica. Tym razem jest to w pełni rozwinięta organizacja, z którą możesz wejść w szerszą interakcję.

Kolejną gildią  w Gothic 2 Noc Kruka jest Wodny Krąg, czyli organizacja skupiająca ludzi, którzy służą pomocą Magom Wody. Natomiast ostatnia organizacja to Piraci. To postaci, które ukryły się na wybrzeżach wyspy po tym, jak orkowie zniszczyli doszczętnie flotę królewską. Od tego czasu nie mają bowiem wiele do roboty.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 12931

Poznaj nowy świat w Gothic 2 Noc Kruka

Ogromną zaletą Gothic 2 Noc Kruka jest także wpisanie w rozgrywkę zupełnie nowego świata. To Jarkendar, które choć mieści się na wyspie Khorinis, to jak dotąd pozostało dzikie i niezbadane.

Magowie Wody zwą to miejsce Zapomnianą Doliną Budowniczych. Co ważne, Jarkendar jest dostępny w Gothic 2 Noc Kruka za darmo. Musisz jedynie zdobyć cztery kawałki ornamentu, które połączą dla ciebie właśnie wspomniani Magowie, otwierając portal do nowej krainy.

Jarkendar to wspaniałe miejsce, które urozmaica obszar rozgrywki w Gothic 2 Noc Kruka. Znajdują się tam pełne niebezpieczeństwa bagna, ogromna plaża, masa opuszczonych jaskiń na terenie pustynnego kanionu oraz połacie pełne gór i mrocznych dolin. W każdym z tych miejsc kryją się odmienne rodzaje stworów, napotykamy na rozmaitą florę oraz tajemnicze miejsca.

Gothic 2 Noc Kruka pobierz i zobacz pozostałe zmiany

Bardzo ważną z perspektywy gracza zmianą jest wprowadzenie w Gothic 2 Noc Kruka nowych umiejętności. Jarkendar jest miastem zamieszkiwanym przez starożytnych ludzi. Dzięki temu twoja postać może nauczyć się ich języka. Posłuży ci on do odczytywania Kamiennych Tablic. Dzięki nim możesz podnieść umiejętności bądź statystyki. Ów tablice rozsiane są po całej wyspie.

Gothic 2 Noc Kruka – Trailer

Nieco mniej dostrzegalne dla szerszej publiczności, ale równie istotne, są zmiany wewnątrz gry. W Gothic 2 Noc Kruka usunięto błędy programistyczne, które wykryto w drugiej odsłonie serii. Ponadto, dopracowano również silnik gry. Dzięki temu widoczne są zmiany w grafice oraz efektach dźwiękowych.

Jeżeli dotąd zastanawiałeś się, czy warto pobrać Gothic 2 Noc Kruka, odpowiadamy: tak, zdecydowanie warto! Ilość wprowadzonych zmian oraz atrakcyjność dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach rozgrywki są zdecydowanie warte czasu spędzonego przed komputerem.

4.7/5 - (342 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *