NFS Underground 2 Download Za Darmo

Kolejna odsłona słynnego Undergrounda, jaką jest NFS Underground 2 Download, to odpowiedź na stwierdzenia, że twórcy serii pokazali już wszystko, co mogli. Ta bomba została odpalona niedługo później i stała się dowodem na to, jak daleko można zajść w tworzeniu gry komputerowej skupionej na wyścigach samochodowych.

Poznaj bohaterów w NFS Underground 2 Download

Jednym z bardziej interesujących elementów w NFS Underground 2 są bohaterowie. Nie posługujesz się bowiem bezwiednym kierowcą „bez twarzy”. W grze spotykasz barwne postaci, z których każda ma określone cechy, historię oraz, co najważniejsze, przypisany pojazd.

Poza znaną nam już główną postacią oraz Samanthą, w rozgrywce NFS Underground 2 za darmo poznajemy cechy kolejnych osób. Przede wszystkim jest to Rachel Teller, która staje się jedną z głównych postaci gry.

Jako najlepsza przyjaciółka Samanthy przejmuje rolę twojego menedżera. Ta bezkompromisowa, silna kobieta pędzi jak błyskawica za pomocą swojego Nissana 350Z. Kolejną ważną postacią jest Caleb Reece, przez którego trafiasz do szpitala.

Jest on lordem ekipy Upiorów, poruszającym się Pontiaciem GTO. W NFS Underground 2 poznajemy też dziewczynę Caleba, Nikki, która dumnie kieruje Mustangiem GT jako jedna z Upiorów.

NFS Underground 2 Pobierz i zobacz, jaka historia na ciebie czeka

Wartym uwagi jest sposób przedstawienia fabuły w tej odsłonie gry. Jeżeli lubisz komiksowe klimaty, NFS Underground 2 pobierz, bo jest to świetna propozycja dla ciebie. Historia oraz prezentowane animacje mają właśnie taki charakter.

Na samym początku NFS Underground 2 Download prezentowane są twoje wspomnienia, jako niezwyciężonego kierowcy w Olimpic City. Pełni gniewu rywale postanowili wejść ci w drogę i właśnie przez nich trafiasz do szpitala.

Po półrocznej rehabilitacji myślisz tylko o zemście. Samantha, chcąc ci pomóc, sponsoruje twoje auto. Następnie pieczę nad tobą przejmuje Rachel Teller. To ona wprowadza cię w zasady panujące w Bayview i to dzięki niej zyskujesz swoje pierwsze kontrakty.

Twoim zadaniem w NFS Underground 2 pełna wersja jest oczywiście ostateczne pokonanie Caleba.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6339

Ścieżka dźwiękowa w NFS Underground 2 Pełna wersja za darmo

Oczywiście w żadnej części Need for Speed nie może zabraknąć fantastycznej muzyki. W NFS Underground 2 otrzymujesz bazę z dwudziestoma siedmioma genialnymi, nowoczesnymi utworami. Dobrano je w taki sposób, aby trafiały w różne gusta, dlatego są tam zarówno kawałki Snoop Dogga, jak i Paula Van Dyk czy Rise Against.


Polecamy również grę: NFS Most Wanted Download za darmo


Niezwykle atrakcyjna jest również grafika w NFS Undergound 2 Download. To w pełni trójwymiarowa oprawa, która wprowadza ten tytuł do zupełnie nowego świata. Przepięknie odwzorowano nocny klimat miasta, wraz z rozmaitymi świetlnymi efektami. Cała gra charakteryzuje się wysokim realizmem, który przejawia się m.in. w odbiciach na mokrym asfalcie, czy w połyskujących karoseriach.

Jak pobrać NFS Underground 2 z rozmaitymi trybami wyścigów

Wiele uwagi poświęcono również rodzajom wyścigów, dostępnych w nowszej części Undergrounda. Jeśli zastanawiasz się jak pobrać NFS Underground 2 za darmo w całym zestawem opcji, nie musisz się martwić. Zostały one zawarte w pełnej wersji gry. Oto dostępne rodzaje wyścigów:

  • Street-X,
  • Outrun,
  • Drift,
  • Showcase,
  • Drag,
  • URL,
  • Sprint,
  • Circuit,

Mnogość trybów dostępnych w NFS Underground za darmo pozwala na szerokie urozmaicenie rozgrywki. W trybie Street-X odbywasz wyścig na okrążenia, na krótkim dystansie. Do tego rodzaju wyścigów służą te same tory, których używa się w przypadku Driftu.

W tym trybie musisz wykonywać kontrolowane poślizgi. W wyścigach typu Outrun nie masz ustalonej trasy. Sposób na wygraną jest bardzo interesujący – musisz oddalić się od przeciwnika na co najmniej 300 metrów.

Showcase polega na dotarciu do wyznaczonego miejsca w  określonym czasie. Nie ma za to określonej trasy, która do niego prowadzi. Wyścig typu Drag to jazda na prostym odcinku. Musisz pokonywać na nim przeszkody, właściwie dozować nitro i sprawnie zmieniać przełożenia.

W NFS Underground 2 bardzo ciekawą opcją jest URL, czyli Underground Racing League. Są to specjalne zawody, w których bierze udział sześciu kierowców. Muszą oni zmierzyć się w dwóch lub trzech wyścigach.

Zawody te odbywają się na torze bądź lotnisku. Oczywiście w NFS Underground za darmo masz także dostęp do znanej i lubianej klasyki, takiej jak Sprint, w którym po prostu ścigasz się z punktu A do punktu B oraz Circuit, czyli wyścigu na okrążenia.

POBIERZ TERAZ
Liczba pobrań: 6339

Możliwości tuningowe w NFS Underground 2

Mocną stroną NFS Underground 2 jest rozbudowany system tuningu. Tym razem gracz ma do czynienia z czterema różnymi rodzajami sklepów. Wśród nich znajdzie Body Shop, Graphics Shop, Performance Shop oraz Car Specialities Shop. W każdym z nich można nabywać innego rodzaju części, które pozwolą na ulepszenie pojazdu.

Body Shop w NFS Undeground 2 to sklep, w którym nabędziesz takie przedmioty, jak nietuzinkowe zderzaki, spoilery, maski, światła, lusterka czy progi (oraz wiele innych). Zadbasz w nim o świetny wygląd swojego pojazdu.

NFS Underground 2 – Trailer

Jeżeli będzie ci się dodatkowo marzyła zmiana koloru nadwozia, będziesz mógł udać się do Graphics Shop. Dodatkowo, w Car Specialities Shop znajdziesz nietypowe elementy, takie jak żarówki reflektorowe, neony, niestandardowe drzwi, dekoracyjne dysze nitro i inne tego typu.

Natomiast chcąc poprawić osiągi auta, możesz udać się do Performance Shop. To właśnie tam zdobędziesz lepszy silnik, nitro, skrzynię biegów czy opony. Zmiany wprowadzone przez twórców NFS Underground 2 pozwoliły stworzyć nie tylko niepowtarzalny, nocny klimat, ale również wprowadziły rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.

4.6/5 - (193 głosów)
GrandGamer.pl
GrandGamer.pl

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Artykuły: 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *