Gothic 2 Download Pełna Wersja Za Darmo

Wielu graczy czekało na pojawienie się Gothic 2 Download. Pragnęli oni ponownie wcielić się w rolę Bezimiennego i brać udział w jego dalszych przygodach. Ich oczekiwania zostały spełnione, a mroczny klimat drugiej części dodał jeszcze więcej smaku rozgrywce.

Poznaj Gothic 2 Download

Twórcy Gothic 2 mieli bardzo wysoko postawioną poprzeczkę. Pierwsza część Gothica osiągnęła sukces, więc oczekiwania wobec dwójki były całkiem spore. Wielu użytkowników pragnęło jak najszybciej poznać dalsze losy Bezimiennego. Z pewnością ucieszyło ich szybkie wydanie następnej odsłony oraz fakt, iż jest ona bezpośrednim sequelem w stosunku do akcji rozgrywanej w jedynce.

Za wyprodukowanie Gothic 2 pełna wersja odpowiedzialne jest Piranha Bytes, natomiasy jej wydawcą jest JoWooD Entertainment. Ponadto, za sprawą CD Projekt powstała również polska odsłona tej gry.

Została ona stworzona na podstawie współpracę z T-Rex oraz Start International Polska. O jakości jej wykonania może świadczyć to, że w Polsce powstała ogromna społeczność fanowska skupiona wokół tej gry.

Gothic 2 Pobierz, by poznać dalsze losy Bezimiennego

Kontynuując swoją podróż w Gothic 2 za darmo, poznajesz dalszą historię głównego bohatera. Choć w ostatniej bitwie jedynki utknął on pod gruzami Świątyni. Wydawało się, że nie będzie już żadnej szansy na to, by przeżył. A jednak w ostatniej chwili zostaje uwolniony z potrzasku.

Za magiczny ratunek Bezimiennego w Gothic 2 odpowiada Xardas. To bardzo potężny nekromanta, który użył swoich sił, aby skorzystać z pomocy twojej postaci. Dzięki niemu dowiadujesz się o potwornościach, które spadają na ludność Khornis. Wyspa jest regularnie niszczona przez smoki. Armia ciemności robi wszystko, by zawładnąć światem, a ty musisz im w tym przeszkodzić.

Przez całą rozgrywkę w Gothic 2 Download musisz pamiętać o tym, by myśleć strategicznie. Siły zła są reprezentowane przez wyjątkowo potężne postaci. Ich samodzielne pokonanie jest niemożliwe – konieczne będzie zdobycie sojuszników. Z ich pomocą stoczysz liczne bitwy. Sam staniesz także do niejednego pojedynku.

Zwycięstwo wymaga także przeprowadzenia rozmów ze smokami. Do tego potrzebny będzie ci specjalny obiekt. W Gothic 2 masz do niego dostęp – jest to Oko Innosa. Musisz je jednak zdobyć z rąk paladynów.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7931

Gothic 2 Pełna wersja za darmo z rozległą mapą

Rozbudowana mapa składająca się z trzech różnych lokalizacji jest dostępna w Gothic 2. Każda z nich ma własne cechy, które wpływają na ich różnorodność. Charakterystyczna fauna oraz flora czynią rozgrywkę atrakcyjniejszą. Dzięki tej rozmaitości eksploracja otoczenia jest niezwykle interesująca. W czasie gry odwiedzisz zatem:

  • Górniczą Dolinę.
  • Dwór Irdorath.
  • Okolice portowego miasta.

Pierwszą z wymienionych lokacji, dostępnych w Gothic 2, jest Górnicza Dolina. Pojawiła się ona już w poprzedniej odsłonie. To miejsce pełne grozy, gdzie skala zniszczenia jest tak ogromna, że z krajobrazu aż buzuje poczucie strachu.


Polecamy również grę: Forza Horizon 4 Download za darmo


Jeśli tego rodzaju atmosfera w grach ci odpowiada, Gothic 2 pobierz i udaj się na Dwór Irdorath. To jedna z zaginionych świątyń boga ciemności, Beliara. Stanowi ona wyjątkowo mroczne miejsce, nawet jak na Gothica.

W Gothic 2 poznajesz także okolice portowego miasta. To przepiękna lokacja, która przywodzi na myśl sielskie krajobrazy. W czasie eksploracji nieraz trafisz tam na polany czy do zjawiskowych jaskiń. To jednak tylko pozory, bowiem także ten obszar jest pełen wielorakich niebezpieczeństw.

Jak pobrać Gothic 2 z Jarkendar?

Jeżeli jesteś fanem tej serii, to na pewno słyszałeś o dodatkowej lokacji dostępnej dla jej drugiej części. Jak pobrać Gothic 2 za darmo z Jarkendar? Każdy, kto chce mieć dostęp do tego nietuzinkowego miejsca, musi zdobyć dodatek, jakim jest Noc Kruka. To fenomenalne rozszerzenie, które nie tylko daje ci dostęp do nowego miejsca na mapie, ale również pozwala na odegranie historii głównego bohatera w zupełnie nowy sposób.

Dzięki możliwości wejścia do Jarkendar w Gothic 2 uzyskujesz aż cztery nowe, różnorodne obszary do eksploracji. Składają się one z pustynnych kanionów, bagien, plaż oraz sielskiego krajobrazu górskiego, pełnego jaskiń. Jednocześnie wkracza do rozgrywki bogatej w nowe gildie, takie jak Bandyci, Magowie Wody, Piraci oraz Wodny Krąg.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 7931

Jakie jeszcze są elementy rozgrywki w Gothic 2?

Dzięki tak rozbudowanemu światu Gothic 2, na który składa się cała masa obiektów, miejsc do odnalezienia oraz przedmiotów do użycia, twórcy gry mogło pobawić się nieco z rozgrywką.

Efektem ich kreatywności jest konieczność wypełniania wielu rozmaitych zadań przez Bezimiennego. Odgrywając jego postać, będziesz nie tylko odkrywał coraz to nowe miejsca na mapie, ale również wykonasz wiele misji i stoczysz mnóstwo walk. Do tego będziesz musiał zdobywać informacje, uczyć się i handlować.

Gothic 2 – Trailer

Jeśli chcesz przejść Gothic 2 w całości, musisz rozwijać swoją postać w toku gry. Chodzi tutaj nie tylko o umiejętności stricte związane z walką. Konieczne będzie także podnoszenie innego rodzaju kompetencji.

Niezwykle przydatną, choć trudną do rozwinięcia, umiejętnością jest posługiwanie się alchemią. Pamiętaj, że każdy kolejny przeciwnik będzie bardziej wymagający. Bez właściwego rozwoju twojej postaci, nie zdołasz ukończyć wszystkich misji.

Obok takiego tytułu jak Gothic 2 Download nie da się przejść obojętnie. To bardzo rozwinięta fabularnie gra, w której rozgrywka wymaga od gracza skupienia oraz sprytu.

4.4/5 - (362 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *